Види вантажних перевезень за найкращими цінами - GLC
Обрати сторінку

Види вантажних перевезень

Всі види вантажних перевезень

Найкращі тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Види вантажоперевезень від Гранд Лоджистикс Компані

Вантажоперевезення - це невід'ємна частина діяльності будь-якої компанії. Без транспортування різної продукції переважна більшість підприємств просто не змогла б існувати. Це стосується будівельних організацій, магазинів, виробничих цехів, промислових об'єктів, фермерських господарств, підприємств житлово-комунального господарства. Також з перевезеннями доводиться стикатися і людям в звичайному житті - це офісні, квартирні і дачні переїзди, доставка куплених товарів і так далі. Grand Logistics Company - це велика транспортна компанія, яка надає повний комплекс логістичних послуг водним, автомобільним і повітряним транспортом.

Автомобільні вантажоперевезення

Цей спосіб доставки товарів є найпопулярнішим і доступним, так як дозволяє перевозити будь-які види товарів в найвіддаленіші міста і населені пункти. З огляду на великий вибір автотранспорту, який різниться своїм призначенням, типом, класом, а також вантажопідйомністю і місткістю, то вантажними машинами можна перевозити практично будь-які вантажі:

  • Насипні;
  • Наливні;
  • Стандартні;
  • У контейнерах;
  • Небезпечні;
  • Великогабаритні і великовагові.

Компанія GLC має в своєму розпорядженні великий власний парк транспортних засобів (єврофури, причепи та напівпричепи, цистерни, самоскиди, тягачі, автозчеплення, платформи для негабаритних вантажів, автовози та так далі), плюс партнерські відносини з приватними перевізниками та іншими транспортними компаніями в Україні та за кордоном, дозволяють максимально швидко подавати машину під навантаження, а значить і здійснювати вантажоперевезення в найкоротші терміни. Серед недоліків даного варіанта можна відзначити різницю в цінах на паливо в різних країнах, а також сезонну недоступність деяких населених пунктів.

Доставка по повітрю

Авіавантажоперевезення є найшвидшим способом доставити терміновий вантаж. В основному використовується при транспортуванні лікарських препаратів, особливо цінних товарів, що швидко псуються. Серед мінусів цього варіанту можна назвати - високу вартість, велику кількість обмежень, в тому числі за обсягом і масою перевезених товарів.

Морські вантажоперевезення

Доставка товарів водними видами транспорту є однією з найбільш поширених. Пояснюється наступними факторами:

  • Невисока вартість;
  • Дозволяє транспортувати великі обсяги товарів;
  • Можна перевозити різні види вантажів, у тому числ насипні, наливні, збірні;
  • Високий ступінь безпеки.

Особливою популярністю користуються контейнерні перевезення водним транспортом. Серед мінусів даного способу доставки можна виділити невисоку швидкість, залежність від погодних умов і сезону, а також обмеженістю регіонів, де вони доступні.

Мультимодальні перевезення

Даний варіант передбачає використання відразу декількох видів транспорту. Наприклад, морський і автомобільний. Даний варіант дозволяє оптимізувати маршрут, скоротити час і істотно знизити вартість послуг. логісти Grand Logistics Company мають великий досвід організації таких перевезень, плюс добре розвинену матеріальну базу і автоматизовану систему управління і контролю технологічними процесами.

Крім цього компанія надає ряд додаткових послуг - з митно-брокерського обслуговування, страхування, консультування ЗЕД, оформлення всієї супровідної документації, оренді транспорту спеціального призначення (наприклад, зерновози, лісовози, машини для транспортування небезпечних вантажів).

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру