Міжнародні вантажні авіаперевезення від Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Авіадоставка вантажів

Надамо розрахунок вартості доставки в 3-х варіантах безкоштовно!

Авіадоставка вантажів від Grand Logistics Company

Фішка GLC в тому, що ми вміємо оперативно доставляти вантажі будь-«складності» з будь-якої точки світу в будь-яку країну! А ще, ми можемо забрати Ваш вантаж в країні-відправника у постачальника, «підвезти» його до аеропорту, а потім доставити від аеропорту на ваш склад, «до дверей» будинку або офісу.

Звичайно ж, ми доставляємо вантажі і товари з України і в Україну. Давно практикуємо доставку товарів на Amazon, тоді як більшість перевізників доставляє тільки з Amazon'а і в цьому питанні ми першовідкривачі!

Олександр Михайличенко, керівник відділу продажів

Ми працюємо і з юридичними, і з фізичними особами.

Знаємо, що для юрособи важливі терміни доставки, надійність і вартість, тоді ка фізики частіше звертають увагу на ціну. Всі ці фактори ми враховуємо при розрахунку вартості авіа-доставки і надаємо відразу кілька варіантів. Замовник сам вибирає найбільш прийнятний.

Крім того, у нас завжди можна замовити безкоштовну консультацію митного брокера та дізнатися які документи потрібні для митного оформлення товару.

Основні українські гравці з авіаперевезень часто дають ставку швидше нас - це їхня перевага. У них все розраховує спеціальна програма, все стандартизовано - «стандартні» вантажі, стандартні напрямки.

Для нас кожна заявка - це індивідуальний підхід, окрема стратегія при виборі маршруту. І чим «складніше» країна або вантаж, тим цікавіше))

Вибір авіаліній, аеропорту, маршруту - прямий рейс або 2-3 стикування - все це наша турбота. Все, що Вам потрібно знати для розрахунку вартості та оформлення авіа-доставки - це інформація про вантаж.

Заповніть форму,

щоб отримати консультацію і дізнатися
вартість авіадоставки Вашого вантажу

Здійснюємо авіаперевезення в 180 країн світу

Авіаперевезення в Україну

Авіаперевезення з України

З будь-якої країни в будь-яку країну

Формат співпраці обираєте Ви!

АС

СКЛАД — АЕРОПОРТ — АЕРОПОРТ

Заберемо ваш вантаж на складі постачальника, доставимо в аеропорт, здійснимо переліт і віддамо вантаж Вашому експедитору

ВС

АЕРОПОРТ —АЕРОПОРТ

Приймемо Ваш вантаж в аеропорту відправника, здійснимо переліт і передамо його Вашій експедитору

AD

АВІАДОСТАВКА ПІД КЛЮЧ

Забираємо Ваш товар зі складу, здійснюємо переліт і доставляємо до дверей Вашого складу

BD

АЕРОПОРТ — СКЛАД

Заберемо Ваш вантаж з аеропорту і доставимо його до Вас на склад

Ми раді запропонувати своїм клієнтам 4 види авіаперевезень

Економ

Довше, але дешевше. Доставка з високою якістю і мінімальними витратами.

стандарт

Перевезення, яка оптимально поєднує в собі час доставки і вартість.

Преміум

Експрес-доставка 24/7 для особливо цінних або термінових вантажів.

Чартер

Перевезення великих або негабаритних вантажів повітряним шляхом.

МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ В АЕРОПОРТАХ

Для вас запропонований високий сервіс по митному оформленню в аеропортах призначення

Для вас запропонований високий сервіс по митному оформленню в аеропортах призначення від Grand Logistics Company:

 • Аналіз комплекту документів по угоді: вивчення, коментарі, рекомендації
 • Класифікація товарів згідно з кодами ЕТН ЗЕД ТЗ (підбір митних кодів)
 • Попередній розрахунок митних платежів
 • Визначення та підготовка дозвільної документації на ввезення товару
 • Декларування товарів до митних органів, в тому числі подача
 • Повний контроль всіх етапів митного оформлення, включаючи митні
 • При необхідності, попереднє узгодження з митними органами
 • Оплата митних платежів за учасників ЗЕД

Доставка вантажу завжди супроводжується передачею повного комплекту необхідної документації, в тому числі підтверджує митне очищення (рахунки-фактури, акти виконаних робіт, копії та оригінали митних декларацій, товарно-транспортні накладні тощо).

Після завершення процедури митного оформлення скористайтеся нашим сервісом доставки вантажів з Аеропорту до кінцевого одержувача.

Дізнатися вартість авіадоставки!

Ми готові організувати авіадоставку таких вантажів

Генеральні

ГЕНЕРАЛЬНІ ВАНТАЖІ

Наше завдання - забезпечити безперебійний процес, в якому високий рівень сервісу поєднується з ефективним використанням всіх ресурсів.

Небезпечні

ГЕНЕРАЛЬНІ ВАНТАЖІ

Транспортування небезпечних вантажів (DGR), вимагає ретельного і точного планування. При цьому завжди необхідно виконувати вимоги офіційних відомств і правила техніки безпеки.

Цінні

ГЕНЕРАЛЬНІ ВАНТАЖІ

Ми організуємо швидку і секретну транспортування ваших цінностей: готівки, золота або інших цінних речей. Крім технічних процесів, ми, подбаємо про всі необхідні заходи безпеки.

Швидкопсувні

Швидкопсувні

Швидкопсувний вантаж - при перевезенні якого, необхідною умовою є суворе дотримання температурного режиму, певної вологості і вимог згідно з санітарно-гігієнічними нормами.

Великогабаритні

Великогабаритні

При відправці літаком великогабаритних вантажів і товарів, які мають особливі розміри і вага, потрібні спеціальні навички. Завдяки багаторічному досвіду ми швидко доставимо ваш вантаж до місця призначення.

Термінові

Термінові

Організація експрес-доставки вантажів вимагає швидкого реагування і великого досвіду. Ми виконаємо для вас порівняння всіх варіантів і перевіримо їх на максимальну ефективність.

Авіадоставка вантажів - швидкість і надійність перевезення по всьому світу

Компанія Grand Logistics Company здійснює авіаперевезення в міжнародному сполученні в різні країни світу. Транспортно-експедиційна діяльність передбачає документальний супровід імпортних і експортних поставок, що включає заповнення декларацій, сплату митних платежів і зборів. Процедура очищення імпорту на митниці має на увазі податок на додану вартість, акциз, мито. Міжнародні авіагрузоперевозкі включають і непрямі платежі: знаходження контейнера на складі митниці має на увазі кваліфікаційний атестат, оплата ліцензування, тимчасового розміщення на складській території. При організації транспортування товарів повітряним транспортом менеджери мінімізують час очікування навантаження, простоїв, щоб знизити витрати клієнтів.

Види авіаперевезень вантажів

Доставку вантажів повітряними бортами класифікують за типом завантаження, напрямку транспортування і категорії вантажу. Вантажні авіаперевезення бувають наступних видів:

 1. Генеральні займаються перевезенням штучного вантажу в упаковці - бочках, біг-бегах, контейнерах, пакетах, мішках, ящиках, тюках. Відправником товарів є одна компанія, тому даному виду перевезень характерна швидка доставка, оперативність в організації транспортного процесу.
 2. Попутні доставляють невелику партію на рейсах (іноді пасажирських), що прямують до напрямку вантажоодержувача. Одним з головних переваг даного виду транспортування є низька вартість послуг повітряного транспорту.
 3. Збірний варіант доставки вантажу має на увазі комплектацію вантажного судна штучними товарами різних відправників. Вантаж консолідують на складі до отримання оптимального обсягу відправки. Авіадоставки збірним способом характеризує низька вартість перевезень.

Особливості вантажних авіаперевезень

Міжнародні вантажні авіаперевезення згідно з правилами транспортно-експедиційної діяльності здійснюються при наявності грамотно оформленої вантажної накладної. Менеджери мають досвід співпраці з різними авіакомпаніями і знають вимоги законодавства і правила транспортування вантажів повітряним транспортом.

 1. Авіагрузоперевозкі здійснюють пасажирські та вантажні літаки.
 2. Габаритні розміри вантажу повинні відповідати розмірам багажного відсіку і вільному переміщенню при навантаженні-вивантаженні. Кріплення вантажу контейнера, негабариту має відповідати показникам міцності, забезпечувати безпеку перевезення.
 3. У вантажу повинні бути присутніми супровідні документи.
 4. Ввезення, вивезення або транзит повітряними судами певних найменувань повинен бути дозволений законодавством держави, на територію якої або через країну він слід.
 5. Послуги з авіаперевезення вантажів здійснюється на підставі діючих Чиказької і Варшавської конвенцій 1944 і 1929 років, Женевської - 1956 року.

Міжнародне повітряне сполучення для компанії Grand Logistics Company знайомий процес, яким ми займаємося більше п'яти років. Досвід дозволяє оперативно працювати у всіх напрямках, робити все, щоб вантажі приходили до одержувачів в цілості й схоронності з мінімальними витратами.

Відгуки

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру