Вантажоперевезення в країни Азії від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Вантажоперевезення - країни Азії

Вантажоперевезення по країнах Азії. За найкращими тарифами в Україні.

Вантажоперевезення по країнах Азії від Grand Logistics Company

Територія України є зручним місцем для транзитного шляху, по якому здійснюється доставка вантажу в країни Азії з Європи вантажними автомобілями. Місцевий бізнес також готовий закуповувати або постачати товари в Ірак, Іран, Кіпр, ОАЕ, Ізраїль, Індію, Афганістан і інші держави. Деякі країни азіатського регіону є республіками СНД, тому з ними налагоджені торгово-промислові зв'язки. Популярним видом транспорту для перевезення з Азії сировини, текстилю, сільськогосподарських продуктів є авіадоставка.

Особливості транспортування вантажів в країни Азії

Країни знаходяться на значній відстані від України, а також рельєф і температурні умови перешкоджають автомобільної доставки в ряд країн. Менеджери Grand Logistics Company враховують особливості транспортного сполучення:

 • організують мультимодальні перевезення за участю як мінімум двох видів транспорту;
 • враховують співвідношення вартості авіадоставки і цінності вантажу, необхідність швидко доставити одержувачу прийнятий до перевезення швидкопсувний товар;
 • вантажоперевезення в Азію - робота в цікавому напрямку, що вимагає уваги до деталей, особливостей місцевих правил транспортування, умов доставки;
 • в якості додаткових послуг компанія Grand Logistics Company пропонує клієнтам страхування вантажу, грамотне оформлення документів і безперешкодне проходження митниці;
 • пошук вантажно-розвантажувальних машин і механізмів, оренда обраної спецтехніки.

Регулярне співробітництво по даному напрямку сприяє напрацюванню досвіду, необхідних зв'язків для швидкої організації перевізного процесу. Наші замовники отримують винятковий сервіс з індивідуальним підходом, тому для них перевезення вантажів в країни Азії - незначна сума витрат, що включається в собівартість товарів. Менеджери детально вивчають майбутній маршрут переміщення підготовленої відправки:

 • враховують температурний режим місцевості, звідки або куди буде доставлений вантаж;
 • повністю відповідають за збереження товарів і цілісність транспортної тари, упаковки.

Вигідне співробітництво з Grand Logistics Company

Кожна країна азіатського регіону має переваги, що сприяють швидкої і безперешкодної доставки, а також має обставини, індивідуальні особливості, що стають справжньою перешкодою для переміщення вантажу по з території. У більшості випадків транспортні перевезення в Азію - це авіамаршрути, такі в центральні міста, промислові столиці того чи іншого регіону.

 1. Об'ємні закупівлі продукції бізнесменами з України дозволяють організовувати вантажні авіарейси до Києва.
 2. Напрацьована база замовників дозволяє поєднувати за напрямками навантажені контейнери, що знижує витрати клієнтів.
 3. Відсутній період очікування відправки вантажу, тому наші партнери отримують конкурентну перевагу в бізнесі.
 4. Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві, тому пропонуємо найвигідніші умови доставки вантажів з України в країни азіатського регіону.
Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру