Доставка груза из Турции в Украину. Доставка груза в Турцию. GLC
Выбрать страницу

Грузоперевозки из Турции в Украину

Перевозка грузов в Турцию

Цена от €3000 за 20-22 т*

Без посредников и задержек

*Цена может меняться в связи с изменением стоимости топлива, условий загрузки, типа груза и т.д. Закажите подробный расчет, и мы предложим Вам самые выгодные условия!

 

 

Грузоперевозки из Турции и в Турцию от Grand Logistics Company

Територіальна близькість країн показує на економічний інтерес двох країн для взаємовигідного співробітництва. Турецька республіка цікавить імпортерів дешевого текстилю, взуття, виробів зі шкіри, хутра. На с / г ринку України затребувані овочі, фрукти, тютюн, зернові культури, горіхи. Великі виробництва зацікавить сталь, прокатні сплави, вироби з пластмаси та покришки, недороге обладнання і транспорт. Торговий бізнес експортує ювелірні вироби, золото. Міжнародна доставка з Туреччини в Україну — можливість налагодити поставку затребуваних товарів за низькими цінами.

Популярний напрям — доставка вантажу з Туреччини в Україну

Туреччина є одним з головних імпортерів, а також споживачем експорту. За допомогою Grand Logistics Company здійснюється доставка вантажу з Туреччини морським та автомобільним транспортом в залежності від умов перевезення, бюджету замовника, обсягу відправки та інших параметрів. З України Туреччина отримує різні товари, в тому числі деревину, фанеру, електрообладнання, добрива.

 1. Популярний напрям взаємовигідної торгівлі освоєно менеджерами Grand Logistics Company на всі 100%. Ми знаємо, як найбільш ефективно організувати транспортування виробленої на території України продукції і як привезти куплені дешево товари на вітчизняні ринки.
 2. Доставка товарів з Туреччини в Україну — хороша можливість швидко і безпечно доставити вантаж одержувачу.
 3. Для транспортування використовують автомобільний транспорт, коли вантажівка перетинає кілька кордонів на території Південної Європи, а потім на поромі з Болгарії потрапляє до Туреччини. Для великих партій використовуємо пряме вантажне сполучення, коли здійснюється доставка вантажів з Туреччини в Україну морем у вітчизняний порт Чорноморська до протилежних берегів республіки.
 4. Технічні фахівці, що працюють в даному напрямку, безпомилково складають супровідні документи, роблять митну чистку відповідно до вимог міжнародних правил перевезення вантажів.
 5. Багаторічні напрацювання, досвід на діючому маршруті дає перевагу у використанні сучасних вантажно-розвантажувальних машин і механізмів.

З холдингом Grand Logistics Company ваші вантажі, товари, посилки швидко знайдуть свого одержувача завдяки кропіткій роботі над складанням індивідуального маршруту для кожного виду перевезення.

Переваги отримання транспортних послуг у Grand Logistics Company

Якщо ви вирішили відправити посилку до Туреччини, зв’яжіться з нашим менеджером, щоб обговорити деталі і скористатися послугами надійного відправника і перевізника.

 1. Надаємо послуги високої якості, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
 2. Ми готові працювати з вантажем будь-якої вартості, обсягу і бюджету.
 3. Розуміємо інтереси замовників, тому ефективно розподіляємо фінансове навантаження, намагаємося мінімізувати наскільки можливо транспортні витрати клієнта.
 4. Щоб мати уявлення, скільки буде коштувати посилка до Туреччини, ціна розробки маршруту проходження дрібноштучного відправлення, замовте зворотний дзвінок у вкладці «Дізнатися вартість» або «Замовити прорахунок маршруту».
 5. Перевезення консолідованих штучних вантажів, посилок, сформованих в один контейнер, має низьку ціну через поділ загальних витрат на транспортування контейнера на велику кількість відправників. В результаті, перевезення невеликих пакетів, посилок обходиться нашим клієнтам дуже дешево.
Виктория Борсук, руководитель отдела транспортно-экспедиционной деятельности Grand Logistics Company.

Узнать стоимость перевозки!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Другие услуги нашей компании

Аренда Спецтехники в Украине.

Аренда спецтехники

Компания "GLC" сдает в аренду спецтехнику на любой срок: от одной рабочей смены для выполнения разовых работ до нескольких месяцев или лет. Во время контракта по аренде и услугам спецтехники Вам будет гарантирован весь технический сервис для арендованного оборудования.

Таможенно-брокерские услуги

Таможенно-брокерские услуги

Таможенный представитель Grand Logistics Company является коллективом квалифицированных специалистов, который сформировался и зарекомендовал себя как надежный партнер в сфере предоставления таможенно-брокерских услуг. Таможенные услуги, предоставляемые компанией Grand Logistics Company, отличаются рядом конкурентных преимуществ.

СОТРУДНИЧЕСТВО С НАМИ - ПЕРЕВОЗЧИКАМ

Сотрудничество с перевозчиками

На постоянной или временной основе мы открыты для сотрудничества с владельцами грузовых автомобилей. Мы производим загрузку автотранспорта во всех областных центрах и региональных центрах.

Страхование грузов

Страхование грузов

Grand Logistics Company предлагает качественное и доступное страхование грузов при транспортировке в любую точку планеты. Оперативное урегулирование страхового события, многолетний опыт работы на рынке и как результат доверие клиентов.

Отзывы о работе нашей компании

 Торговый дом “ЛАКМАР”

ООО "Гранд Лоджистик Кампани" является нашим партнером в области грузоперевозок 5 лет. За это время ООО "Гранд Лоджистик Кампани" показало свою способность с полной ответственностью подходить к поставленным задачам, выполнять работы качественно и вовремя.

 ТОВ “Амкодор-Укрспецмаш”

ООО "Гранд Лоджистик Кампани" предоставляет нашей компании ООО "Амкодор-Укрспецмаш" услуги по организации грузоперевозок с 2011 года. Анализируя результаты совместной деятельности, можно с уверенностью сказать, что принцип работы компании основывается на качественном предоставлении услуг.

 ТОВ “АЛЬТУРА”

Рекомендательное письмо: Компания "Гранд Лоджистик Кампани" предоставляет услуги по транспортно-экспедиционному обслуживанию ООО "АЛЬТУРА" по Украине, СНГ, Европе в течение длительного периода. Мы успешно сотрудничаем в организации перевозок оборудования, опалубки, строительных лесов.

 ТОВ “ХИМ ТОРГ”

Рекомендательное письмо: Этим письмом руководство компании ООО "ХИМ ТОРГ" выражает благодарность ООО "Гранд Лоджистик Кампани" в лице генерального директора Гасюка В.З. за профессиональное исполнение обязательств в сфере транспортно-экспедиторских услуг.

 компанія “Биопрепарат”

Компания ООО "Гранд Лоджистикс Кампани" предоставляет услуги по транспортно-экспедиционному обслуживанию с 2014 года. Мы успешно сотрудничаем в организации перевозок тостированной сои и семян сои и кукурузы.

 Телко Украина

ООО "Гранд Лоджистик Кампани" является нашим партнером в области организации грузоперевозок в течение 4 лет. За это время компания показала свою способность с полной ответственностью подходить к поставленным задачам, выполнять работы качественно и вовремя.

ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ? задайте их менеджеру