Перевезення сипучих вантажів від компанії Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Вантажоперевезення сипучих вантажів

Доставка сипучих вантажів сільськогосподарського / технічного і промислового характеру

Послуги зерновозів: перевезення зерна в Україні

Послуги зерновозів. Забираємо урожай прямо з поля! Допоможемо перевезти цукровий буряк, олійні культури, зерно з поля в сховище, курсуючи в межах всієї України. Працюємо за вигідними тарифами, включаємо до вартості послуги досвідченого водія!

• У вартість оренди включено послуги водія.

• Весь транспорт справний і готовий до роботи

• В наявності техніка вантажопідйомністю до 40 т.

• У нас найкращі ціни, так як ми працюємо без посередників.

Географія роботи

Наша техніка працює в межах всієї України.
Повна готовність. Ми приймаємо всі замовлення і завжди готові приступити до роботи.

Досвідчений персонал

За кермом автомобілів тільки водії з практичним досвідом роботи більше 10 років.

Відповідальність

Ми несемо повну відповідальність за ваш вантаж на період перебування в дорозі.

Гарантія якості

Возимо швидко, привозимо все, завжди прибуваємо в обумовлений час.

Асортимент послуг

Ми перевозимо зернові, олійні культури, цукрові буряки та інші сільськогосподарські культури.
Перевезення сільськогосподарських вантажів - одне з наших ключових напрямків. Коли вам необхідно перевести вантаж, а відповідного транспорту у вашій компанії немає або він зайнятий на інших важливих роботах, не варто втрачати дорогоцінні хвилини і витрачати їх на пошуки перевізника. Ми знаємо, як вирішити вашу проблему.Ви можете укласти договір на разову або регулярну доставку будь-яких видів сільськогосподарських культур: зернові, олійні, кормові, цукрові буряки та ін Для грамотної організації перевезень необхідно отримати: Інформація про перевезений вантаж. Інформація про вагу товару, його обсязі і габаритах, кількість вантажних місць та їх розміри.

Умови перевезення вантажу.

Необхідно врахувати температурний режим перевезення. Для переміщення небезпечних вантажів необхідно отримати спеціальний дозвіл на дану перевозку.Место навантаження і вивантаження товару. Потрібно знати розміщення складів, де товар необхідно забрати і пункту розвантаження. Має значення способи завантаження / розвантаження. Перевезення необхідно здійснювати з огляду на все, вище перераховані нюанси. Після узгодження деталей перевезення слід укласти відповідний договір і приступити до його виконання.

Просте і ефективне рішення будь-яких завдань! 

Можливе залучення додаткових автомобілів партнерської мережі для особливо великих замовлень. Всього ми готові надати понад 50 машин!

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.
Дізнатися вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Про вантажоперевезення сипучих вантажів

Grand Logistics Company пропонує послуги перевезення сипучих вантажів власним автотранспортом. Досвідчені водії подбають про навантаження, розвантаження та транспортування без втрат і пошкоджень. Ми самостійно розробимо маршрут, підберемо автотранспорт необхідної місткості і вантажопідйомності, заповнимо необхідні супровідні документи. Перевезення сипучих вантажів здійснюється по Україні, а також в країни ближнього зарубіжжя, Європи. У нас є дозвіл на внутрішні і міжнародні перевезення, що дозволить здійснити доставку точно в строк відповідно до затверджених норм.

Вантажоперевезення сипучих вантажів: особливості та правила

Ми підбираємо автомобілі для перевезення сипучих вантажів з урахуванням їх фізичних, хімічних, біологічних особливостей. Приймаємо до транспортування такі види сипучих вантажів:

 • Пісок будь-якої фракції.
 • Будівельний камінь, щебінь.
 • Гравійні маси.
 • Сухий цемент та будівельні суміші.
 • Мінеральні добрива.
 • Торф і інші мінеральні добрива.
 • Інші види будівельних, сільськогосподарських, промислових сипучих вантажів.

Автоперевезення сипучих вантажів нашим автотранспортом може здійснюватися:

 • У мішках, контейнерах.
 • У відкритому кузові.
 • У критому кузові.

Вибір способу перевезення залежить від виду вантажу, його фракції. Так, сипучі вантажі можуть бути гранульованими, Пиловидний, кусковими, що слід врахувати при навантаженні і транспортуванні з метою забезпечення збереження при транспортуванні.

Grand Logistics Company - надійні рішення

Перевезення сипучих вантажів самоскидами є одним з найбільш надійних і доступних за ціною способів транспортування. Вона дозволяє забезпечити:

 • Швидке завантаження і вивантаження.
 • Доставку великого обсягу будматеріалів або сільськогосподарської продукції.
 • Забезпечення оптимальних умов доставки без псування і втрати продукції, що перевозиться.
 • Доставку по основних транспортних магістралей України, що дає можливість перевезти вантаж в будь-якому заданому напрямку.

Вибираючи нашу компанію для перевезення сипучих вантажів, ви можете бути впевнені, що у нас:

 • Демократичні ціни на перевезення сипучих вантажів. Ознайомитися з тарифами ви можете в калькуляторі на сайті.
 • Підбір автотранспорту з власного автопарку. Ми враховуємо вид і специфіку вантажу, встановлені правила його транспортування.
 • Оформлення супровідних документів, необхідних для внутрішньої і / або міжнародного транспортування.
 • Моніторинг доставки на всіх етапах перевезення.
 • Страхування сипучого вантажу від псування і втрати.

Ми надаємо послуги вантажоперевезень фізичним і юридичним особам, а також готові допомогти вам з транспортуванням міжнародного вантажу із залученням логістичних компаній-партнерів. З усіх питань доставки зв'яжіться з нами по телефону.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру