Мультимодальні перевезення вантажів - Кращі ставки. Повний супровід
Обрати сторінку

Мультимодальні перевезення

Назвіть початкову і кінцеву точку маршрута- інше ми зробимо за Вас!

Мультимодальні перевезення від Grand Logistics Company

Мультимодальні вантажоперевезення - це особливий підвид транспортування та експедирування продукції, при якому використовується комплексно і поетапно різні види транспорту. Таким чином, до них належать автомобільні та залізничні вантажоперевезення.

Організовуючи план і схему для мультимодальних перевезень, наші фахівці акцентують увагу, на найоптимальніших рішеннях - знаходячи найбільш вигідні маршрути при цьому супроводжуючи вантаж єдиним документом.

Досвід наших фахівців дозволяє допомогти нашому клієнту найбільш вигідно і ефективно розробити маршрутний план транспортування при використанні різних видів транспорту, таким чином, щоб процес транспортування був максимально швидким і не переривчастим.

Ми забезпечимо якісну і найбільш швидку доставку найрізноманітніших товарів і збірних вантажів, так як наша компанія володіє зручною термінальній системою, що дозволяє при необхідності забезпечити належне зберігання товарів на тимчасових складах.

Переваги мультимодальних перевезень:

 • облік всіх плюсів різних транспортних засобів і максимальне їх використання;
 • для кожної ділянки шляху підбирається найбільш оптимальний вид транспорту з урахуванням особливостей вантажу та побажань клієнта;
 • можливість доставити вантаж практично в будь-яку точку світу;
 • скорочення часу транспортування вантажу;
 • значне зниження вартості перевезення.

Виходячи з вимог і побажань наших клієнтів, а також з огляду на специфіку кожного конкретного вантажу, співробітники нашої компанії підбирають оптимальний варіант перевезення тим чи іншим видом транспорту, комбінують різні види транспорту в разі необхідності, пропонуючи в результаті нашим клієнтам найкращу схему з доставки їх вантажів.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Мультимодальні перевезення по всьому світу будь-яким транспортом

Мультимодальні перевезення

Дізнатися вартість перевезення!

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Про мультимодальні перевезення

Мультимодальні перевезення вантажів - це доставка, при якій використовуються комбінації різних видів транспорту, наприклад, автомобільний і морський. Це дозволяє доставити вантаж найбільш швидким і зручним способом в ті місця, куди не можна добратися тільки одним шляхом або це викликає певні складнощі.

Мультимодальна транспортна компанія

Наша компанія займається організацією перевезень по всій Україні, а також в будь-яку країну за її межами. Ми запропонуємо найзручнішу схему мультимодальних перевезень, завдяки якій ваша доставка буде максимально дешевої і швидкої для вас. Ми пропонуємо оптимальні рішення, які економлять ваші кошти, нерви і час. Наші фахівці мають великий досвід роботи, тому складуть такий маршрут, при якому буде витрачено мінімум часу, а вантаж можна буде супроводжувати єдиним документом.

Наші фахівці розроблять план транспортування спеціально для вас, враховуючи особливості вантажу, ваші вимоги, можливість використання різних видів транспорту. У нас можна замовити доставку як простого, так і збірного вантажу. Мультимодальні перевезення, послуги яких ми пропонуємо, дозволяють значно заощадити. Крім цього, у нас є склади тимчасового зберігання, на яких може перебувати ваш товар при необхідності змінити вид транспорту або його одиницю.

Переваги міжнародних мультимодальних перевезень вантажів

Такий тип транспортування має ряд переваг, до яких відносяться:

 • Максимальне використання позитивних якостей того чи іншого виду транспорту.
 • Максимальне прискорення доставки і спрощення всіх можливих процедур.
 • Облік особливостей вантажу при підборі транспорту для кожного клієнта індивідуально.
 • Можливість врахувати побажання клієнта.
 • Можливість заощадити гроші, що витрачаються на оплату послуг транспортування.

Мультимодальні перевезення по Україні також можливі, ми враховуємо побажання наших клієнтів і пропонуємо найбільш зручні для них варіанти. Оператори врахують специфіку кожного вантажу, знайдуть оптимальний варіант його доставки в будь-яку точку світу.

Наші переваги

Звертаючись до нас і замовляючи послугу з доставки вантажів, ви можете скористатися наступними перевагами:

 • Великий досвід роботи компанії і наявність партнерів в будь-якій країні світу, що значно спрощує нашу роботу.
 • Ми надаємо юридичний супровід вантажу, можемо оформити необхідні для митниці документи.
 • У нас великий вибір транспорту, можливо користуватися комбінованими видами доставки.
 • Ми пропонуємо вигідні розцінки, формуємо зручні маршрути, вам не доведеться переплачувати посередникам або шукати сторонніх виконавців, наша компанія виконує роботу під ключ.
 • Ми пропонуємо страхування вантажу за прийнятними цінами.
 • Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Звертаючись до нас, ви будете впевнені в тому, що ми дбайливо доставимо ваш вантаж в призначений термін. У нас найпривабливіші ціни і зручні маршрути.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру