Розрахувати ціну морського перевезення вантажів - тариф і фрахт. GLC
Обрати сторінку

Морські вантажоперевезення розрахувати вартість

Вартість морських контейнерних перевезень завжди залежить від морської компанії. Кожна морське перевезення це багатоступінчастий механізм роботи професіоналів. З огляду на характер вантажу, навантаження в порту, розвантаження, подача контейнера потрібного розміру, вартість морського коносамента (інвойсу) на вантаж. Країна фрахтування, страхування вантажу, країна прибуття, все це включає в себе вартість морської вантажоперевезення.

«Grand Logistics Company» допоможе Вам розрахувати вартість по будь-якому обраному напрямку.

Персональна інформація

Введіть інформацію про себе

Не обов'язкове для заповнення

Обов'язкове для заповнення

Не обов'язкове для заповнення

Обов'язкове для заповнення

Характеристики вантажу

Заповніть дані про ваш вантаж.

Маршрут перевезення

Заповніть інформацію про маршрут проходження.

Примітка

Введіть Ваші побажання і вимоги

Морські вантажоперевезення розрахувати вартість

Морські перевезення - популярний вид доставки вантажів між країнами і містами. Наша компанія може організувати таку доставку за вигідною вартості. Ціна морського перевезення (тариф і фрахт) залежить від дальності перевезення, типу і маси вантажу, а також інших факторів, які ми враховуємо, називаючи вартість послуги.

Як розрахувати вартість морської вантажоперевезення?

Ціни на морські перевезення в основному залежать від того, яка компанія буде цим займатися. Ми уклали договір з декількома організаціями, тому можемо запропонувати клієнтам не тільки зручні умови на вибір, але і помірні ціни.

Морське перевезення набагато складніше в організації, ніж сухопутна, вона включає кілька ступенів, де потрібно професійно розуміти, що потрібно робити. Наші фахівці максимально полегшать життя своїм клієнтам, звертаючись до нас, ви отримуєте усі послуги під ключ. Вам не доведеться думати, як упакувати вантаж, доставити його в порт, які документи для цього потрібні, який контейнер слід підібрати і як занурити вантаж в порту. Всім цим займаємося ми.

Розрахувати вартість контейнерної перевезення точно допоможе наш оператор, зв'язатися з ними можна по електронній пошті або по телефону. Відповівши на питання диспетчера, ви зможете отримати відповідь, що містить точну вартість послуги, включаючи всі додаткові витрати, що стосуються інвойсу на вантаж, страхування і т.д.

Як формується вартість перевезення?

При розрахунку загальної суми враховуються такі чинники:

 • Характеристики вантажу.
 • Необхідність навантаження і розвантаження в порту.
 • Подача контейнера, відповідного за розміром.
 • Включення ціни морського коносамента.
 • Грає роль і країна фрахтування, так як в різних країнах свої розцінки.
 • Страхування.
 • Місце призначення.

Ми не тільки правильно розрахуємо вартість, але і запропонуємо морські контейнерні перевезення, ціна яких найбільш вигідна. З нами ви зможете забути про проблеми і швидко знайти підходящий варіант відправки вантажу морем в іншу країну.

У нас доступні і річкові перевезення, вони користуються популярністю, коли потрібно доставити контейнер всередині країни, і шляхи річкового сполучення є між потрібними вам містами. Такий варіант набагато швидше, ніж автотранспортний, має свої особливості, підходить для негабаритних або занадто важких вантажів. Ми зможемо організувати перевезення будь-яким своїм транспортом, який ви виберете, пропонуємо вигідні умови і ціни, а також страхуємо вантажі.

Наші переваги

Звертаючись в нашу компанію, ви можете замовити послуги транспортування вантажів будь-якого типу під ключ. Крім цього, ми пропонуємо наступні переваги:

 • Низькі ціни.
 • Можливість вибрати відповідний вам спосіб перевезення.
 • Страхування.
 • Гарантія високої якості послуг і швидкого прибуття вантажу в пункт призначення.
 • У нас працюють досвідчені професіонали, які безкоштовно проконсультують вас, підкажуть при виборі послуги, якщо це необхідно.

Звертайтеся до нас, і ви зможете бути впевнені, що ваш вантаж виявиться в надійних руках, буде гарантовано доставлено в цілості і в строк.