Автомобільні вантажоперевезення - Швидко і безпечно. Автоперевезення від GLC.
Обрати сторінку

Автомобільні вантажоперевезення

Міжнародні та по Україні, будь-які вантажі під ключ з гарантією

Років на ринку

Країни

Задоволених клієнтів

Перевізників в базі

Автомобільні вантажоперевезення - Grand Logistics Company

Про автомобільні вантажоперевезення можу говорити багато і довго 😉 Більшість наших клієнтів вибирають автомобільний транспорт для доставки своїх вантажів і по Україні, і в будь-яких міжнародних напрямках. Так було і так буде завжди!

Сипучі, горючі, небезпечні, швидкопсувні, негабаритні - все підвладне автотранспорту!

Збірні, мультимодальні - не питання!

По-перше, це вигідно за ціною доставки. По-друге, величезний вибір перевізників, а значить завжди знайдеться машина. Сьогодні при невеликих партіях навіть з Китаю вигідніше везти товар фурами - набагато швидше!

Скрізь, де є автомобільні дороги ми можемо доставити вантаж! За всю історію компанії чого ми тільки не перевозили, досвід колосальний!

Знаємо і розуміємо, що для клієнта важливі - безпека, оперативність і ціна! Саме на це і заточуємо наших логістів.

Працюємо тільки з перевіреними перевізниками і даємо актуальні ціни за 15 хвилин з моменту отримання заявки!

Вікторія Борсук, керівник відділу логістики

Типи вантажних авто, якими ми возимо

Тент, напівпричіп

Напівпричепи
Призначені для перевезення більшості вантажів. Завантаження може відбуватися зверху, збоку, ззаду. Вантажопідйомність: 20-22 тонни. Місткість 22-33 європалети. Корисний об'єм: від 60-96 м.куб. Розміри: довжина 13,6 м, ширина 2,45 м, висота 2,65-2,75 м. Напівпричепи служать для перевезення великих і важких вантажів, монтажу різного устаткування, потреб сільського господарства, будівництва та інших транспортних завдань.

Рефрижератор напівпричіп

рефрижератор напівпричіп

По суті це напівпричіп з холодильною установкою. Призначений для транспортування швидкопсувних вантажів і продуктів, а також вантажів, перевезення та зберігання яких вимагає дотримання певної температури. Наприклад, медикаменти, напої. Вантажопідйомність: 12-22 тонни. «Євростандарт»: 20 тонн, 82 м.куб корисного об'єму, 32 палети.

Експлуатація рефрижераторів дорожче звичайних типів машин на 5-25%.

Автозчеп

фура автозчеплення

Автомобіль плюс причіп. Перевага: швидка навантаження і розвантаження, а також великий корисний об'єм. Недолік: не придатний для перевезення довгомірних виробів. Вантажопідйомність: 16-25 тонн. Корисний об'єм: 60-120 м³. Місткість: 22-33 європалет.

«Jumbo» (юмба)

jumbo юмба

Напівпричіп підвищеної місткості, яка досягається за рахунок «Г» -образної підлоги і зменшеного діаметра коліс напівпричепа. Вантажопідйомність: до 20 тонн. Корисний об'єм: 96-110 м³. Місткість: 33 європалет.

автоцистерна

автоцистерна

Цистерни призначені для перевезення рідких, газоподібних, дрібно-дисперсійних і сипучих (борошно, цемент) вантажів.

За своєю формою перетину цистерни поділяються на три види - круглі, еліптичні і в формі «валізи».

контейнеровоз

Напівпричепи

Традиційно контейнеровозами називають морський транспорт. Але так як, часто пункти вивантаження знаходяться далеко від портів (терміналів) морські контейнери перевозять на спеціалізованих автомобільних контейнеровозах.
Контейнеровоз може перевозити не тільки контейнери, але будь-який вантаж, під який можна підібрати і зафіксувати платформу.

Самоскиди

зерновози найняти

Виконуються у вигляді відкритого цельнометаллического бортового кузова з гідравлічним пристроєм для автоматичної вивантаження вантажу, що перевозиться. При цьому ззаду є кріпиться на верхніх шарнірах борт, автоматично відкривається при нахилі кузова під дією сили власної ваги.

Мікроавтобус

Напівпричепи

Призначений для перевезення вантажів малого об'єму і ваги. Вантажопідйомність: 1-3 тонн. Обсяг: 3-10 м³. Переваги: низька собівартість перевезень, висока швидкість доставки.

зерновоз

Напівпричепи

Застосовується для перевезення зернових культур. Вантажопідйомність: 12-22 тонн.

Платформи і низькорамні трали

Напівпричепи

Платформа, а також її різновид - Низькорамний трал, є спеціалізованим вантажним транспортом для перевезення негабаритних і великовагових вантажів. Їх відрізняє підвищена вантажопідйомність (до 200 тонн) і наявність спеціальних кріпильних пристосувань.

Географія автомобільних перевезень

Україна

Європа

Країни СНД

Азія

Вантажі, які ми перевозимо

Перевезення стандартних вантажів

Автомобільні вантажоперевезення - стандартні вантажі

Вантажі, маса яких не перевищує величин встановлених підприємством - виробником для даного транспортного ср-ва, призначеного для використання на дорогах загального користування, а габаритні розміри вантажу і ТС відповідають правилам дорожнього руху.

Перевезення збірних вантажів

Автомобільні вантажоперевезення - перевезення збірних вантажів

Перевезення збірних вантажів - ідеальний варіант, якщо вам потрібно доставити відносно невеликий вантаж, що не займає цілого вантажного вагона або перевезти Мелкогабаритная відправлення. Дана послуга дуже вигідна за вартістю і не позбавлена всіх переваг повноцінної доставки.

Автомобільні негабаритні перевезення

Автомобільні негабаритні перевезення

Негабаритні перевезення вимагають наявності спеціального автопарку з потужних сідельних тягачів, відкритих майданчиків, низькорамних напівпричепів і тралів, телескопічних трейлерів і безлічі додаткового кріплення обладнання і навіть спеціальних каркасів.

Перевезення небезпечних вантажів

Автомобільні перевезення небезпечних вантажів

Перевезення небезпечних вантажів - один з найскладніших і відповідальних видів логістичних послуг. Рівень вимог до кваліфікації і відповідальності фахівців транспортно-експедиторської компанії зростає пропорційно зростанню ступеня небезпеки вантажу. При цьому, крім побажань клієнта, слід враховувати всі без винятку діючі норми і вимоги до перевезення небезпечних вантажів відповідно їх категоріям небезпеки.

Автоперевезення наливних вантажів

Автоперевезення наливних вантажів

Перевезення рідких вантажів цистернами процес трудомісткий і відповідальний, так як вимагає спеціалізіруемого сучасного обладнання та професійної команди, для забезпечення початкового хімічного стану вантажу, що перевозиться.

Вантажоперевезення сипучих вантажів

Вантажоперевезення сипучих вантажів

Компанія «GLC» пропонує повний комплекс послуг з вантажоперевезення сипучих і навалочних вантажів і будматеріалів (ЗРК, руди, вугілля, піску, зерна, агломерату і окатишів, коксу, торфу, цементу і т. П.).

Компанія бере на себе всю відповідальність за дотримання встановлених правил їх транспортування за маршрутом будь-якої складності, транспортом будь-якого виду.

Перевезення живих вантажів

Перевезення живих вантажів

У агрогосподарській сфері дуже часто виникає необхідність переправити тварин (кіз, свиней, корів і т.д.) або птахів на далекі відстані. А якщо врахувати, що перевезення худоби - справа вельми клопітка і має безліч тонкощів і нюансів, то і ставитися до вибору компанії-перевізника потрібно серйозно.

Перевезення швидкопсувних вантажів

Перевезення швидкопсувних вантажів

Транспортування швидкопсувних товарів дуже складний і відповідальний процес. Як правильно вибрати фірми з транспортування швидкопсувних продуктів і при цьому не помилитися? Які супровідні документи зобов'язаний надати вантажовідправник?

Замовити безкоштовний прорахунок маршруту

Про автомобільні вантажоперевезення

Grand Logistics Company спеціалізується на послугах автоперевезень вантажів по Україні, країни СНД, Європи. Власний автопарк, досвідчені співробітники, наявність необхідної тари і упаковки, знання норм і правил автоперевезень по магістралях різної вантажопідйомності - все це дозволяє виконати транспортування вантажу в найкоротші терміни за найкращими цінами та з гарантією надійності, безпеки.

У нас ви можете замовити автоперевезення:

 • Стандартні і збірні.
 • Модальні та мультимодальні.
 • Сипучих, небезпечних, швидкопсувних вантажів.
 • Негабаритних і довгомірних вантажів.

Ми зможемо:

 • Організувати вантаження і вивантаження.
 • Подбати про упаковку і оформленні документів.
 • Розробити маршрут.
 • Надати інформацію про терміни доставки.
 • Здійснити моніторинг доставки вашого вантажу.
 • Надати страховку на вантаж.

Повний перелік послуг вказана на сайті, а також узгоджується в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей вантажу та побажань клієнта.

Автоперевезення вантажу: особливості та правила

Автоперевезення дозволяють доставити будь-який вантаж по Україні і в країни зарубіжжя. Ми перевозимо збірні, тендітні, що швидко псуються, великогабаритні, негабаритні вантажі, підбираючи відповідні транспортні засоби, що мають відповідне маркування, розміри, оснащення.

Організація перевезення вантажів автомобільним транспортом включає в себе:

 • Вибір тари і упаковки відповідно до затверджених норм.
 • Нанесення необхідного маркування на вантаж і автотранспорт.
 • Розробку маршруту доставки під авто перевезення.
 • Облік прохідності машин обраної тоннажності і габаритів по заданій ділянці шляху.
 • Підготовка та оформлення документації, необхідної під автомобільні перевезення.

Наші переваги

Власний автопарк і багаторічний досвід роботи дозволяють швидко скласти маршрут, підібрати вид і спосіб доставки, підготувати супровідні документи. Ми враховуємо індивідуальні побажання замовника і особливості вантажу, забезпечуючи транспортування на вигідних умовах.

Послуги автоперевезень здійснюються з гарантією:

 • Чесної ціни. Вартість транспортних послуг розраховуються за прайсом. Вона залежить від типу і ваги вантажу, що надається транспорту, маршруту доставки.
 • Дотримання термінів. Всі послуги прдоставляется за договором, в якому вказана орієнтовна дата доставки. Це дозволить вам спланувати свій час.
 • Економії часу доставки. Ми перевеземо особисті речі, меблі, будматеріали, продукти харчування, предмети інтер'єру в найкоротші терміни, оскільки самостійно розробимо маршрут. Наявність власного автопарку дозволить підібрати машину потрібної вантажопідйомності, яка зможе транспортувати всі необхідні речі.
 • Моніторингу доставки. Клієнт може запросити інформацію про місцезнаходження вантажу в будь-який час.
 • Надійності і безпеки. Ми не тільки підбираємо транспорт, але і забезпечуємо упаковку, навантаження, кріплення на кузові, що дозволяє перевезти вантаж без втрат і пошкоджень.

Замовлення вантажного автотранспорту ви можете зробити по телефону. Або залиште заявку на сайті, і менеджер зв'яжеться з вами.

Відгуки

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру