Замовити перевезення особистих речей за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Міжнародне перевезення особистих речей

Перевезення особистих речей «під ключ»

Доступні ціни

13 років на ринку транспортних послуг

Міжнародне перевезення особистих речей від Гранд Лоджистикс Компані

Міжнародні перевезення особистих речей набирають популярність, так як багато людей прагнуть змінити місце проживання або мають роботу, що припускає тривале проживання в іншій країні. Немає ніякої необхідності кожен раз розпродавати речі і купувати нові. Набагато вигідніше замовити перевезення вже наявних предметів і продовжити жити з комфортом на новому місці.

Наші послуги

Наша компанія здійснює міжнародні перевезення особистих речей з України в будь-яку точку світу. Вам більше не доведеться піклуватися про те, як доставити свої особисті речі в Європу, Китай чи США. Маючи роз'їзну роботу, вам не потрібно обходитися мінімумом предметів, які ви можете взяти з собою в літак. Ви зможете звернутися до нас, і ми вирішимо вашу проблему в максимально короткі терміни. Наша компанія займається перевезеннями тривалий час, має велику кількість партнерів по всьому світу, ми можемо запропонувати різноманітні види перевезення.

Звертаючись до нас, ви можете скористатися наступними перевагами:

  • Автомобільні перевезення.
  • Доставка морським контейнером.
  • Залізничне транспортування.
Вибір способу залежить від того, в яку країну потрібно доставити ваш багаж. Наприклад, міжнародні перевезення особистих речей в Європу найчастіше відбуваються за допомогою наземного транспорту. Автомобільна доставка зручна не тільки тим, що дозволяє привезти вантаж в будь-яку точку Європи, а й економією часу: вона відбувається набагато швидше, ніж аналогічні процедури, що виконуються іншими видами транспорту.
Якщо ж вам хочеться заощадити на послузі, можна вибрати доставку речей залізницею: цей спосіб не тільки коштує найдешевше, але і зручний тим, що відправлення поїздів виконується за розкладом, який не залежить від погодних та кліматичних умов. Що стосується авіаперевезень, то вони затребувані серед клієнтів, які планують поїздку на далекі відстані або бажаючих, щоб речі прибутку в максимально стислі терміни. Вартість такого транспортування найбільш висока, але вона окупається оперативністю отримання майна.

Наші переваги

Звертаючись до нас, ви замовляєте комплекс послуг, в який входять наступні дії:

  • Організація вашого переїзду, включно з наданням машини з водієм, вантажниками.
  • Упаковка і завантаження речей.
  • Незалежно від обраного типу перевезення ми страхуємо ваші речі від втрати, пошкодження, крадіжки, інших непередбачених обставин.
  • Перевезення особистих речей через кордон проходить під контролем наших фахівців, тому вам не доведеться думати про те, які документи потрібно надати на митниці: все це зробимо ми самі.
  • Ми пропонуємо вигідні розцінки, вам не доведеться платити посередникам або наймати сторонніх фахівців, так як ми пропонуємо повний комплекс послуг.

У нас діють всі існуючі форми оплати, крім цього, ви можете скористатися зручними умовами, які обговорюються індивідуально, можна розраховувати на знижку або розбити оплату на кілька частин. Замовляйте послугу на вигідних умовах вже сьогодні!

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру