Замовити вантажоперевезення тентом-напівпричепом за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Вантажоперевезення тентом-напівпричепом

Доставка будь-яких вантажів в будь-якому напрямку

Вигідні тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Доставка вантажу тентованим напівпричепом від Гранд Лоджистикс Компані

Автомобільні вантажоперевезення займають за своїм обсягом одне з лідируючих місць, серед всіх видів транспортування різних товарів. Для цього використовуються вантажні автомобілі різного класу, призначення і вантажопідйомності. Універсальним видом такого транспорту для внутрішніх і міжнародних перевезень є тент напівпричіп, який застосовують спільно з сідельним тягачем. Це пояснюється великою різноманітністю вантажів, які дозволяє перевозити напівпричіп контейнеровоз, якщо порівнювати зі звичайними бортовими транспортними засобами.

Конструктивні особливості

Grand Logistics Company для автомобільних вантажоперевезень всередині України і в європейські та азіатські країни використовує різні види напівпричепів. Перевагою такого вибору є те, що якщо звичайним напівпричепом можна в основному транспортувати продукцію, якої не страшно потрапляння пилу, бруду, атмосферних опадів (наприклад, будматеріали), то тент напівпричіп надійно захищає від несприятливих зовнішніх чинників, і завдяки цьому забезпечує кращу схоронність вантажу.

Виготовляють конструкцію з високоміцних і надійних матеріалів - метал оброблений методом катодного лакування або гарячого цинкування, тент - пило-та вологонепроникний полімерний матеріал. Такая техніка повністю відповідає внутрішнім ДСТУ та європейським нормам і стандартам. Використовуючи тент напівпричіп і сідельний тягач можна успішно доставляти продукцію упаковану в тару, а також без неї, довгомірні і великогабаритні вантажі.

За своєю конструкцією, тентовані розрізняються на кілька підвидів.

  1. З відкидними бортами.
  2. Зі знімними бортами.
  3. Шторні.
  4. З задніми розсувними або відкидними воротами.

Об'єднує всі ці підвиди наявність металевої зварної рами, а також зовнішньої многозамковой рами і спеціальних отворів в підлозі (коники або Рунге), які дають можливість надійно фіксувати вантаж (з кроком в 100 мм). Стандартна комплектація такого транспортного засобу включає в себе - 2 опори, для парковки тентовані без сідельного тягача, тримач колеса-запаски, противідкатні бруси, 2 ящика (один для вогнегасника і другий для інструменту). Деякі напівпричепи мають спеціальні місця для розміщення европаллет.

Конструкція шторних напівпричепів має ряд відмінностей. В основному це стосується бічних частин, які зсуваються по відношенню до рами, аналогічно штор. Дах найчастіше виготовлений з тентового матеріалу і може зрушуватися. Щоб надати рамі більше жорсткості, її права і ліва частини посилені поздовжніми елементами. Це дає можливість транспортувати цільні великогабаритні вантажі. При цьому завантажувати такі напівпричепи можна з усіх боків, в тому числі і зверху. Завдяки цьому, можна істотно скоротити час проведення навантаження-вивантаження, а значить і прискорити процес вантажоперевезення. Для забезпечення максимальної надійності кріплення, всередині є спеціальні ремені.

Транспортна компанія GLC широко використовує тентовані (бортові і шторні) для здійснення внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень. Компанія надає повний комплекс послуг з доставки будь-яких вантажів. Для цього логісти завжди готові підібрати найбільш підходящий вид техніки, забезпечити оптимальний маршрут і кращі умови страхування, щоб процес доставки товару пройшов максимально швидко і без зайвих фінансових витрат.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру