Замовлення послуг зерновозу, орендувати зерновоз за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Послуги зерновозів

Вантажоперевезення зерновозом в будь-якому напрямку

Найнижчі тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Орендувати зерновоз від Grand Logistics Company

Коли починається активний збір врожаю, послуги зерновозів в Україні стають особливо актуальними. Наша компанія пропонує сучасні, потужні автомобілі, здатні доставити зерно в цілості в будь-яку точку світу.

Наші послуги

Звертаючись до нас, ви можете замовити зерновози для перевезення сипучої продукції як по країні, так і за її межі. Наші машини прийдуть безпосередньо в полі, будуть завантажені там, а потім пройдуть на митний термінал, де зерно буде пересипаний в контейнери для відправки морським або залізничним транспортом. Крім цього, доступний вивезення зерна за кордон за допомогою нашого автотранспорту, а також його транспортування всередині України. Ми пропонуємо вигідні послуги, справну чисту техніку з різною місткістю кузова. Послуги зерновозів можуть стати в нагоді і в тому випадку, якщо вам необхідно перевезти будь-яку іншу сільськогосподарську культуру. Наша компанія має в своєму розпорядженні великим автопарком, тому може запропонувати великий вибір транспорту, забезпечує подачу машин в будь-який час у зручний для вас місце.

Ми пропонуємо наступні послуги:

 • Завантаження / вивантаження зерна.
 • Доставка вантажу в будь-яку точку країни або світу.
 • Митне оформлення вантажу, збір всіх необхідних документів, юридичний супровід.
 • Надання справного транспорту з водієм.
 • Страхування вантажу за вигідною ціною.

Ми пропонуємо зручні умови, наші клієнти можуть вибрати відповідну по тоннажу машину, яка буде подана в зазначений час. Ми працюємо цілодобово, без вихідних, тому можливий нічний збір зерна. Багато наших автомобілі здатні пересуватися по полю, тому завантаження може здійснюватися безпосередньо з комбайна.

Чому обирають Гранд Лоджистикс Компані

Вантажоперевезення зерновозами - це зручний і економічний спосіб доставити зерно швидко, не втративши його властивості. Ми пропонуємо сучасні, потужні фури, оснащені спеціальним кузовом, з якого зерно не прокидається, кузов захищений від вологи і гризунів, тому ви гарантовано отримаєте свій вантаж в місці призначення в цілості й схоронності. Ми пропонуємо наступні переваги:

 • Вигідні замовлення для зерновозів.
 • Машини для аграріїв, здатні здійснити перевезення зерна.
 • Вигідні розцінки без участі посередників.
 • Можливість оплачувати будь-яким зручним для вас способом.
 • Великий вибір зерновозів різних марок, місткості.
 • Досвідчені співробітники, здатні виконати роботу під ключ. Достатньо зателефонувати в нашу компанію, і ми вирішимо проблему будь-якої складності, пов'язану з транспортуванням зерна.

Ми маємо великий досвід роботи, а також чимала кількість партнерів не тільки на території України, а й за її межами. Саме тому ми можемо запропонувати вам найбільш короткий маршрут, вигідну ціну. Звертаючись до нас, ви зможете замовити доставку зерновозами по Україні та за її межами незалежно від кількості врожаю. Ми гарантуємо високу якість обслуговування, його своєчасність, а також справність автомобілів. Наша компанія відповідально ставиться до своєї роботи, пропонує найвигідніші умови.

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру