Доставка з Австралії в Україну. Вантажоперевезення в Австралію від GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в Австралію

Організовуємо вантажоперевезення в Австралію з України або доставку вантажів з Австралії

Вантажоперевезення в Австралію від Grand Logistics Company

Серед відправників штучних вантажів на дальній континент присутні не тільки підприємці, представники великого та середнього бізнесу, а й любителі шопінгу, родичі живуть в Австралії людей. Доставка з Австралії в Україну і в зворотному напрямку потребує особливої уваги, так як відстань між кінцевими пунктами велике, тому менеджери Grand Logistics Company прагнуть мінімізувати транспортні витрати клієнтів.

Особливості доставки з Австралії в Україну і назад

Україна розвиває торговельно-промислові зв'язку з державою в південній півкулі. Жителям віддаленого континенту є, що запропонувати в плані імпорту, а також придбати для перепродажу в якості експорту. Доставка з Австралії є мультимодальне схему, в якій беруть участь транспортної інфраструктури обох країн. Автомобільний, залізничний, річковий, морський і повітряний - найкращі види транспорту, які беруть участь у перевезенні різних по тоннажу контейнерів.

 1. Ми приймаємо в роботу для вантажоперевезення з Австралії і в зворотному напрямку будь-які види вантажу, що відрізняються за різними параметрами - фізико-хімічними характеристиками, коефіцієнту вантажопідйомності, габаритам, вазі, особливим вимогам до умов транспортування.
 2. Виконуємо заявки від юридичних, фізичних осіб: великих компаній, представників середнього і малого бізнесу, підприємців-початківців, індивідуальних приватних замовників.
 3. Складаємо деталізований маршрут, приділяючи увагу особливостям вантажу, місць перевантаження з одного виду транспорту на інший, дотримання термінів доставки, прийнятих в зобов'язаннях при складанні партнерської угоди на вантажоперевезення в Австралію, в Україні.
 4. Розглядаємо можливість зворотного завантаження на кожному етапі перегону як варіант здешевлення послуг перевізника.
 5. Грамотно оформляємо супровідні документи, робимо митну чистку відповідно до чинного міжнародного законодавства, правилами перевезень вантажів.

Логістика міжнародних посилок з Grand Logistics Company

Якщо ви не знаєте, скільки коштує відправити посилку в Австралію, використовуйте онлайн-калькулятор «Дізнатися вартість» або «Замовити прорахунок маршруту». Дочекайтеся зворотного дзвінка оператора, щоб задати питання з приводу доставки відправлень на віддалений континент, обговорити деталі маршруту, варіанти вибору виду транспорту та інших параметрів перевезення. Працюючий за даним напрямком менеджер має багаторічний досвід маршрутизації, тому відразу дасть точні відповіді на ваші питання і розповість, як відправити посилку в Австралію. За рахунок консолідації прийнятих пакетів вартість відправки індивідуальних посилок обходиться нашим клієнтам дешево, що вигідно для передачі подарунків друзям, родичам, отримання замовлень з інтернет-магазинів країни південної півкулі.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру