Вантажоперевезення по Україні - оптимальні тарифи. Надійно c GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення по Україні

Ми організуємо перевезення з будь-якого великого і малого міста

Більше 500 орендованих автомобілів

Беремо фінансові зобов'язання за вантаж

Здійснюємо мультимодальні та складні перевезення

Працюємо з надважким і негабаритним вантажем

Перевезення вантажів по Україні від Grand Logistics Company

Безумовний лідер в цьому регіональному напрямку - автомобільний транспорт. GLC, як українська транспортно-експедиційна компанія, починала свою діяльність саме з автомобільних вантажоперевезень по Україні.

Наші перші великі клієнти - агрохолдинги, дистриб'ютори продуктів харчування, будівельні компанії. З кожним роком зростала база перевірених перевізників, розширювалася спеціалізація. Спочатку були стандартні і збірні вантажі, потім небезпечні, наливні, сипучі. За перевезення сільськогосподарської, буд-техніки та інших негабаритів - ми сьогодні в трійці кращих.

Кожне завантаження, кожна складна ситуація і нестандартний вантаж - це досвід, який розвиває нас, як експертів і професіоналів. Ми не з чуток знаємо, що таке ризики і безпеку, простої і оперативність, витрати і вигідні ставки на вантажоперевезення.

З клієнтами намагаємося вибудовувати партнерські відносини. Працюємо як фізичними, так і юридичними особами. Безкоштовно консультуємо з питань документації.

Наша відповідальність правильно підібрати транспорт, з урахуванням навантаження-розвантаження, ваги, габариту, класу небезпеки. Розрахувати час і маршрут. Правильно розрахувати вартість вантажоперевезення і дати замовнику вигідну ставку! Переконатися в наявності необхідної документації, яка супроводжує вантаж. Перевірити перевізника на безпеку. Проконтролювати відвантаження, пересування до точки вивантаження, зробити все оплати.

Це відповідальна і дуже кропітка праця, але я люблю свою роботу, логістика - це моє покликання!

Вікторія Даценко, виконавчий директор

Заповніть форму,

щоб отримати консультацію і дізнатися
вартість перевезення Вашого вантажу

Типи вантажних авто, якими ми возимо

Тент, напівпричіп

рефрижератор

Автозчеп

«Jumbo» (юмба)

автоцистерна

контейнеровоз

Самоскиди

Мікроавтобус

зерновоз

Платформи і низькорамні трали

Дізнатися вартість Вантажоперевезення по Україні!

Види вантажів, які ми перевозимо

Перевезення стандартних вантажів

вантажоперевезення - стандартні вантажі

Вантажі, маса яких не перевищує величин встановлених підприємством - виробником для даного транспортного ср-ва, призначеного для використання на дорогах загального користування, а габаритні розміри вантажу і ТС відповідають правилам дорожнього руху.

Перевезення збірних вантажів

вантажоперевезення - перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів - ідеальний варіант, якщо вам потрібно доставити відносно невеликий вантаж, що не займає цілого вантажного вагона або перевезти Мелкогабаритная відправлення. Дана послуга дуже вигідна за вартістю і не позбавлена всіх переваг повноцінної доставки.

Автомобільні негабаритні перевезення

Автомобільні негабаритні перевезення

Негабаритні перевезення вимагають наявності спеціального автопарку з потужних сідельних тягачів, відкритих майданчиків, низькорамних напівпричепів і тралів, телескопічних трейлерів і безлічі додаткового кріплення обладнання і навіть спеціальних каркасів.

Перевезення небезпечних вантажів

Автомобільні перевезення небезпечних вантажів

Перевезення небезпечних вантажів - один з найскладніших і відповідальних видів логістичних послуг. Рівень вимог до кваліфікації і відповідальності фахівців транспортно-експедиторської компанії зростає пропорційно зростанню ступеня небезпеки вантажу. При цьому, крім побажань клієнта, слід враховувати всі без винятку діючі норми і вимоги до перевезення небезпечних вантажів відповідно їх категоріям небезпеки.

Автоперевезення наливних вантажів

Автоперевезення наливних вантажів

Перевезення рідких вантажів цистернами процес трудомісткий і відповідальний, так як вимагає спеціалізіруемого сучасного обладнання та професійної команди, для забезпечення початкового хімічного стану вантажу, що перевозиться.

Вантажоперевезення сипучих вантажів

Вантажоперевезення сипучих вантажів

Компанія «GLC» пропонує повний комплекс послуг з вантажоперевезення сипучих і навалочних вантажів і будматеріалів (ЗРК, руди, вугілля, піску, зерна, агломерату і окатишів, коксу, торфу, цементу і т. П.).

Компанія бере на себе всю відповідальність за дотримання встановлених правил їх транспортування за маршрутом будь-якої складності, транспортом будь-якого виду.

Перевезення живих вантажів

Перевезення живих вантажів

У агрогосподарській сфері дуже часто виникає необхідність переправити тварин (кіз, свиней, корів і т.д.) або птахів на далекі відстані. А якщо врахувати, що перевезення худоби - справа вельми клопітка і має безліч тонкощів і нюансів, то і ставитися до вибору компанії-перевізника потрібно серйозно.

Перевезення швидкопсувних вантажів

Перевезення швидкопсувних вантажів

Транспортування швидкопсувних товарів дуже складний і відповідальний процес. Як правильно вибрати фірми з транспортування швидкопсувних продуктів і при цьому не помилитися? Які супровідні документи зобов'язаний надати вантажовідправник?

Замовити документи для перевезення

Вантажоперевезення по Україні - вигідні поставки продукції на вітчизняному ринку

Здійснюємо вантажні перевезення по Україні, маршрут яких об'єднує великі і малі міста, населені пункти, де розміщується виробництво продукції, великі склади та інші місця для зберігання продукції. З моменту прийому вантажу беремо фінансові зобов'язання за збереження представленого обсягу відправки, цілісність упаковки, якість транспортування по всій довжині маршруту.

Переваги співпраці з компанією Grand Logistics Company

Транспортно-експедиційний холдинг працює з великими державними постачальниками, з приватним бізнесом, який набрав фінансові обороти, а також з підприємцями-початківцями. Нашими партнерами є юридичні або фізичні особи. Вантажоперевезення по Україні здійснюються на автомобілях різного типу в залежності від умов прийнятого фрахту:

 • обсягу відправки;
 • виду вантажу - штучний, небезпечний, рідкий, сипкий, швидкопсувний;
 • дальності транспортування;
 • умов і стану доріг на майбутньому перегоні;
 • можливості зворотного завантаження.

Перевізники по Україні відзначають наявність складнощів формування збірних вантажів через недостатність підсумкових партій. Компанія Grand Logistics Company має стабільно працюючу базу клієнтів і партнерів, тому доставка вантажів по Україні відбувається за умови найнижчих тарифів і цін на транспортні послуги. Регулярність маршрутного руху створює комфорт клієнтам і дозволяє вибрати зручний час для відвантаження товарів, готової продукції. Автоперевезення по Україні на вантажівках Grand Logistics Company - це вигідне співробітництво на взаємовигідних умовах з великим холдингом:

 1. Вантажі по Україні швидко потрапляють на склад вантажоодержувача.
 2. Відсутність затримок при подачі транспорту, налагоджена схема оптимізації маршруту, пошуку відповідного автомобіля для певного виду вантажу.
 3. Наявність постійних клієнтів підтверджує гарантію збереження цінних вантажів, непорушність упаковки.
 4. Гарантуємо акуратність при ПРР, доставці небезпечних відправок з наливними або розфасованими по бочках, цистернах та інших ємностях рідинами.
 5. Як досвідчені і надійні перевізники вантажів по Україні приймаємо до транспортування негабаритні та надважкі об'єкти.
 6. Надаємо систему зручних розрахунків і прайс, де вказана вартість за кожен кілометр перегону навантаженого транспорту. Наші постійні клієнти отримують знижки на послуги вантажоперевезення по Україні - ціни за км розраховують за вигідним тарифом для постачальника продукції і перевізника.

Технічна база для здійснення автомобільних перевезень

Досвід надання транспортних послуг дозволяє по праву вважати, що Grand Logistics Company - кращі вантажоперевізники: Україна включає 24 області, вантажне сполучення між якими здійснюють наші автомобілі і потяги. За п'ять років роботи ми сформували значний парк рухомого складу, який задовольняє надаються нашими клієнтами вантажам:

 • тентовані причепи та напівпричепи, ЮМБА;
 • рефрижератори та автоцистерни;
 • самоскиди і зерновози;
 • причепи-розпуски, низькорамні трали, платформи;
 • мікроавтобуси.

Перевезення вантажів по Україні на ж / д повідомленні використовує криті вагони, цистерни, платформи, рефрижератори, хопери та напіввагони. На етапах прийому вантажу ми стежимо за грамотної організацією вантажно-розвантажувальних робіт, оптимізації витрат клієнтів. Виходячи з повного охоплення видів рухомого складу і ж / д вагонів, ми здатні організувати перевезення по Україні, транспортування будь-якого виду вантажу без обмежень за обсягом, вагою, габаритами і ступеня небезпеки.

Відгуки

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру