Замовити вантажоперевезення рефрижератором за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення рефрижератором

Доставка в будь-якому напрямку

Найкращі ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Доставка вантажу рефрижератором від Гранд Лоджистикс Компані

Для вантажоперевезення швидкопсувних товарів, а також заморожених продуктів і продукції, що вимагає дотримання певних температурних режимів, використовуються рефрижератор. Grand Logistics Company має власний парк транспортних засобів для оперативної доставки будь-яких вантажів по Україні та в країни далекого і ближнього зарубіжжя.

Конструкція і класифікація авторефрижераторів

Головними конструктивними особливостями техніки даного типу є наявність холодильного обладнання та використання спеціальних сендвіч-панелей. Завдяки останнім забезпечується надійна термоізоляція від зовнішніх умов. Така конструкція дозволяє забезпечувати температуру всередині кузова в межах + 12С - 20С, навіть якщо температура повітря зовні буде +30 С і більше. Ступінь охолодження, при цьому забезпечується видом встановленого холодильного обладнання і герметичністю всієї конструкції. Вибір температурного режиму здійснюється в залежності від характеру продукції, що перевозиться, а також наявності певних вимог.

Перевезення рефрижератором можуть використовуватися в широкому температурному діапазоні навколишнього середовища - від -40С до + 40С і вологістю до 80%. Якщо потрібно доставити кілька типів продукції, яким необхідне дотримання різних температурних режимів фахівці компанії GLC рекомендують використовувати мультитемпературний авторефрижератор напівпричіп.
Виробництво таких конструкцій здійснюється по «безшовній» технології. Завдяки цьому вони мають відносно невелику масу і велику вантажопідйомність. Товщина сендвіч-панелей зазвичай становить 40-80 мм. Роль теплоізоляційного матеріалу виконує пінополіуретан, який володіє хорошими експлуатаційними характеристиками:

  • Низький коефіцієнт теплопровідності;
  • Не виділяє токсичних речовин;
  • Тривалий термін служби;
  • Несприйнятливий до зараження цвіллю, грибком;
  • Безпека і практичність;
  • Не гниє.

Термоізоляція досягається застосуванням спеціального гумового профілю. Кузов часто обшивають оцинкованим сталевим або алюмінієвим листом, нержавіючої сталлю, фанерою (армованою або ламінованою).

Рефрижератор напівпричіп можна встановлювати на стандартні шасі, а також на спеціальні, які разом з несучою конструкцією кріпляться безпосередньо до коліс. Останній варіант відрізняється більшою вантажопідйомністю і меншою масою.

Сертифікація транспортних засобів даного типу регламентується нормами АТР, відповідно до Женевських угод, прийнятим 01.09.1970 р. Для позначення класу використовуються наступні види маркування - FRA, FRB, FRC (для посилених рефрижераторів класів А, В, С) і FNA (для машин з нормальною ізоляцією класу А). Відповідність своєму класу підтверджується сертифікатом, який необхідний для здійснення міжнародних вантажних перевезень.

В Україні замовити вантажоперевезення з використанням авторефрижератору напівпричепа можна звернувшись в Grand Logistics Company. Великий власний автопарк, плюс співпраця з іноземними та вітчизняними перевізниками дозволяють організувати доставку продукції, що вимагає суворого дотримання певних температурних режимів, в максимально стислі терміни і за кращими цінами і гарантією збереження і безпеки. логісти GLC мають великий досвід роботи і здатні впоратися з вирішенням найскладніших і нестандартних завдань.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру