Послуга митного брокера від компанії GLC в Україні. Послуги митного брокера Київ
Обрати сторінку

Митно-брокерські послуги

Митне оформлення «Під Ключ» День в День. Досвід Більше 8 років.

Митне оформлення вантажів від Grand Logistics Company

Часто клієнти замовляють міжнародне перевезення "під ключ» - це коли плюс до організації перевезення компанія бере на себе підготовку та оформлення документів для митного оформлення вантажу. Вважаю це правильним.

Все йде в одній зв'язці, немає зайвих передзвонів, перекладання відповідальності, за вас відповідає менеджер, який завжди «в курсі», а значить все проходить швидше і злагоджено, немає непередбачених витрат і простоїв.

Наша конкурентна перевага - це досвідченість і професіоналізм наших митних брокерів.

По-перше, ми знаємо, як можна впливати на собівартість - це про специфіку роботи з митними режимами, способи зниження собівартості імпорту - пільгові ставки мит, преференції, правильну! класифікацію товарів за кодами УКТЗЕД.

По-друге, ми вміємо спілкуватися з представниками митниці при виникненні спірних питань, вміємо обходити підводні камені митного оформлення як експорту, так і імпорту, у нас нестандартні підходи.

Ми можемо оформити і отримати будь-які сертифікати і дозвільні документи на всі види товарів ще ДО прибуття вантажу на митницю.

Оформляємо багатотоварні ВМД (до 99 товарів в одній ВМД). Прораховуємо митні платежі. Реєструємо підприємства в митних службах України.

Наші клієнти максимально швидко і без додаткових витрат проходять митний контроль. Ми гарантуємо правильне і своєчасне митне оформлення вантажу з точки зору законодавства України!

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Grand Logistics Company офіційний деллер QD Pro

QD Professional - електронне декларування вантажів!

Grand Logistics Company офіційний деллер QD Pro

QD Professional — це:

 • досконалий інструмент для ведення ефективної зовнішньоекономічної діяльності;
 • зручне, швидке і грамотне заповнення вантажної митної декларації;
 • потужна інформаційно-довідкова система по митному законодавству;
 • неперевершена швидкість і високу якість роботи.

Якщо Ви здійснюєте експортно-імпортні операції, є митним брокером чи власником митного ліцензійного складу, здійснюєте міжнародні перевезення вантажів або займаєтеся іншою діяльністю, так чи інакше пов'язаної з ЗЕД, то програма QD Professional - для Вас.

Основні можливості програми QD Professional:

 • Отримання повної довідки по товарах, в залежності від мети їх переміщення через кордон (ставки мит і акцизів, дозвільні документи, попередження та застереження, попередній розрахунок платежів по заданих параметрах і ін.)
 • Висока швидкість, зручність і простота при заповненні вантажних митних декларацій
 • Автоматичний розрахунок платежів і повний контроль при заповненні вантажних митних декларацій
 • Оперативне отримання інформаційно-довідкових і аналітичних матеріалів для мінімізації ризиків при експортно-імпортних операціях
 • Автоматичне формування звітів і додаткових документів для митного оформлення (довідка-розрахунок митної вартості, аркуш про пакування, акт про проведення митного огляду, реєстр документів і ін.)
 • Отримання наочної і повної інформації про пункти пропуску через державний кордон (розташування на карті України, категорія пункту пропуску, вид транспорту, обмеження у пропуску товарів, укомплектованість контрольними службами та ін.)
 • Постійно поповнюється база законодавчих та нормативно-правових актів, конвенцій і міжнародних угод, а також рекомендацій з питань здійснення ЗЕД

Знижка на програму 20%

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру