Міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів від GLC.
Обрати сторінку

Морські контейнерні вантажоперевезення

Перевезення вантажу більше 180 країн.
Повний комплекс супровідних послуг. Будь-які види вантажів.

Морські контейнерні вантажоперевезення від Grand Logistics Company

Доставка морем прекрасна альтернатива літаку і часто! є частиною мультимодальних перевезень. Плюси морських перевезень - рентабельність на великих відстанях і безпеку. Мінус - швидкість, так як доставка не завжди швидка, як того хотілося б.

Основне наше завдання в організації перевезення морем - це підбір для замовника ідеальної за термінами і вартістю морської контейнерної лінії.

Контейнерні лінії ведуть роботу через своїх агентів, і ми працюємо з більшістю з них. Над прорахунком вашої перевезення одночасно працює кілька агентів, ви отримуєте кілька варіантів плюс наші рекомендації і вибираєте оптимальний! При підборі лінії враховуються ставка фрахту, термін подачі і повернення контейнерів, термін дії ставки фрахту і варіанти його оплати, умови демереджа - додаткової оплати часу перебування контейнера в порту і ін. Чинники.

У нас Ви можете замовити як контейнер цілком, так і його частина, в залежності від розміру партії вантажу. Ми перевозимо повні контейнери (FCL, один одержувач) і збірні вантажі від 500 кг і об'ємом від 1 м. Куб. (LCL, кілька одержувачів).

Працюємо «під ключ», тому що знаємо, що замовникам потрібна кваліфікована підтримка з таких питань:

• митне оформлення вантажу (розмитнення, замитнення)

• збір, оформлення і узгодження всієї внутрішньопортової, внутрітермінальной, товаросупровідної та товаротранспортної документації

• зберігання і наднормативне зберігання вантажів (включаючи облік температурного режиму і т.д.)

• проведення всіх доглядових операцій

• проходження прикордонного контролю і всіх видів санітарного контролю

• отримання, перевірка і оплата рахунків терміналів

• організація, контроль повернення порожніх контейнерів

• моніторинг інформації про прибуття та відбуття вантажів

• контроль за відвантаженням

• страхування вантажів

• вирішення різних організаційних проблем

Серед наших клієнтів виробники або дистриб'ютори продуктів харчування, експортери нафтопродуктів і сільгосппродукції, імпортери одягу, взуття, автомобілів та іншого великогабаритного товару.

Розрахунок вартості перевезення - перший крок для початку співпраці. Довірте нам прорахунок своєї перевезення і отримаєте надійного перевізника в особі GLC!

Юлія Шумейко, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності

Заповніть форму,

щоб отримати консультацію і дізнатися
вартість перевезення Вашого вантажу

Схема доставки вашого вантажу

Ми перевозимо будь-які види вантажів

Стандартні вантажі:

Генеральні вантажі

Вантажі, які можна перерахувати, тобто вантажі, упаковані в тару, або штучні вантажі. У тому числі: ящики, мішки, бочки, тюки, накатну техніка. Генеральні вантажі перевозяться зазвичай збірними партіями, для яких складається вантажний список. Генеральні вантажі повинні бути підготовлені до перевезення, наведені в транспортабельний стан.

Наливні вантажі

Вантажі, що перевозяться в рідкому стані (нафта і нафтопродукти, хімічні речовини в рідкому вигляді, зріджені гази, харчові наливні вантажі). При перевезенні, зберіганні і перевантаження наливних вантажів необхідно враховувати їх специфічні властивості: в'язкість, пожежонебезпечна, випаровуваність, вибухонебезпечність, пружність парів, вплив на організм людини, коррозирующее дію на метали і ін. Наливні вантажі перевозяться по магістральних трубопроводах, на спеціальних наливних судах і в залізничних цистернах, в танк-контейнерах.

Насипні / навалочні вантажі

Вантажі, у яких відсутня спеціальна упаковка або тара, вони характеризуються одним фізичним властивістю, яке називається сипучістю. Це, наприклад, зерно, вугілля, пісок, кокс, руда і рудні концентрати, сіль, сипучі будівельні матеріали. При цьому насипними називають вантажі, які мають вільної сипучістю,, а для навантаження навалочних вантажів необхідно застосовувати спеціальну техніку - екскаватори, самоскиди тощо

Режимні вантажі:

Рефрижераторні вантажі

Вантажі, які вимагають створення певних температурно-вологісних умов (заморожене м'ясо, риба, свіжі овочі, фрукти, квіти, пр.). Без дотримання цих умов транспортування режимних вантажів неможлива або можлива тільки протягом обмеженого часу. Перевезення рефрижераторних вантажах здійснюється судами-рефрижераторами (найбільш економічний вид рефперевозок), рефконейнерамі, по території РФ ж / д рефсекціямі і в вагонах-термосах.

Небезпечні вантажі

Вантажі, які потребують особливих запобіжних заходів, до них відносяться речовини та матеріали з фізико-хімічними властивостями високого ступеня небезпеки.
Перевезення небезпечних вантажів
Небезпечні вантажі підрозділяються на наступні класи:

 • вибухові речовини
 • гази, стислі, зріджені
 • легкозаймисті рідини
 • легкозаймисті речовини і матеріали
 • окислювальні речовини і органічні перекиси
 • отруйні (токсичні) речовини
 • радіоактивні матеріали, і інфекційні речовини
 • їдкі і корозійні речовини
 • інші небезпечні речовини

Перевезення небезпечних вантажів здійснюється усіма видами транспорту в звичайних транспортних одиницях, але при цьому вони повинні бути обладнані певним чином, транспортний засіб і водій повинні мати дозволи на перевезення небезпечних вантажів. Транспортний засіб (фура, контейнер, танк-контейнер, вагон) позначається спеціальними наклейками безпеки, відповідно до класу небезпеки вантажу. Потрібно мати на увазі, що діяльність щодо приймання та обробки небезпечних вантажів на терміналах повинна бути ліцензована.

Негабаритні (проектні) вантажі

Вантажі, які хоча б по одному габариту перевищують встановлені розміром транспортного засобу і законодавством параметри. На перевезення не стандартних (великовагових і негабаритних) вантажів потрібні спеціальні дозволи. в цю категорію часто потрапляє різне обладнання, спецтехніка, яхти і катери, турбіни та інші великі частини технічних засобів і цілих заводів. Перевезення негабаритних вантажів здійснюється автомобільним, залізничним, морським і річковим транспортом.

Кожна така перевезення вимагає комплексного підходу до вибору спеціальних транспортних засобів, маршруту, способу здійснення вантажно-розвантажувальних робіт. Можливо виготовлення додаткового технологічного обладнання, необхідного для навантаження, кріплення і перевезення негабаритних вантажів. Також необхідно отримання дозволів для провозкі такого обладнання.

Збірні вантажі

Невеликі партії вантажів, габарити яких недостатні для заповнення всього обсягу транспортного засобу. При перевезеннях збірних вантажів відбувається об'єднання невеликих партій вантажу в один консолідований вантаж, який буде транспортовано за певним маршрутом.
Схема доставки збірних вантажів зазвичай складається з декількох етапів. Перш за все, вантаж необхідно доставити від виробника на консолідаційний склад, потім вантаж обробляється і готується до подальшої транспортуванні.
Перевезення збірних вантажів здійснюється автомобільним транспортом (в основному з Європи) і в морських контейнерах (з Азії і Європи).

Морські контейнерні вантажоперевезення - безпечне транспортування вантажів

Контейнерні перевезення надають можливість дешево доставити штучний вантаж в популярні регіони доставки - Китай, Австралію, США, країни Африки і Південної Америки, Туреччини. Компанія Grand Logistics Company надає повний комплекс супровідних послуг на транспортування вантажів в контейнерах в 180 країн світу. Доставка по морю забезпечує безпеку, збереження і підвищує рентабельність в порівнянні з повітряним і автомобільним видами транспорту. Морські перевезення часто входять в схему поставок мультимодальних способом.

Морські вантажоперевезення - особливості контейнерної схеми транспортування

Для транспортування штучних вантажів використовуються судна-контейнеровози. Упакований і розподілений по контейнерах відповідної вантажопідйомності товар підлягає більш простий обробці на складах тимчасового розміщення, при перевантаженні з автомобільного, ж / д видів транспорту на морські судна.

 1. Завдяки уніфікації транспортної схеми з контейнерами час розвантаження-завантаження, обліку, оформлення знижено в десятки разів. Морські контейнерні перевезення припускають підбір для замовника відповідної за ціною і термінами схеми.
 2. Всі вантажно-розвантажувальні процеси механізовані.
 3. Робота судноплавних контейнеровозів організована по фідерному принципом. Морські судна більшої вантажопідйомності курсують між великими портами - Роттердам, Гонконг, Сінгапур, Нью-Йорк, Лос-Анджелес. Фідерні контейнеровози меншої місткості здійснюють доставку в менш завантажені порти.
 4. Морські вантажоперевезення припускають своєчасне інформаційне забезпечення транспортного процесу.

При формуванні морської контейнерної лінії менеджери компанії Grand Logistics Company враховують такі показники як:

 • заданий обсяг відправки і вантажопідйомність судна;
 • методи ПРР;
 • швидкісні дані судна - середній показник швидкості руху на морському маршруті від початкового до кінцевого пункту;
 • здатність підтримувати атмосферну вологість, температурний режим в трюмах;
 • можливість протистояти погодним умовам і інші фактори.

Переваги і недоліки морських перевезень вантажів

 1. Здатність за один рейс перевезти велику партію контейнерів.
 2. Низька собівартість.
 3. Доставка контейнерів здійснюється з урахуванням універсальності, надійності, низької ціни.
 4. Механізація трудомістких процесів ПРР.

Морські перевезення вантажів мають кілька недоліків:

 1. Відносно повільна доставка - від 18 днів і вище. Час очікування пов'язано не тільки з низькою швидкістю пересування, але і з формуванням збірних контейнерів.
 2. Переміщення вантажу між портами. Для подальшого транспортування потрібно інший вид транспорту.
 3. Вплив природних умов.

Ми враховуємо строк подання та повернення контейнерів, ставку фрахту і термін її дії, умови демереджа, щоб ефективно організувати морські перевезення - Україна має власний порт Чорноморськ, куди приходять суду з різних країн. Запрошуємо до співпраці експортерів с / г продукції, нафти, дистриб'юторів і виробників харчування, імпортерів зарубіжних товарів.

Відгуки

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру