Доставка товару з США в Україну від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в США

Перевезення залізничним транспортом по Україні та Міжнародні. За найкращими тарифами в Україні.

Вантажоперевезення в США від Grand Logistics Company

Компанія Grand Logistics Company надає послуги з організації транспортування вантажів. Доставка товару з США в Україну доступна імпортерам зарубіжних товарів: фірмового обладнання, автомобілів, складської техніки, цифрової апаратури та інших найменувань. Ми пропонуємо надійне партнерство, так як маємо багаторічний досвід роботи в даному напрямку. Детальне опрацювання маршруту в міжнародному сполученні вказує на використання декількох видів транспорту при здійсненні вантажоперевезення в Америку - залізничний, автомобільний по території України до аеропорту або морської гавані.

Особливості організації доставки вантажів з США в Україну

Торгово-промислові зв'язки зі Сполученими Штатами існують близько 30 років, тому є стабільно діючі маршрути, за якими здійснюється повідомлення і партнерська взаємодія. Доставка вантажів з США в Україну дозволяє представникам великого, середнього і малого бізнесу виключити зі схеми поставок послуги посередників і знизити собівартість товарів на українському ринку.

 1. Ми гарантуємо ефективну організацію проходження вантажу з США. Як і пряма доставка в Америку, зворотна схема гарантує мінімально можливі ціни на даному напрямку.
 2. Ми приймаємо до перевезення будь-який обсяг відправки, забираємо за вказаною адресою, доставляємо до місця міжнародного транспортування без затримок і бюрократичних зволікань.
 3. Клієнти отримують можливість відстежувати за допомогою трекінг-коду переміщення вантажу по штатам, містах США, а також при повітряній або морської доставки до європейського континенту і до місця розвантаження в Україні.
 4. Перевезення штучного вантажу вимагає консолідації, що має на увазі час очікування до наповнення місткості тари, після якого слід доставка контейнера з США в Україну - ціна на контейнерні морські перевезення найдешевша. Якщо замовнику необхідна терміновість, ми пропонуємо включення в схему транспортування повітряних суден, що діють між аеропортами США і України.
 5. Гарантуємо збереження вантажу, цілісність упаковки, захист від розумних ризиків. При роботі над маршрутом прагнемо заощадити ваші гроші як свої власні.

Переваги доставки в Америку за допомогою Grand Logistics Company

Доставка вантажів в США з України здійснюється мультимодальних способом. Наша компанія єдина в республіці, яка перевозить вантажі на Amazon і інші стратегічно важливі для реалізації товарів об'єкти. З нами ваша продукція буде без затримок, в строго зазначений час прибуде в призначений штат або місто. Відправлення вантажу в Америку - можливість знайти новий ринок збуту продукції, перевезти сировину для подальшого виробництва, вигідно продати товари та інші ресурси.

 1. На території України товари приймаються до перевезення в будь-якому місті і слідують на вантажівках або в ж \ д вагонах до місця митної обробки.
 2. Доставка товару в США передбачає консолідацію вантажу - комплектування по контейнерах відбувається в вантажному терміналі аеропорту.
 3. Менеджери компанії стежать за дотриманням документообігу, грамотним оформленням всіх процедур, проходженням етапу митної чистки і надання товару до міжнародних перевезеннях.

Доставка товару з України в США або в зворотному напрямку - серйозне завдання, з якою менеджери Grand Logistics Company справляються в оперативному порядку, враховуючи інтереси замовника.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру