Grand Logistics Company - Повний комплекс у сфері вантажоперевезень
Обрати сторінку

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ У СФЕРІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ

Забезпечуємо безпеку доставки

ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК МАРШРУТУ
Про компанію GLC
Grand Logistics Company - працює на ринку транспортно-експедиторських послуг України з 2007 року і надає повний комплекс послуг в сфері вантажоперевезень.

Ми забезпечуємо своїм клієнтам швидкий прорахунок вартості перевезення, оперативну доставку вантажів, індивідуальний підхід і гнучке ціноутворення, якісне митно-брокерське обслуговування, вигідні ставки страхування і допомогу у вирішенні складних ситуацій.

Автотранспорт GLC вже сьогодні знаходиться саме там, де Вам необхідно!

Наш «коник» - міжнародні перевезення негабаритних вантажів.

Ми спеціалізуємося на доставці вантажів будь-яких розмірів і всіма видами транспорту по Україні, з країн і в країни СНД і країни ЄС. Багаторічний досвід роботи з Європейськими законами, які регулюють зовнішньоекономічну діяльність (ЗЕД), і тісна співпраця з митними брокерами дозволяє забезпечувати митну обробку вантажів наших клієнтів оперативно і з мінімальними витратами.

Незалежно від виду перевезення наше завдання забезпечити збереження вашого вантажу в процесі транспортування і знизити до мінімуму всі ризики.

Ваш запит - наше рішення!

Grand Logistics Company - автоперевезення
Grand Logistics Company - залізничні перевезення
Grand Logistics Company - Морські перевезення
Grand Logistics Company - Авіаперевезення
Замовити безкоштовний прорахунок маршруту

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"
Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.
 ТОВ "ХІМ ТОРГ"
Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.
 компанія “Біопрепарат”
Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.
 Телко Україна
ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

Grand Logistics Company - Ваша логістична компанія

Доставити вантаж по Україні або в ближнє зарубіжжя? Здійснити вантажоперевезення в найкоротші терміни? Запропонувати кращі тарифи на транспортування стандартного і негабаритного, що швидко псується, сипучого, небезпечного вантажу? Grand Logistics Company виконує перевезення вантажів по Україні та країнам Європи, СНД на вигідних умовах. Ми готові запропонувати вам кращі ціни, індивідуальне опрацювання маршруту, вибір автотранспорту з урахуванням особливостей і обсягів вантажу. Послуги надаються за договором, що є страховкою від затримок в дорозі, розтрат і втрат вантажу.

Grand Logistics Company - будь-які види вантажоперевезень по Україні і світу

Наша транспортна компанія надає комплексне обслуговування клієнтів. У нас ви можете відправити свій вантаж такими видами транспорту:

 • Автомобільний.
 • Залізничний.
 • Авіалінії.
 • Морський.

Ми співпрацюємо з провідними логістичними компаніями усього світу, що дає можливість організувати мультимодальні перевезення, щоб доставити будь-який вантаж в найкоротші терміни найбільш зручним способом.

Grand Logistics Company: ми дотримуємося правил доставки вантажів

Доставка вантажів здійснюється відповідно до вітчизняних і міжнародних правил і норм. Зокрема, ми враховуємо:

 • Допустимі навантаження на автомагістралі.
 • Прохідність траси в конкретні години.
 • Екологічні норми.
 • Правила маркування вантажів.
 • Вибір транспорту відповідно до виду вантажу.
 • Забезпечення безпечного транспортування.
 • Норми упаковки вантажів різних видів.
 • Сумісність вантажів в одному кузові, контейнері.
 • Правила оформлення супровідних документів.

Облік цих затверджених норм дозволяє доставити будь-який вантаж в терміни, обумовлені в договорі без пошкоджень і втрат.

Наші гарантії

Ми є відповідальним вантажоперевізником, який гарантує:

 • Чесні ціни. З нашими тарифами ви можете ознайомитися на сайті в калькуляторі.
 • Безпечне транспортування. Забезпечуємо упаковку, кріплення вантажу на кузові, розробку безпечного маршруту, професійне навантаження і вивантаження.
 • Страхування вантажу. Послуги надаються за договором, який передбачає страхування вантажу.
 • Розробку найкоротшого маршруту. Логістика компанії побудована таким чином, що кожна доставка здійснюється по індивідуально розробленому маршруту.
 • Моніторинг доставки. Ми готові в будь-який момент надати інформацію про місцезнаходження вашого вантажу.
 • Зберігання вантажу на спеціалізованому складі. При необхідності консолідації вантажу і в процесі мультимодальних перевезень ми готові надати послуги спеціалізованого складу на шляху проходження машини.

Grand Logistics Company: нам довіряють

Нам довіряють наші клієнти та партнери-вантажоперевізники. Це дозволяє побудувати роботу на взаємовигідних умовах. Ми готові доставити одноразовий вантаж або підписати договір перевезень на постійній основі. З усіх питань замовлення транспортування або укладення партнерського договору зв'яжіться з нами або залиште заявку на сайті під необхідні вантажні перевезення.

Останні статті блогу

Вантажні перевезення з Чехії до України під час воєнного стану

Чехія є важливим економічним партнером України. У країні добре розвинені машинобудування, металургійна та хімічна промисловість, приладобудування, виробництво електроніки та промислового обладнання, автомобілебудування, фармацевтична галузь. І зараз,...

читати більше

Вантажні перевезення Польща-Україна у 2022 році

Напад російських окупаційних військ на Україну торкнувся абсолютно всіх галузей та сфер діяльності, у тому числі й міжнародних вантажоперевезень. До цього слід додати напружені політичні та економічні відносини з республікою Білорусь, через яку...

читати більше

Релокація бізнесу на західну Україну: де знайти надійного перевізника?

Компанія GLC бере активну участь в евакуації бізнесу на захід України з регіонів, де ведуться бойові дії. Співробітники логістичної компанії мають великий досвід організації внутрішніх та міжнародних вантажоперевезень різними видами транспорту, та готові до...

читати більше