Доставка вантажів з Африки і в Африку, від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в Африку

Вантажоперевезення в Африку за найкращими тарифами в Україні.

Вантажоперевезення в Африку від Grand Logistics Company

Доставка вантажів з Африки в Україну - затребувана послуга, так як між ними існують партнерські відносини, завдяки яким імпорт і експорт товарів придбав досить широкі масштаби. Наша кампанія допоможе не просто відправити посилку, але і сформувати велику перевезення, якщо є така необхідність.

Наші послуги

Доставка вантажу в Африку або з Африки - це наш профіль. Ми пропонуємо клієнтам велику кількість транспорту, зручні варіанти маршрутів. Ми співпрацюємо з партнерами у багатьох африканських країнах і містах, що дозволяє швидко і без ризику отримати свій товар або відправити його.

Багато компаній імпортують з Африки різноманітні товари, продукти харчування, а також вивозять з України велику кількість продукції на експорт. Ми займаємося доставкою цих товарів, підготовкою документів для митних органів. Відправлення вантажів в Африку з нами не складе труднощів: ми допоможемо підібрати відповідний транспорт, вигідний тариф, вирішимо всі супутні проблеми. Укладаючи договір з нами, ви можете бути впевнені в безпеці свого вантажу, а також в тому, що він 100% буде доставлений в місце призначення.

Наші переваги

Звертаючись до нас, ви можете скористатися наступними перевагами:

 • Доставка з ПАР в Україні або в зворотному напрямку в короткі терміни. Ви можете вибрати вид транспорту, який найбільш підходить для цієї мети.
 • Ми надаємо повний пакет послуг, тому вам не доведеться шукати сторонніх фахівців, які будуть займатися роботою з вашим вантажем.
 • Ми надаємо тимчасові склади за низькими цінами.
 • У нас діють зручні умови, вигідні тарифи, умови можна обговорити індивідуально, врахувати особливості вашого вантажу, а також ваші вимоги до доставки.
 • Ми вирішимо всі проблеми, пов'язані з документами.
 • У нас працюють досвідчені фахівці, які можуть відповісти на будь-які ваші питання.
 • Ми страхуємо вантаж за вигідними цінами.
 • У нас велика кількість партнерів, що дозволяє доставити вантаж в будь-яке місто України або африканської країни.

Як відправити посилку в Африку, вам більше не доведеться замислюватися: просто звертайтеся до нас, укладайте договір, і ми все зробимо самі, починаючи від упаковки вантажу і закінчуючи його врученням одержувачу.

Який транспорт вибрати?

Найбільш популярним є морський транспорт: він дозволяє представити у вигляді збірний, так і негабаритний вантаж, обходиться найдешевше. Морська доставка досить довга, тому підходить не для всіх типів товарів.

Сухопутні шляхи сполучення, до яких відноситься залізничний і автомобільний транспорт - це також досить вигідно, проте доводиться проходити багато оглядів. Вантаж доглядають кожен раз при перетині кордону нової держави. Таким способом доставка триває довше, доводиться часто перевантажувати товар.

Авіація - це найбільш швидкий спосіб доставити будь-які товари. Користується популярністю доставка невеликих вантажів. Головним достоїнством такого перевезення є швидкість і мінімальну кількість оглядів, однак до мінусів можна віднести високу ціну.

Наші фахівці підкажуть найбільш вигідний варіант. Телефонуйте, і ви отримаєте безкоштовну консультацію!

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру