Страхование грузов при перевозке по Украине и всему миру от GLC
Выбрать страницу

Страхование грузов

Клиенториентированный подход к предоставлению качественных страховых услуг

Страхование грузов от Grand Logistics Company

Страхування вантажів під час перевезення – важлива частина діяльності організації, яка серйозно підходить до своїх обов’язків. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що з вашим вантажем нічого не станеться, а якщо щось станеться, вам буде виплачено повну вартість втраченого майна за страховкою.

В каких вариантах страхование грузов происходит?

Наша компанія страхує ваш вантаж незалежно від того, якими послугами ви користуєтесь. У будь-якому випадку ми несемо відповідальність за ваше майно, тому застраховані будуть як особисті речі, що відправляються автомобілем містом, так і товари, що відправляються водним, наземним або повітряним транспортом. Ми відповідально підходимо до нашої роботи, а також до майна клієнтів, для нас важлива зручність та спокій замовників.

Перед тим як вантаж буде куди-небудь відправлений, ми укладемо з вами договір страхування перевезення вантажів, в якому будуть вказані всі довірені нам предмети, їх вартість. Сума страховки виплачується частково або повністю залежно від того, в якому ступені схоронності дістався вантаж.

Варто зазначити, що страховка потрібна нечасто, тому що у нас працюють досвідчені, відповідальні вантажники, водії та диспетчери, які дбайливо ставляться до довірених нам речей. Однак ніхто не може гарантувати стовідсоткову безпеку на дорогах, відсутність форс-мажорних обставин, штормів на морі. Тому страхування вантажів в Україні активно практикується, допомагаючи клієнту повернути гроші у разі настання страхового випадку. Як правило, суми вистачає, щоб повністю покрити витрати, а виплата не змушує себе довго чекати, тому користуватися цим сервісом дуже зручно, а головне вигідно, оскільки вартість страховки невисока.

Які послуги можна замовити?

 • Стандартні перевезення. Коли потрібно перевезти особисті речі по місту або за його межі, як правило, для домашніх і офісних переїздів, використовується спеціально обладнана для цього машина.
 • Автомобільні перевезення. Будь-який вантаж можна доставити в будь-яку точку України наземним автомобільним транспортом.
 • Залізничні перевезення. У вашому розпорядженні буде залізничний контейнер, якщо вантаж досить великий; якщо ні, ми збираємо комбіновані вантажі, відправляємо їх у потрібну точку призначення. Цей варіант вигідний клієнту, тому що оплачувати потрібно лише за той обсяг вантажу, який належить вам, а не викуповувати весь контейнер.
 • Авіаперевезення.

У нас є страхування суднового вантажу на будь-які суми. Вас порадує прийнятна вартість страхування вантажу.

Наші переваги

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що доставкою вантажу займатимуться професіонали. Ми пропонуємо наступні переваги:

 • Послуги страхування вантажів, що транспортуються за вигідними цінами.
 • Швидка доставка вантажів по Україні.
 • Доступність будь-яких видів транспорту.
 • Прийнятні ціни.
 • Зручна термінальна система.
 • Можливість залишити свій товар на нашому складі.

Обращайтесь к нам вы получите весь комплекс услуг за приемлемые деньги, вы останетесь довольны нашей работой.

Виктория Борсук, руководитель отдела транспортно-экспедиционной деятельности Grand Logistics Company.

Узнать стоимость перевозки!

 

Із чого складається вартість послуг?

Вартість послуг залежить від виду та розміру вантажу, розміру постачання. Ми маємо найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібний юридично грамотний, досвідчений спеціаліст, звертайтесь до нашої компанії. У нас на вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни та зручні умови можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повне супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Жодних прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, далі ціна змінюватись не буде.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи заздалегідь, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

 

Другие услуги нашей компании

Аренда Спецтехники в Украине.

Аренда спецтехники

Компания "GLC" сдает в аренду спецтехнику на любой срок: от одной рабочей смены для выполнения разовых работ до нескольких месяцев или лет. Во время контракта по аренде и услугам спецтехники Вам будет гарантирован весь технический сервис для арендованного оборудования.

Таможенно-брокерские услуги

Таможенно-брокерские услуги

Таможенный представитель Grand Logistics Company является коллективом квалифицированных специалистов, который сформировался и зарекомендовал себя как надежный партнер в сфере предоставления таможенно-брокерских услуг. Таможенные услуги, предоставляемые компанией Grand Logistics Company, отличаются рядом конкурентных преимуществ.

СОТРУДНИЧЕСТВО С НАМИ - ПЕРЕВОЗЧИКАМ

Сотрудничество с перевозчиками

На постоянной или временной основе мы открыты для сотрудничества с владельцами грузовых автомобилей. Мы производим загрузку автотранспорта во всех областных центрах и региональных центрах.

Страхование грузов

Страхование грузов

Grand Logistics Company предлагает качественное и доступное страхование грузов при транспортировке в любую точку планеты. Оперативное урегулирование страхового события, многолетний опыт работы на рынке и как результат доверие клиентов.

ОСТАЛИСЬ ВОПРОСЫ? задайте их менеджеру