Замовити вантажоперевезення рідини цистерною за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Перевезення вантажів в автоцистерні

Доставка вантажів в будь-якому напрямку

Найкращі тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Доставка вантажу в автоцистерні від Гранд Лоджистикс Компані

Автоцистерни широко застосовуються для перевезення різних видів рідких вантажів. Це можуть бути нафтопродукти, питна вода, технічні рідини, інші типи складів. Придбати ці транспортні засоби можна в нашій компанії за вигідною ціною.

Застосування автоцистерн

Ми пропонуємо в оренду автоцистерни для перевезення рідин європейського і російського виробництва. У нас ви зможете підібрати відповідний тип цистерн для перевезення будь-яких рідких вантажів. Ми пропонуємо найвигідніші умови, різноманітні моделі. Деякі види цистерн підходять для перевезення певних типів сипучих речовин.

У нас ви знайдете якісні автоцистерни для перевезення нафтопродуктів. Останні технічно відрізняються від інших типів, так як нафтопродукти відносяться до речовин підвищеної небезпеки і здатні легко займатися. Саме тому для них застосовують спеціальні автоцистерни, параметри яких не тільки враховують хімічний склад вантажів, але і їх займистість. Така цистерна повинна відповідати європейським стандартам якості і безпеки. Корпус виготовляється з металу, передбачено хороше заземлення, що виключає утворення іскри.

Перевезення наливних вантажів автоцистернами може бути досить тривалим, часто вантажі возять на великі відстані, не завжди дорожнє покриття при цьому має високу якість. Саме тому ми пропонуємо послугу, що відрізняється високою міцністю і надійністю.

Як вибрати конструкцію?

Вибір залежить від того, що саме ви збираєтеся перевозити. Якщо це, наприклад, нафтопродукти, важливу роль відіграє їх тип. Якщо потрібно перевезти на велику відстань продукти високої в'язкості, здатні застигати при низьких температурах, потрібно використовувати цистерни, мають вбудований підігрів. Така модель виручить взимку, підходить для застосування влітку, якщо температура навколишнього середовища недостатньо висока для того, щоб запобігти застигання масел, бітуму чи інших продуктів, що знаходяться всередині цистерни.

Що стосується бітуму, його можна перевозити при температурі 180-220 градусів. В іншому випадку матеріал застигає і стає непридатним до використання, а цистерна виходить з ладу, так як бітум вже не можна вилити з неї.

Завдання обладнання

Перевезення цистерною дозволяє вирішити відразу кілька завдань:

  • Забезпечення збереження вантажу.
  • Швидка доставка вантажу в місце призначення і його відвантаження.
  • Збереження властивостей речовин, що перевозяться, їх захист від попадання сміття і інших елементів із зовнішнього середовища.

Наші послуги

Необов'язково купувати цистерну, якщо вам разово потрібно перевезти вантаж. Ви можете звернутися до нас, і напівпричіп-цистерна для перевезення буде до ваших послуг в будь-який зручний для вас час. Ми здійснюємо перевезення по всій країні, складаємо зручний для клієнта маршрут.

Вартість перевезення автоцистерною залежить від відстані, об'єму, інших індивідуальних умов. Обговорити нюанси можна, зв'язавшись з нами по телефону або за допомогою форми на сайті. Ми пропонуємо послуги автоцистерн різного типу, тому зможемо перевезти практично будь-який рідкий вантаж. В наявності є звичайні моделі і з підігрівом.

Переваги співпраці з Grand Logistics Company

Звертаючись до нас, ви можете скористатися наступними перевагами:

  • Послуги автоцистерни за найбільш вигідною ціною.
  • Можливість швидко доставити вантаж в будь-яку точку країни.
  • Широкий вибір моделей цистерн, що дозволяє вибрати відповідну модель для вашого типу вантажу.
  • Великий автопарк, завжди є вільний транспорт.
  • Оплатити можна будь-яким зручним для вас способом.
  • Діють знижки.

Ми гарантуємо високу якість послуг, надійність нашого транспорту. Залиште заявку онлайн або дзвоніть нам в робочий час: ми оперативно приймемо замовлення.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру