Заказать негабаритную перевозку тралом по лучшей цене - GLC
Выбрать страницу

Негабаритні перевезення низькорамним тралом

Вантажні перевезення у будь-якому напрямку

Доступні тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Платформи та низькорамні трали від Grand Logistics Company

Негабаритні перевезення тралом стають необхідністю у разі, коли потрібно доставити вантаж нестандартного розміру. Це може бути блок-кімната, запчастини для вітряних електростанцій, кораблів, великогабаритна сільгосптехніка або запчастини для неї, будівельні матеріали, труби та багато іншого.

Наші послуги

Наша компанія пропонує перевезення тралом вантажів будь-якого типу. У нас є трали різного розміру з різним типом майданчиків. Ми швидко та дбайливо доставимо будь-який вантаж по країні та за її межі, забезпечимо супровід, підготуємо всі необхідні документи. У нас є ліцензія на цей вид діяльності. Звертаючись до нас, ви можете замовити послугу за ключом за найвигіднішою ціною, вам не доведеться збирати довідки, шукати посередників для супроводу. Все це ми зробимо самостійно за прийнятними цінами.

Трали, перевезення яких користуються попитом і серед приватних осіб, і серед великих компаній – це платформи-причепи для автотягачів, призначені для транспортування негабаритних або дуже важких вантажів. До великогабаритних речей належать предмети, довжина яких понад 20 м-коду, а ширина перевищує 2,55 м-коду, у висоту такий предмет не менше 4 метрів. Крім цього, в розрахунок беруть масу вантажу, якщо він більше 20 тонн, вантаж автоматично відносять до негабаритних. У нас є надійні трали для перевезення техніки, що відрізняються вантажопідйомністю, конструктивними особливостями, оснащенням та іншими параметрами.

Наша пропозиція

Ми грамотно організуємо перевезення тралом, ціна на які буде максимально вигідною для вас. До цього заходу потрібно підходити відповідально, знати певні нюанси, тому краще довірити перевезення досвідченим професіоналам в особі нашої компанії, аніж шукати приватника з підходящою машиною. Ми пропонуємо трали, призначені для різних типів вантажів, тому ви зможете вибрати оптимальний варіант самі або визначитися з вибором вам допоможе спеціаліст нашої компанії.

Наша техніка

Більшість вантажів не можна поставити на платформу із звичайною рамою, тому ми пропонуємо послуги низькорамного тралу. Це найкращий варіант для доставки вантажу, що має велику масу та габарити. Напівпричепи-трали можуть мати довжину до 16 метрів, при цьому платформа знаходиться близько до землі 40-90 см залежно від моделі. Такі платформи найчастіше застосовують для перевезення високих вантажів. Є моделі, здатні зрушити до 95 тонн. Крім того, у нас є високорамні трали: ця техніка, навпаки, має досить велику висоту від землі – 1,25 метра, за рахунок цього трал може перетинати складні ділянки дороги, пересуватися грунтовкою, бездоріжжям. Це актуально, якщо вантаж потрібно доставити до сільської місцевості або віддаленої ділянки, куди асфальтоване полотно не прокладено. Часто таку техніку використовують узимку.

Основні переваги роботи з Гранд Лоджістікс Кампані

Якщо вам потрібний низькорамний трал або модель на високій платформі, звертайтесь до нас. Ми пропонуємо наступні плюси:

  • Низькорамний напівпричіп за найвигіднішою ціною, тому що працюємо без посередників.
  • Справна техніка в будь-який зручний для вас час. Обслуговуванням та ремонтом займається наша компанія, вам не доведеться брати на себе цей клопіт.
  • Вигідні тарифи, знижки, можливість оплачувати зручним для вас способом за зручною схемою. Розрахуватися за послугу можна готівкою, безготівковим розрахунком, переказом на банківську картку або електронний гаманець.
  • Наша компанія працює з кожним клієнтом індивідуально, може запропонувати зручний для вас варіант.
  • Ми надаємо детальні консультації, допомагаємо визначитися з типом транспорту.

Телефонуйте та замовляйте трал на вигідних умовах!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру