Замовити вантажоперевезення цистерни за найкращою ціною - GLC
Выбрать страницу

Перевезення вантажів в автоцистерні

Доставка вантажів у будь-якому напрямку

Найкращі тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Доставка вантажу в автоцистерні від Гранд Лоджістікс Кампані

Автоцистерни широко використовуються для перевезення різних видів рідких вантажів. Це може бути нафтопродукти, питна вода, технічні рідини, інші типи складів. Придбати ці транспортні засоби можна у нашій компанії за вигідною ціною.

Застосування автоцистерн

Ми пропонуємо в оренду автоцистерни для перевезення рідин європейського та російського виробництва. У нас ви зможете підібрати відповідний тип цистерн для перевезення будь-яких рідких вантажів. Ми пропонуємо найвигідніші умови, різноманітні моделі. Деякі види цистерн підходять для перевезення певних типів сипких речовин.

В нас ви знайдете якісні автоцистерни для перевезення нафтопродуктів. Останні технічно відрізняються від інших типів, тому що нафтопродукти відносяться до речовин підвищеної небезпеки та здатні легко спалахувати. Саме тому для них застосовують спеціальні автоцистерни, параметри яких не лише враховують хімічний склад вантажів, а й їхню займистість. Така цистерна має відповідати європейським стандартам якості та безпеки. Корпус виготовляється з металу, передбачено гарне заземлення, що виключає утворення іскри.

Перевезення наливних вантажів автоцистернами може бути досить тривалим, часто вантажі возять на великі відстані, не завжди дорожнє покриття має високу якість. Саме тому пропонована нами продукція відрізняється високою міцністю та надійністю.

Як вибрати конструкцію?

Вибір залежить від того, що ви збираєтеся перевозити. Якщо це, наприклад, нафтопродукти, важливу роль відіграє їхній тип. Якщо потрібно перевезти на велику відстань продукти високої в’язкості, здатні застигати за низьких температур, потрібно використовувати цистерни, що мають вбудований підігрів. Така модель виручить взимку, підходить для застосування влітку, якщо температура навколишнього середовища недостатньо висока для того, щоб запобігти застиганню олій, бітуму або інших продуктів, що знаходяться всередині цистерни.

Щодо бітуму, його можна перевозити при температурі 180-220 градусів. В іншому випадку матеріал застигає і стає непридатним для використання, а цистерна виходить з ладу, оскільки бітум вже не можна вилити з неї.

Завдання обладнання

Перевезення цистерною дозволяє вирішити одразу кілька завдань:

  • Забезпечення безпеки вантажу.
  • Швидка доставка вантажу до місця призначення та його відвантаження.
  • Збереження властивостей речовин, що перевозяться, їх захист від попадання сміття та інших елементів із зовнішнього середовища.

Наші послуги

Необов’язково купувати цистерну, якщо вам потрібно перевезти вантаж. Ви можете звернутися до нас, і напівпричіп-цистерна для перевезення буде до ваших послуг у будь-який зручний для вас час. Ми здійснюємо перевезення по всій країні, складаємо зручний для клієнта маршрут.

Вартість перевезення автоцистерною залежить від відстані, обсягу та інших індивідуальних умов. Обговорити нюанси можна, зв’язавшись із нами по телефону або за допомогою форми на сайті. Ми пропонуємо послуги автоцистерн різного типу, тому зможемо перевезти будь-який рідкий вантаж. В наявності є звичайні моделі та з підігрівом.

Переваги співпраці з Grand Logistics Company

Звертаючись до нас, ви можете скористатися такими перевагами:

  • Послуги автоцистерни за найвигіднішою ціною.
  • Можливість швидко доставити вантаж до будь-якої точки країни..
  • Широкий вибір моделей цистерн, що дозволяє вибрати відповідну модель для вашого типу вантажу.
  • Великий автопарк, завжди є вільний транспорт.
  • Сплатити можна будь-яким зручним для вас способом.
  • Діють знижки.

Ми гарантуємо високу якість послуг, надійність нашого транспорту. Залишіть заявку онлайн або телефонуйте нам у робочий час: ми оперативно приймемо замовлення.

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру