Доставка вантажу з Туреччини в Україну. Доставка вантажу до Туреччини. GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення з Туреччини і в Туреччину

Вантажоперевезення з Туреччини і в Туреччину. За найкращими тарифами в Україні.

Вантажоперевезення з Туреччини і в Туреччину від Grand Logistics Company

Територіальна близькість країн показує на економічний інтерес двох країн для взаємовигідного співробітництва. Турецька республіка цікавить імпортерів дешевого текстилю, взуття, виробів зі шкіри, хутра. На с / г ринку України затребувані овочі, фрукти, тютюн, зернові культури, горіхи. Великі виробництва зацікавить сталь, прокатні сплави, вироби з пластмаси та покришки, недороге обладнання і транспорт. Торговий бізнес експортує ювелірні вироби, золото. Міжнародна доставка з Туреччини в Україну - можливість налагодити поставку затребуваних товарів за низькими цінами.

Популярний напрям - доставка вантажу з Туреччини в Україну

Туреччина є одним з головних імпортерів, а також споживачем експорту. За допомогою Grand Logistics Company здійснюється доставка вантажу з Туреччини морським та автомобільним транспортом в залежності від умов перевезення, бюджету замовника, обсягу відправки та інших параметрів. З України Туреччина отримує різні товари, в тому числі деревину, фанеру, електрообладнання, добрива.

 1. Популярний напрям взаємовигідної торгівлі освоєно менеджерами Grand Logistics Company на всі 100%. Ми знаємо, як найбільш ефективно організувати транспортування виробленої на території України продукції і як привезти куплені дешево товари на вітчизняні ринки.
 2. Доставка товарів з Туреччини в Україну - хороша можливість швидко і безпечно доставити вантаж одержувачу.
 3. Для транспортування використовують автомобільний транспорт, коли вантажівка перетинає кілька кордонів на території Південної Європи, а потім на поромі з Болгарії потрапляє до Туреччини. Для великих партій використовуємо пряме вантажне сполучення, коли здійснюється доставка вантажів з Туреччини в Україну морем у вітчизняний порт Чорноморська до протилежних берегів республіки.
 4. Технічні фахівці, що працюють в даному напрямку, безпомилково складають супровідні документи, роблять митну чистку відповідно до вимог міжнародних правил перевезення вантажів.
 5. Багаторічні напрацювання, досвід на діючому маршруті дає перевагу у використанні сучасних вантажно-розвантажувальних машин і механізмів.

З холдингом Grand Logistics Company ваші вантажі, товари, посилки швидко знайдуть свого одержувача завдяки копіткій роботі над складанням індивідуального маршруту для кожного виду перевезення.

Переваги отримання транспортних послуг у Grand Logistics Company

Якщо ви вирішили відправити посилку до Туреччини, зв'яжіться з нашим менеджером, щоб обговорити деталі і скористатися послугами надійного відправника і перевізника.

 1. Надаємо послуги високої якості, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
 2. Чи готові працювати з вантажем будь-якої вартості, обсягу і бюджету.
 3. Розуміємо інтереси замовників, тому ефективно розподіляємо фінансове навантаження, намагаємося мінімізувати наскільки можливо транспортні витрати клієнта.
 4. Щоб мати уявлення, скільки буде коштувати посилка до Туреччини, ціна розробки маршруту проходження дрібноштучного відправлення, замовте зворотний дзвінок у вкладці «Дізнатися вартість» або «Замовити прорахунок маршруту».
 5. Перевезення консолідованих штучних вантажів, посилок, сформованих в один контейнер, має низьку ціну через поділ загальних витрат на транспортування контейнера на велику кількість відправників. В результаті, перевезення невеликих пакетів, посилок обходиться нашим клієнтам дуже дешево.
Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру