Мультимодальні перевезення вантажів - Найкращі ставки. Повний супровід
Обрати сторінку

Мультимодальні перевезення

Назвіть початкову та кінцеву точку маршруту – решту ми зробимо за Вас!

Мультимодальні перевезення від Grand Logistics Company

Мультимодальні вантажоперевезення - це особливий підвид транспортування та експедирування продукції, при якому використовуються комплексно та поетапно різні види транспорту. Таким чином, до них належать автомобільні та залізничні вантажоперевезення.

Організовуючи план і схему для мультимодальних перевезень, наші фахівці акцентують увагу на найоптимальніших рішеннях – знаходячи найвигідніші маршрути, при цьому супроводжуючи вантаж єдиним документом.

Досвід наших фахівців дозволяє допомогти нашому клієнту найбільш вигідно та ефективно розробити маршрутний план транспортування при використанні різних видів транспорту, таким чином, щоб процес транспортування був максимально швидким та неперервним.

Ми забезпечимо якісну та найшвидшу доставку найрізноманітніших товарів та збірних вантажів, оскільки наша компанія має зручну термінальну систему, що дозволяє за необхідності забезпечити належне зберігання товарів на тимчасових складах.

Переваги мультимодальних перевезень:

 • облік усіх плюсів різних транспортних засобів та максимальне їх використання;
 • для кожної ділянки шляху підбирається найбільш оптимальний вид транспорту з урахуванням особливостей вантажу та побажань клієнта;
 • можливість доставити вантаж практично в будь-яку точку світу;
 • скорочення часу транспортування вантажу;
 • значне зниження вартості перевезення.

Виходячи з вимог та побажань наших клієнтів, а також враховуючи специфіку кожного конкретного вантажу, співробітники нашої компанії підбирають оптимальний варіант перевезення тим чи іншим видом транспорту, комбінують різні види транспорту у разі потреби, пропонуючи в результаті нашим клієнтам найкращу схему доставки їх вантажів.

Виктория Борсук, руководитель отдела транспортно-экспедиционной деятельности Grand Logistics Company.

Мультимодальні перевезення по всьому світу будь-яким транспортом

Мультимодальные перевозки

Дізнатись вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера у Києві за найбільш вигідними цінами. Наші спеціалісти добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок та інших проблем.

Навіщо потрібний митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів потребує гарних знань певної сфери законодавства, найчастіше не лише українського, а й закордонного. За недотримання норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають й інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначено огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді тощо.

Митний брокер потрібний для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує та подасть усі необхідні документи, отримає дозволи, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу та юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, що здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений як кінцевий пункт. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складання та подання митної декларації.
 • Участь у оглядах.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найвигідніші умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер, звертайтесь в нашу компанію. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, надалі ціна змінюватися не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно та за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми надаємо гарантію якості виконання робіт.

Другие услуги нашей компании

Аренда Спецтехники в Украине.

Аренда спецтехники

Компания "GLC" сдает в аренду спецтехнику на любой срок: от одной рабочей смены для выполнения разовых работ до нескольких месяцев или лет. Во время контракта по аренде и услугам спецтехники Вам будет гарантирован весь технический сервис для арендованного оборудования.

Таможенно-брокерские услуги

Таможенно-брокерские услуги

Таможенный представитель Grand Logistics Company является коллективом квалифицированных специалистов, который сформировался и зарекомендовал себя как надежный партнер в сфере предоставления таможенно-брокерских услуг. Таможенные услуги, предоставляемые компанией Grand Logistics Company, отличаются рядом конкурентных преимуществ.

СОТРУДНИЧЕСТВО С НАМИ - ПЕРЕВОЗЧИКАМ

Сотрудничество с перевозчиками

На постоянной или временной основе мы открыты для сотрудничества с владельцами грузовых автомобилей. Мы производим загрузку автотранспорта во всех областных центрах и региональных центрах.

Страхование грузов

Страхование грузов

Grand Logistics Company предлагает качественное и доступное страхование грузов при транспортировке в любую точку планеты. Оперативное урегулирование страхового события, многолетний опыт работы на рынке и как результат доверие клиентов.

Про мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення вантажів – це доставка, при якій використовуються комбінації різних видів транспорту, наприклад автомобільний та морський. Це дозволяє доставити вантаж найшвидшим і найзручнішим способом у ті місця, куди не можна дістатися лише одним шляхом або це викликає певні складності.

Мультимодальна транспортна компанія

Наша компанія займається організацією перевезень по всій Україні, а також до будь-якої країни за її межами. Ми запропонуємо найзручнішу схему мультимодальних перевезень, завдяки якій ваша доставка буде максимально дешевою та швидкою для вас. Ми пропонуємо оптимальні рішення, які заощаджують ваші кошти, нерви та час. Наші фахівці мають великий досвід роботи, тому складуть такий маршрут, за якого буде витрачено мінімум часу, а вантаж можна буде супроводжувати єдиним документом.

Наші фахівці розроблять план транспортування спеціально для вас з огляду на особливості вантажу, ваші вимоги, можливість використання різних видів транспорту. В нас можна замовити доставку як простого, так і збірного вантажу. Мультимодальні перевезення, послуги яких ми пропонуємо, дозволяють значно заощадити. Окрім цього, у нас є склади тимчасового зберігання, на яких може знаходитись ваш товар за необхідності змінити вид транспорту або його одиницю.

Переваги міжнародних мультимодальних перевезень вантажів

Такий тип транспортування має ряд переваг, до яких належать:

 • Максимальне використання позитивних якостей того чи іншого виду транспорту.
 • Максимальне прискорення доставки та спрощення всіх можливих процедур.
 • Врахування особливостей вантажу при доборі транспорту для кожного клієнта індивідуальне.
 • Можливість врахувати побажання клієнта.
 • Можливість заощадити гроші, які витрачаються на оплату послуг транспортування.

Мультимодальні перевезення Україною також можливі, ми враховуємо побажання наших клієнтів та пропонуємо найбільш зручні для них варіанти. Оператори врахують специфіку кожного вантажу, знайдуть оптимальний варіант доставки в будь-яку точку світу.

Наші переваги

Звертаючись до нас та замовляючи послугу з доставки вантажів, ви можете скористатись такими перевагами:

 • Великий досвід роботи компанії та наявність партнерів у будь-якій країні світу, що значно спрощує нашу роботу.
 • Ми надаємо юридичне супроводження вантажу, можемо оформити необхідні для митниці документи.
 • У нас великий вибір транспорту, можна користуватися комбінованими видами доставки.
 • Ми пропонуємо вигідні розцінки, формуємо зручні маршрути, вам не доведеться переплачувати посередникам або шукати інших виконавців, наша компанія виконує роботу під ключ.
 • Ми пропонуємо страхування вантажу за прийнятними цінами.
 • Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Звертаючись до нас, ви будете впевнені, що ми дбайливо доставимо ваш вантаж у призначений термін. У нас найпривабливіші ціни та зручні маршрути.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім “ЛАКМАР”

ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ “Гранд Лоджістікс Кампані” показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ “Амкодор-Укрспецмаш”

ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг

 ТОВ “АЛЬТУРА”

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджістікс Кампані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "АЛЬТУРА" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.

 ТОВ “ХіМ ТОРГ”

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ “Гранд Лоджистікс Кампані” надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень тостованої сої та насіння сої та кукурудзи..

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" є нашим партнером у галузі організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчаснок

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру