Перевезення наливних вантажів по Україні та іншим країнам від GLC
Обрати сторінку

Перевезення наливних вантажів

Ми раді запропонувати вам транспортно-експедиційне обслуговування в сфері перевезень наливних вантажів по території України та іншим країнам.

Перевезення наливних вантажів від Grand Logistics Company

Автоперевезення наливних вантажів

Grand Logistics Company здійснює внутрішні і міжнародні перевезення наливних вантажів власним автотранспортом. Досвідчені логісти та водії подбають про розробку маршруту доставки, навантаження і вивантаження, транспортування і супроводі рідкого вантажу. Ми беремо на себе повне оформлення необхідних дорожньо-транспортних накладних та інших документів. На транспортування наливного вантажу поширюється страховка від нашої компанії, що гарантує швидку, безпечну, надійне транспортування без втрат і пошкоджень.

Автоперевезення наливних вантажів: особливості та правила

Транспортування наливних вантажів здійснюється в спеціалізованій тарі або цистерні, яка повинна відповідати перевезеної рідини. До наливним відносяться:

 • Харчові вантажі. Вода, соки, виноматеріали і інші харчові наливні вантажі, які перевозяться в спеціальних цистернах.
 • Хімічні. Різні рідини (луги, кислоти, розчини), перевезення яких виконується відповідно до вимог до вантажоперевезень небезпечних вантажів. Різні хімічні наливні вантажі - від добрив і технічних рідин до масел, отрутохімікатів, спиртів та інших. Рідин
 • Паливо. Власники бензовозів і автоцистерн для зрідженого газу можуть також знайти підходящі вантажі - нафту, нафтопродукти, бензин, дизельне паливо, скраплений газ і т.д.
 • Інші рідкі вантажі. Будівельні суміші (наприклад, цементний розчин), вантажі сільськогосподарського призначення, відпрацьовані мастильно-охолоджувальні рідини і т.д.

Перевезення наливних вантажів автоцистернами в Україні, а також в країни ближнього і далекого зарубіжжя здійснюється відповідно до затверджених внутрішніми і міжнародними нормами. Зокрема:

 • Цистерна повинна відповідати виду перевезеної рідини.
 • Транспорт повинен мати відповідне маркування.
 • Слід дотримуватися температурного режиму транспортування.

Перевезення рідких вантажів по магістралях може мати тимчасові обмеження з метою дотримання безпеки дорожнього руху. Тому важливо чітко спланувати маршрут, щоб уникнути затримок в доставці. Наші співробітники знають всі нюанси щодо питань, як повинні бути організовані вантажоперевезення наливних вантажів, тому вони опрацьовують індивідуальний маршрут, підбирають автоцистерни, забезпечують маркування та супровідні документи на вантаж, щоб доставка виконувалася в обумовлені терміни.

Гарантії від Grand Logistics Company

Перевезення наливних вантажів автотранспортом нашої компанії - це запорука швидкої і надійної доставки. Ми подбаємо про те, щоб ваш вантаж був транспортований:

 • У зазначений термін.
 • Без втрат.
 • Без псування і збитків.

Кожне перевезення наливних вантажів здійснюється в спеціалізованій цистерні. Досвідчений водій контролює терміни доставки. Клієнту надається можливість моніторингу транспортування.
Якщо вам потрібна перевезення наливних вантажів по Україні або в країни Європи, то зв'яжіться з нами по телефону. Або залиште заявку на сайті.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Дізнатися вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру