Замовити перевезення особистих речей за найкращою ціною - GLC
Выбрать страницу

Міжнародне перевезення особистих речей

Перевезення особистих речей «під ключ»

Доступні ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Міжнародне перевезення особистих речей від Гранд Лоджістікс Кампані

Міжнародні перевезення особистих речей набирають популярності, оскільки багато людей прагнуть змінити місце проживання або мають роботу, що передбачає тривале проживання в іншій країні. Немає жодної необхідності щоразу розпродувати речі та купувати нові. Набагато вигідніше замовити перевезення предметів, що вже є, і продовжити жити з комфортом на новому місці.

Наші послуги

Наша компанія здійснює міжнародні перевезення особистих речей з України до будь-якої точки світу. Вам більше не доведеться дбати про те, як доставити свої особисті речі до Європи, Китаю чи США. Маючи роз’їзну роботу, вам не потрібно обходитися мінімум предметів, які ви можете взяти з собою в літак. Ви зможете звернутися до нас, і ми вирішимо вашу проблему у максимально короткий термін. Наша компанія займається перевезеннями тривалий час, має велику кількість партнерів у всьому світі, ми можемо запропонувати різноманітні види перевезення.

Звернувшись до нас, ви можете скористатися такими варіантами:

  • Автомобільні перевезення.
  • Доставка морським контейнером.
  • Залізничне транспортування.

Вибір способу залежить від того, яку країну потрібно доставити ваш багаж. Наприклад, міжнародні перевезення особистих речей до Європи найчастіше відбуваються за допомогою наземного транспорту. Автомобільна доставка зручна не тільки тим, що дозволяє привезти вантаж у будь-яку точку Європи, а й економією часу: вона відбувається набагато швидше, ніж аналогічні процедури, що виконуються іншими видами транспорту.

Якщо ж вам хочеться заощадити на послузі, можна вибрати доставку речей залізницею: цей спосіб не тільки коштує найдешевше, але й зручний тим, що відправлення поїздів виконується за розкладом, що не залежить від погодних та кліматичних умов. Що стосується авіаперевезень, то вони потрібні серед клієнтів, які планують поїздку на далекі відстані або бажають, щоб речі прибули в максимально стислий термін. Вартість такого транспортування найбільша, але вона окупається оперативністю отримання майна.

Наші переваги

Звертаючись до нас, ви замовляєте комплекс послуг, який включає такі дії:

  • Організація переїзду, включаючи надання машини з водієм, вантажниками.
  • Упаковка та навантаження речей.
  • Незалежно від обраного типу перевезення, ми страхуємо ваші речі від втрати, пошкодження, крадіжки, інших непередбачених обставин.
  • Перевезення особистих речей через кордон відбувається під контролем наших фахівців, тому вам не доведеться думати про те, які документи потрібно надати на митниці: все це зробимо ми самі.
  • Ми пропонуємо вигідні розцінки, вам не доведеться платити посередникам або наймати сторонніх спеціалістів, оскільки ми пропонуємо повний комплекс послуг.

У нас діють усі існуючі форми оплати, крім цього, ви можете скористатися зручними умовами, які обговорюються індивідуально, можна розраховувати на знижку або розбити оплату на кілька частин. Замовляйте послугу на найвигідніших умовах вже сьогодні!

ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру