Замовити вантажоперевезення самоскидом за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Перевезення вантажів самоскидом

Доставка в будь-якому напрямку

Найвигідніші ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Послуги вантажних перевезень самоскидами від Гранд Лоджистикс Компані

Вантажоперевезення самоскидами - зручний спосіб доставити сипучий вантаж і деякі будматеріали, не витрачаючи при цьому час на їх розвантаження. Наша компанія пропонує дану послугу за вигідними тарифами.

Коли потрібні перевезення самоскидами?

Ми пропонуємо самоскиди різного розміру і вантажопідйомності. Завдяки цьому можна доставити від 1 кубометра матеріалу до декількох десятків кубів. Послуги з перевезення вантажів самоскидами зручна в разі транспортування наступних матеріалів:

 • Пісок.
 • Цемент.
 • Гравій.
 • Цегла.
 • Дошки.
 • Матеріали для відсипання (будівельне сміття).

Це дозволяє не тільки доставити вантаж в будь-яку точку країни, але і швидко вивантажити його, не застосовуючи робочу силу, що значно економить не тільки час, а й кошти клієнта. Крім цього, ми можемо надати машину для вивозу будівельного сміття та інших великогабаритних предметів.

Де замовити послуги самоскида?

Сучасні самоскиди допомагають оперативно доставити будь-які матеріали на будівельний майданчик. Вони відмінно підходять для транспортування кускових і сипучих матеріалів, також можливо перевозити з їх допомогою дошки. Купувати таку машину для разового використання або ведення будівництва одного-двох об'єктів невигідно, тому доставка самоскидами, яку можна замовити у нас, найбільш зручна. Ми працюємо з будь-якими матеріалами, можемо запропонувати техніку з різною місткістю і вантажопідйомністю. Наш автопарк досить великий, завжди в наявності вільні, технічно справні автомобілі. У нас можна орендувати техніку як з водієм, так і без. Перший варіант найбільш вигідний, так як вам не потрібно шукати для виконання робіт співробітника або тримати його в штаті. Наш водій приїде у зручний для вас час, сам буде стежити за розвантаженням і завантаженням машини, її станом, обслуговуванням. Вартість оренди вже включає послуги водія, тому доплачувати нічого не треба. Наша компанія самостійно обслуговує автопарк, тому ви можете бути впевнені в тому, що вам буде надана надійна техніка. Ми допоможемо вам забезпечити безперебійну роботу вашої будівництва. Машини доступні в будь-який час доби. У нас є різноманітні самоскиди, вантажоперевезення якими можливі як по асфальтованих, так і по грунтових і земляним дорогах. Ми все доставимо на об'єкт, де б він не знаходився.

Переваги роботи з Grand Logistics Company

Звертаючись до нас, ви можете користуватися наступними перевагами:

 • Вам доступна перевезення вантажів самоскидами, ціна на яку найбільш вигідна.
 • Можливі знижки.
 • Доставка здійснюється в будь-який час і в будь-яку зазначену вами точку.
 • Технічний стан машин завжди відмінне.
 • Машина надається з досвідченим водієм.
 • Доступні зручні для вас форми оплати, при тривалому використанні машини надається знижка.
 • Заявки приймаються цілодобово.

Співпрацювати з нами вигідно і легко. Ви можете звернутися до нас в будь-який зручний для вас час, у нас завжди є вільний транспорт, щоб доставити ваш вантаж без затримок.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру