Замовити Низькорамний напівпричіп Юмба за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення низкорамні напівпричепом (юмба)

Вантажні перевезення в будь-якому напрямку

Найкращі ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Доставка вантажу низкорамні напівпричепом «Jumbo» (юмба) від Гранд Лоджистикс Компані

Grand Logistics Company вже протягом багатьох років успішно надає транспортні послуги по Україні, а також ще в більш ніж 180 країн. Одним з ключових переваг компанії є використання різних способів доставки - водним, повітряним, автомобільним транспортом, а також організація мультимодальних вантажоперевезень. Вибір оптимального маршруту і варіанти транспортування можливо завдяки використанню великого і різноманітного власного парку вантажної техніки, а також тісна співпраця з іншими транспортними агентствами-партнерами та приватними перевізниками і власниками транспортних засобів. Наприклад, де немає можливості використовувати стандартні євроконтейнери, логісти компанії організовують процес доставки з використанням напівпричепа «Jumbo» (юмба).

Основні відмінності і переваги використання

Юмба Низькорамний напівпричіп відрізняється великою вантажопідйомністю - до 20-ти тонн і супероб'емним кузовом (96 - 125 м3). Це досягається за рахунок меншого діаметру коліс (17,5 ") і особливої (г-подібної) конструкції підлоги. Причіп вантажний даного типу має наступні габаритні розміри:

 • Довжина (м) - 9,5;
 • Висота (м) - 3,03;
 • Ширина (м) - 2,48.
У напівпричіп «Юмба» поміщається до 34 стандартних європіддонів розміром 1200х800 мм. Серед недоліків можна виділить такі фактори - незручність транспортування товару на який упакований в тарі виробника, а не на європалетах, а також при доставці ламінату і в цілому продукції в нестандартній упаковці. Ще один мінус - це зменшений діаметр коліс, що вимагає щодо високої якості дорожнього покриття. Але це можна вирішити, якщо встановити колеса більшого діаметру - наприклад, 19,5 "або 22,5" (така можливість передбачена).
Вантажоперевезення з використанням напівпричепів «Jumbo» - це досить поширена і затребувана послуга, так як дозволяє здійснювати транспортування таких видів товарів:

 • Побутова техніка;
 • парфумерія;
 • Посуд і кухонне приладдя;
 • Запасні частини та комплектуючі;
 • Побутова хімія;
 • Продукти харчування;
 • Алкогольні і безалкогольні напої;
 • Лікарські засоби;
 • Продукція медичного призначення та багато іншого.

Замовити послуги можна звернувшись в транспортну компанію GLC, Фахівці якої завжди готові підібрати оптимальний спосіб доставки і вид вантажного транспорту, незалежно від географії знаходження складу відправника і підприємства одержувача. Це обумовлено наявністю добре розвиненої матеріально-технічної бази, великим досвідом і автоматизованою системою контролю і управління основними технологічними процесами.

Крім цього співробітники Grand Logistics Company надають широкий спектр додаткових послуг, що дозволяють прискорити і оптимізувати процес вантажоперевезення, і зробити їх максимально доступними для замовника. При цьому забезпечуючи високу якість надаваних послуг і 100% безпеку і збереження вантажу на всьому шляху проходження. Так само як - підбір найбільш вигідних умов страхування, повне документальний супровід, митно-брокерське обслуговування, Консультування щодо особливостей ведення ЗЕД, експедирування, оренда спецтехніки і деякі інші. Все це робить співпрацю з компанією, не тільки економічно вигідним, але ще і максимально зручним і надійним.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру