Freight forwarding company or carrier. Who is better to work with? – GLC - Grand Logistics Company
Выбрать страницу

У сучасному світі, коли обсяг вантажоперевезень постійно зростає, все більшого значення набуває співпраця з експедиційними компаніями. Експедиційні компанії надають широкий спектр послуг, які дозволяють оптимізувати логістичні процеси та знизити витрати на перевезення вантажів.

Одним із найбільших гравців на ринку експедиційних послуг в Україні є компанія Grand Logistics Company. Компанія має багаторічний досвід роботи у сфері логістики та пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг, включаючи:

Міжнародні та внутрішньоукраїнські вантажоперевезення
авіаперевезення
Морські перевезення
 Rail transportation
Вантажні автоперевезення
Insurance of benefits
Митне оформлення

Перевага роботи з експедиційною компанією 

Зручність

Робота з експедиційною компанією дозволяє оптимізувати логістичні процеси та при бажанні скоротити час на оформлення документів. 

Ефективність

Експедиторська компанія має доступ до широкого спектру перевізників та може запропонувати клієнтам найвигідніші умови вантажоперевезень. Експедиторська компанія також може оптимізувати маршрути вантажоперевезень, що дозволяє скоротити час доставки та знизити витрати.

Безпека

Експедиторська компанія відповідає за збереження вантажу у процесі вантажоперевезень. Експедиторська компанія також може запропонувати клієнтам страхування вантажу, що дозволить компенсувати збитки у разі пошкодження чи втрати вантажу.

Control

Робота з експедиційною компанією дозволяє клієнтам контролювати процес вантажоперевезень. Експедиторська компанія надає клієнтам інформацію про місцезнаходження вантажу та перебіг вантажоперевезень.

Конкурентні ціни

Експедиторська компанія має можливість пропонувати клієнтам більш вигідні ціни на перевезення вантажів, ніж перевізники безпосередньо. Це з тим, що експедиційна компанія може консолідувати вантажі від кількох клієнтів, і тим самим отримати вигідніші тарифи від перевізників.

Пряма робота з перевізником


Переваги прямої роботи з перевізником

• Можливість отримати вигідніші ціни, ніж через експедиційну компанію. 
• Можливість отримати більш гнучкі умови вантажоперевезень. Це пов’язано з тим, що перевізник може самостійно приймати рішення про маршрут, час доставки та інші умови вантажоперевезень.

Недоліки прямої роботи з перевізником

• Відсутність гарантії безпеки вантажу. Перевізник несе відповідальність за збереження вантажу лише відповідно до чинного законодавства.
• Неможливість контролювати процес вантажоперевезень. Клієнт не має доступу до інформації про місцезнаходження вантажу та перебіг вантажоперевезень.

Conclusion

Working with the forwarding company Grand Logistics Company has a number of advantages over working directly with the carrier. The forwarding company takes care of all the hassle of organizing cargo transportation, ensures the safety of the cargo and provides customers with convenient and efficient service.

DO YOU HAVE QUESTIONS?

ask them to the manager