Замовити вантажне перевезення автопоїздом за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажні перевезення автопоїздом

Доставимо будь-який вантаж до 25 тон

Найдоступніші тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Автопоїзд для внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень від GLC

Вантажоперевезення автомобільним транспортом є одним з найбільш поширених і затребуваних способів доставки різних вантажів. Це пояснюється цілою низкою переваг, починаючи від оперативності виконання замовлення і можливості потрапити у найвіддаленіші населені пункти, і закінчуючи доступною вартістю і великим вибором транспортних засобів, для різних видів продукції. Grand Logistics Company вже протягом тривалого часу (починаючи з 2007 р.) спеціалізується на організації вантажних перевезень в Україні та за її межами. За ці роки логісти компанії, напрацювали власні схеми взаємодії, як з клієнтами, так і з перевізниками, та навчилися підбирати найбільш підходящий вид транспорту і оптимальний маршрут. Зокрема, для транспортування великих обсягів стандартних вантажів часто використовується автопоїзд (автозчеплення), що дозволяє заощадити час і особисті фінанси клієнта.

Що таке автопоїзд, технічні характеристики

Це вантажна машина, на одній рамі з кузовом, плюс напівпричіп. Дуже добре підходить для доставки великої кількості продукції, упакованої на європалети або напівпіддони. Даний вид транспорту часто використовують при організації комбінованих (мульттімодальних) перевезень.

Перелік основних переваг

Вантажні перевезення автопоїздом мають ряд важливих переваг. Ось основні з них:

 • Швидкість проведення вантажно-розвантажувальних робіт;
 • Корисний об'єм досить великий і може становити до 120 м3 (до 33-х європіддонів);
 • Дозволяє доставляти товари за схемою «від дверей до дверей»;
 • Можливість комбінувати з будь-якими іншими видами вантажоперевезень (морські, повітряні, залізничні, комбіновані, збірні вантажі, карго);
 • Продукція може бути доставлена одержувачу без перевантажень;
 • Відстеження місцезнаходження транспортного засобу за допомогою GPS-трекера;
 • Велика вантажопідйомність - до 25 тон;
 • Гнучкість складання маршруту;
 • Мінімум обмежень по географії, якщо порівнювати з іншими видами транспорту;
 • Оперативність процесу;
 • Високий ступінь безпеки;
 • демократична вартість.
Важливо - на сьогоднішній день вантажоперевезення автопоїздом вважаються одним з найбільш вигідних і ефективних варіантів доставки великого обсягу товару на близькі і середні відстані.

Мінуси

Як і у будь-якого іншого способу, є тут і свої мінуси. В першу чергу це стосується неможливості транспортувати довгомірні і негабаритні вантажі. По-друге, є залежність від географічного розташування відправника або одержувача, сезону та погодних умов. Зокрема, є населені пункти, в які взимку, пізньої осені та ранньою весною неможливо доїхати.

Вантажні перевезення автопоїздом з Grand Logistics Company

Компанія має великий власний автопарк, а також активно співпрацює з багатьма транспортними компаніями, приватними перевізниками і власниками транспортних засобів, як в Україні, так і в багатьох інших країнах, на всіх континентах. Це дозволяє організовувати процес доставки практично будь-яких вантажів в оптимальні терміни, за доступними цінами і 100% гарантією цілісності і безпеки. фахівці компанії GLC надають широкий спектр додаткових послуг і беруть на себе всю відповідальність за продукцію, що перевозиться - страхування, на найвигідніших для замовника умовах, митне оформлення, консультування з ЗЕД, охорона та експедирування, повне документальний супровід, в суворій відповідності з міжнародними правилами і нормами. Все це спрямовано на те щоб вантажні перевезення автопоїздом були максимально ефективними і безпечними.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру