Вантажоперевезення в Південну Америку і з Південної Америки від GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення в країни Південної Америки

Вантажоперевезення в країни Південної Америки. За найкращими тарифами

Вантажоперевезення в країни Південної Америки від Grand Logistics Company

Доставка вантажів з Південної Америки - досить затребуваний вид послуг. Багато підприємців закуповують американські товари і привозять їх в Україну, рідше потрібен зворотний послуга, так як в нашій країні є і експортери. Наша компанія пропонує обидва види послуг під ключ. Ми займаємося не тільки доставкою, але і підготуємо документи для митниці.

Чому вигідно замовити вантажоперевезення в Південну Америку у нас?

Ми пропонуємо своїм клієнтам наступні переваги:

 • Замовити послугу можна швидко і ефективно, для цього достатньо зателефонувати і зробити заявку через сайт.
 • Ми допоможемо точно розрахувати вартість, попередньо дізнатися, скільки буде коштувати доставка з Південної Америки в Україну або навпаки, ви можете і самостійно, скориставшись зручним калькулятором у нас на сайті.
 • Ми пропонуємо різні види транспорту, наприклад, морський та авіаційний.
 • Вам не буде потрібно робити запити в різні компанії, ми пропонуємо найбільш вигідний прайс, а також зручні умови, які можна коригувати індивідуально.
 • Ми можемо доставити будь-які незаборонені види товарів.
 • Вам не доведеться самостійно готувати документи для митних органів.
 • Ви зможете вибрати той вид транспорту, який найбільш оптимально підходить для вашого типу вантажу і бюджету компанії.
 • Доставка товару в Південну Америку або в зворотному напрямку проводиться досвідченими експедиторами, ми несемо відповідальність за ваш вантаж, тому даємо гарантію, що він буде доставлений в цілості або вам буде повернута його вартість в повному розмірі.
 • У нас діють вигідні тарифи страхування.
 • У нас велика кількість партнерів, що працюють в різних країнах, тому ми можемо організувати швидку доставку за вигідною ціною в будь-яку точку світу.
 • Ви зможете відслідковувати переміщення вантажу онлайн, крім цього, вас буде супроводжувати особистий менеджер, який зможе відповісти на будь-які ваші запитання, безкоштовно проконсультувати.

Який вид перевезення вибрати?

Вантажоперевезення з Південної Америки доступні різними видами транспорту, тому у клієнта є вибір між ними:

 • Морські перевезення. Вони доступні з більшості портів США, тривалість доставки - близько місяця. Наша компанія буде займатися завантаженням і розвантаженням товарів в порту. Такий спосіб підходить для великогабаритних вантажів, збірних вантажів, які не вимагають особливих умов зберігання і мають тривалий термін придатності.
 • Авіадоставка. Спосіб відрізняється високою надійністю. Сучасні літаки можуть піднімати велику вагу, тому, якщо вантаж не дуже великий, має стислі терміни придатності, цей вид доставки більш актуальне, так як час транспортування становить близько тижня, якщо враховувати перебування вантажу на тимчасових складах. Цей спосіб дорожче, тому їм користуються в тому випадку, якщо вам потрібно терміново доставити невелику посилку.

Вибираючи вид доставки, клієнт не тільки враховує тип вантажу, але і його обсяг, масу, з цього випливає вартість послуг. Якщо у вас є які-небудь питання, ви можете зателефонувати на наш безкоштовний номер, ми із задоволенням вас проконсультуємо.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру