Замовити послуги переїзду по Україні та закордон, краща ціна - GLC
Обрати сторінку

послуги переїзду

Будь переїзд «під ключ»

Найкращі ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Будь-які переїзди з компанією Grand Logistics Company

Зміна місця проживання завжди пов'язана з певними клопотами: доводиться шукати машину для перевезення речей, наймати вантажників і займатися організацією всього цього. Ви можете позбутися від більшості проблем, просто звернувшись до нас, так як нашою компанією здійснюється послуга переїзду під ключ.

Що являє собою послуга переїзду?

Послуга переїзду під ключ означає, що вам взагалі не доведеться турбуватися про організацію процедури. Досить буде зателефонувати нам і повідомити оператору, коли вам потрібна машина і куди вона повинна буде відправитися. Співробітник задасть вам ряд додаткових питань для того, щоб правильно підібрати транспорту. У нашому автопарку величезна кількість автомобілів з різною місткістю і вантажопідйомністю. Коли замовлення буде здійснений, ми діємо за наступною схемою:

 • Наша машина з водієм і вантажниками приїжджає до вас в призначений час.
 • Наші співробітники при необхідності розбирають меблі, упаковують ваші речі, переносять в автомобіль.
 • Ви підписуєте договір з нашою компанією.
 • Речі можна застрахувати, ця послуга надається окремо за вигідною ціною.
 • Машина відправляється в пункт призначення.
 • За місцем прибуття ваші речі будуть розвантажені, занесені в нове приміщення, ті предмети меблів, які були розібрані, будуть зібрані знову.

Ми надаємо послуги по переїзду в інше місто, в межах країни, можемо організувати перевезення речей по місту. До нас можна звернутися і в тому випадку, якщо вас цікавить міжнародна транспортування особистих предметів. Наша компанія має великий досвід роботи, пропонує широкий вибір транспорту для їх здійснення.

Наші переваги

Послуги по переїзду від нашої компанії максимально вигідні. Звертаючись до нас, ви отримуєте повний спектр послуг, вам не потрібно шукати тих, хто занурить і розвантажить віщо, купувати упаковку або шукати машину - все це у нас є. Досить зробити один дзвінок, і ви отримаєте все необхідне. Чи не потрібно думати, як усіх організувати. Машина буде подана у вказаний вами час. Крім цього, ми надаємо наступні переваги:

 • Вигідна ціна по місту і за його межами. Ми працюємо без посередників, маємо свій автопарк зі справною технікою.
 • Якщо у вас багато речей, ми можемо запропонувати велику машину.
 • Ми швидко організуємо квартирний і офісний переїзд, при необхідності навіть за кордон, взявши на себе всі труднощі, пов'язані з оформленням речей.
 • У нас не тільки великий штат співробітників, але і багато партнерів по всьому світу, тому ми завжди можемо надати відповідний транспорт оперативно.
 • Ви можете застрахувати своє майно за вигідною ціною, якщо сумніваєтеся в безпеці перевезення. Однак ми можемо гарантувати високу якість надання послуг і те, що вантаж буде доставлений не тільки швидко, але і дбайливо.

Телефонуйте в будь-який час, на ваш дзвінок із задоволенням відповість наш оператор, безкоштовно проконсультує вас, прийме заявку. Тисячі клієнтів по всій Україні задоволені нашим сервісом, нас рекомендують друзям і знайомим!

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру