Міжнародні вантажоперевезення - ЄС, СНД, Європа, США, Китай, Азія
Обрати сторінку

Міжнародні перевезення вантажів

Міжнародна доставка вантажів по будь-яких напрямах

Підбираємо оптимальний маршрут, даємо реальні ціни

Міжнародні вантажоперевезення від Grand Logistics Company

Наші клієнти - це компанії, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність - експортери-імпортери продуктів харчування, косметики, текстилю, сільгосппродукції, пиломатеріалів, поліетилену, добрив, запчастин, сільськогосподарської та будівельної техніки, промислового обладнання.

У кожного з них свій маршрут, свій напрямок, умови поставки, строки доставки, вимоги до перевезення.

Завдяки цьому ми освоїли весь документообіг для міжнародних перевезень, тонкощі морської контейнерної і залізничної доставки вантажів, специфіку авіаперевезень і знаємо досконало міжнародну автомобільну перевезення вантажів!

Автотранспорт був, є і буде найбільш затребуваним, швидким і зручним для доставки більшості видів вантажів, як по Україні, так і в міжнародному сполученні, тобто всюди, де є дороги.

З нових напрямків, яке ми активно розвиваємо, - це доставка товарів авіатранспортом в США на Amazone, тоді як більшість доставляють тільки з Амазону.

Будь-яка точка світу, будь-який законний вантаж - нам цікаво все. І чим складніше завдання - тим цікавіше! Кожне замовлення - індивідуальний, саме тому у нас немає стандартних ставок. Ми все прораховуємо під Вашу міжнародну вантажоперевезення і даємо реальні ставки!

Нюансів в організації міжнародного перевезення величезна кількість і це дуже кропітка і відповідальна праця наших менеджерів.

Точність при розрахунку маршруту і підборі транспорту, правильне оформлення документів, досконала перевірка перевізника - це наша відповідальність.

Завжди, бонусом, наші замовники отримують безкоштовну консультацію митного брокера. Ми також допомагаємо підготувати документи для митного оформлення вантажу - експорт, імпорт, транзитні вантажі, виставкові вантажі, оформлення КарнетАТА.

Вищий пілотаж в міжнародних перевезеннях - це мультимодальні перевезення, які ми також можемо організувати для Вашої компанії!

Юлія Шумейко, керівник відділу "Міжнародні вантажоперевезення"

Міжнародна доставка вантажів

Заповніть форму і отримаєте консультацію з усіх нюансів
міжнародного перевезення Вашого вантажу

Ви можете замовити у нас міжнародні вантажоперевезення в будь-якому напрямку

Здійснюємо міжнародну доставку будь-яких вантажів

Міжнародне перевезення стандартних вантажів

Міжнародні вантажоперевезення стандартних вантажів

Міжнародне автоперевезення збірних вантажів

Міжнародні вантажоперевезення збірних вантажів

Міжнародне перевезення швидкопсувних вантажів

Міжнародні вантажоперевезення швидкопсувних вантажів

Міжнародне перевезення наливних вантажів

Міжнародне перевезення наливних вантажів

Міжнародна доставка небезпечних вантажів

Міжнародна доставка небезпечних вантажів

Міжнародне вантажоперевезення негабаритів

Міжнародне вантажоперевезення негабаритів

Наша компанія може організувати міжнародні перевезення вантажів будь-якого типу. Ми пропонуємо вигідні тарифи, послуги команди професіоналів, які зможуть забезпечити виконання всіх робіт під ключ.

Міжнародні вантажоперевезення і їх організація

Наша компанія займається організацією міжнародних вантажних перевезень. Ми надаємо повний пакет послуг, тому, уклавши договір з нами, вам не доведеться звертатися до сторонніх осіб за будь-якими додатковими роботами. У нашому розпорядженні не тільки великий автопарк, але і можливість організувати перевезення будь-яким іншим наземним, повітряним або морським транспортом. Звертаючись до нас, ви користуєтеся такими перевагами:

 • Організація доставки товарів в будь-яку країну з України або у зворотному напрямку. Ми - міжнародна транспортна компанія з великим стажем роботи. У всьому світі у нас налічується велика кількість партнерів, завдяки чому стає можливим організувати доставку в короткі терміни в будь-яку точку світу.
 • Ми пропонуємо найбільш вигідні ціни, зручні умови.
 • Ми страхуємо вантаж за вигідними тарифами, тому вам не доведеться хвилюватися про його збереження. Навіть якщо відбудуться непередбачені обставини, вам буде повернута його повна вартість.
 • Ми займаємося юридичним супроводом вантажів.
 • Наші фахівці правильно упакують ваші товари, підберуть відповідний контейнер для їх перевезення.
 • У нас не буде проблем з відвантаженнями, оглядами, цими питаннями також займаються фахівці нашої компанії.
 • У нас є власні склади, які можна використовувати для тимчасового зберігання ваших товарів.

Нам довіряють великі українські компанії та міжнародні партнери, з нами міжнародні перевезення в Україну або з України стануть зручними і вигідними.

Який вид транспорту у нас є?

Ми можемо запропонувати всі існуючі види транспорту, у нас є як власний штат автомобілів, так і можлива співпраця з партнерами. Крім цього, ми можемо організувати доставку за допомогою ж / д, морського чи авіаційного транспорту. Вибір способу перевезення залежить не тільки від того, які тарифи пропонують міжнародні перевізники, а й від типу вантажу.

Деякі товари вимагають особливих умов зберігання або має значення терміновість доставки. В цьому випадку актуальними будуть міжнародні авіагрузоперевозкі, завдяки яким вантаж можна доставити швидко, від декількох годин до декількох днів. Такий тип доставки також хороший тим, що вантаж проходить огляд тільки двічі - при навантаженні в літак і вивантаження з нього. Однак вартість такого способу висока, тому може бути застосована така доставка не у всіх випадках.

Міжнародні автоперевезення - це більш дешевий спосіб доставити товари з однієї точки в іншу. Вони займають трохи більше часу, але якщо вам потрібно перемістити невибагливий до умов товар і він має тривалі терміни придатності, це відмінний спосіб, вартість якого вас приємно порадує. Крім звичайних фур, ми можемо запропонувати рефрижератори. Ми гарантуємо високу якість надання послуг.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.