Рассчитать цену морской перевозки грузов - тариф и фрахт
Выбрать страницу

Морські вантажоперевезення розрахувати вартість

Вартість контейнерних перевезень завжди залежить від морської компанії. Кожне морське перевезення це багатоступінчастий механізм роботи професіоналів. Враховуючи характер вантажу, навантаження в порту, розвантаження, подача контейнера потрібного розміру, вартість морського коносаменту (інвойсу) на вантаж. Країна фрахтування, страхування вантажу, країна прибуття, все це включає вартість морської вантажоперевезення.

Grand Logistics Company допоможе Вам розрахувати вартість за будь-яким обраним напрямком.

.

Персональная информация

Введите информацию о себе

Не обязательно для заполнения

Обязательно для заполнения

Не обязательно для заполнения

Обязательно для заполнения

Характеристики груза

Заполните данные о вашем грузе.

Маршрут перевозки

Заполните информацию о маршруте следования.

Примечание

Введите Ваши пожелания и требования

Морські вантажоперевезення розрахувати вартість

Морські перевезення – найпопулярніший вид доставки вантажів між країнами та містами. Наша компанія може організувати таку доставку за вигідною вартістю. Ціна морського перевезення (тариф та фрахт) залежить від дальності перевезення, типу та маси вантажу, а також інших факторів, які ми враховуємо, називаючи вартість послуги.

Як розрахувати вартість морського вантажоперевезення?

Ціни на морські перевезення в основному залежать від того, яка компанія цим займатиметься. Ми уклали договір з кількома організаціями, тому можемо запропонувати клієнтам не лише зручні умови на вибір, а й помірні ціни.

Морське перевезення набагато складніше в організації, ніж сухопутне, воно включає кілька ступенів, де потрібно професійно розуміти, що потрібно робити. Наші фахівці максимально полегшать життя своїм клієнтам, звертаючись до нас, ви отримуєте всі послуги під ключ. Вам не доведеться думати, як запакувати вантаж, доставити його в порт, які документи для цього потрібні, який контейнер слід підібрати і як завантажити вантаж у порту. Всім цим ми займаємося.

Розрахувати вартість контейнерного перевезення точно допоможе наш оператор, зв’язатися з ними можна електронною поштою або телефоном. Відповівши на запитання диспетчера, ви зможете отримати відповідь, яка містить точну вартість послуги, включаючи всі додаткові витрати щодо інвойсу на вантаж, страхування тощо.

Як формується вартість перевезення?

При розрахунку загальної суми враховуються такі фактори:

 • Характеристики вантажу.
 • Необхідність завантаження та розвантаження у порту.
 • Подача контейнера, що підходить за розміром.
 • Включення ціни морського коносаменту.
 • Відіграє роль і країна фрахтування, оскільки у різних країнах свої розцінки.
 • Страхування.
 • Місце призначення.

Ми не тільки правильно розрахуємо вартість, але й запропонуємо морські контейнерні перевезення, ціна яких є найбільш вигідною. З нами ви зможете забути про проблеми та швидко знайти відповідний варіант відправки вантажу морем до іншої країни.

У нас доступні і річкові перевезення, вони користуються популярністю, коли потрібно доставити контейнер всередині країни, і шляхи річкового сполучення є між потрібними містами. Такий варіант набагато швидший, ніж автотранспортний, має свої особливості, підходить для негабаритних або надто важких вантажів. Ми зможемо організувати перевезення будь-яким своїм транспортом, який ви оберете, пропонуємо вигідні умови та ціни, а також страхуємо вантажі.

Наші переваги

Звертаючись до нашої компанії, ви можете замовити послуги транспортування вантажів будь-якого типу під ключ. Крім цього, ми пропонуємо такі переваги:

 • Низькі ціни.
 • Можливість вибрати підходящий вам спосіб перевезення.
 • Страхування.
 • Гарантія високої якості послуг та швидкого прибуття вантажу до пункту призначення.
 • У нас працюють досвідчені професіонали, які безкоштовно проконсультують вас, підкажуть при виборі послуги, якщо це необхідно.

Звертайтесь до нас, і ви зможете бути впевнені, що ваш вантаж опиниться в надійних руках, буде гарантовано доставлений цілий та в строк.