Вантажоперевезення по країнах СНД від компанії Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Вантажоперевезення по країнах СНД

Вантажоперевезення по країнах СНД здійснюється морським, автомобільним, залізничним та авіатранспортом

Вантажоперевезення по країнах СНД від Grand Logistics Company

Актуальний напрямок - відправка з України товарів, сировини, транспортування транзитно наступних вантажів. Перевезення по СНД вимагає детального опрацювання маршруту, оптимізації використовуваного рухомого складу. Особлива увага приділяється технічному стану вантажівок, так як в напрямку Росії рефрижератори, тягачі з причепами та напівпричепами, автоцистернами та контейнеровози долають багатокілометрові перегони - техніка повинна мати значний запас міцності.

Особливості вантажоперевезень по СНД

Крім стандартної оптимізації маршруту, особливої ​​уваги потребує доставка вантажу по СНД через кліматичних умов, які можуть вплинути на збереження вантажу, змінити фізико-хімічні властивості, вивести з ладу холодильні установки, транспорт. Ми уважно вивчаємо умови транспортування в кожному конкретному випадку, враховуючи зазначені нюанси. Ретельний підбір рухомого складу вимагає стан дорожніх покриттів Росії, Казахстану, Узбекистану, умови проходження митниці союзних держав. Вантажні перевезення по СНД здійснюються за допомогою різних видів транспорту:

 • автомобільного;
 • морського;
 • залізничного сполучення;
 • авіатранспорту.

Через незначні обсяги сировини, товарів з України лідером є автоперевезення по СНД і залізничний транспорт. Ми відправляємо будь-які види вантажів з супровідними документами. Гарантією збереження вантажу протягом проходження по маршруту є офіційне страхування в вартісному вираженні.

Співпраця з компанією Grand Logistics Company

Наші клієнти відзначають зручність і комфорт при укладанні контрактів через нашу компанію. Вантажоперевезення по СНД вимагають від менеджерів з перевезень вирішення організаційних питань, подолання бюрократичних перешкод. Рух автомобіля, вагона, контейнера з вашим вантажем проходить під повним контролем з боку представників Grand Logistics Company. Ми надаємо клієнту можливість стежити за переміщенням вантажу, як на території України, так і за її межами. Грамотно організовані транспортні перевезення по СНД дозволяють експортерам і імпортерам отримати перевагу в швидкості поставок, позиціонувати успіх розвитку своєї торгової марки, бренду. Перед партнерами бізнесмени виглядають як надійні виробники або продавці. Клієнти Grand Logistics Company отримують наступні переваги:

 1. Перевезення вантажів по СНД - якісне обслуговування в сфері логістики.
 2. Великий обхват географії перевезень - досвід роботи з постачальниками і одержувачами практично з усіх країн світу.
 3. Використання якісної спецтехніки, швидкий пошук вантажно-розвантажувальних засобів для прийому вантажу по всій території України.
 4. Робота, як з великими партіями поставок, так і з дрібноштучними пакетами.
 5. Вибудовування партнерських відносин в перспективі постійної співпраці.

Послуги з перевезення вантажів автотранспортом по СНД повинна враховувати різні напрямки, відстані, умови проходження кордонів, тому кожен новий замовлення - це глибоко індивідуальна робота. Замовник отримує особистого менеджера, який розробляє маршрут, прораховує тривалість транспортування і оцінює витрати. Ми зацікавлені в зменшенні витрат на перевезення, тому що розраховуємо на довгострокове конструктивну співпрацю.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру