Замовити офісний переїзд під ключ за найкращою ціною - GLC
Обрати сторінку

Міжнародний переїзд офісу

Організуємо офісний переїзд «під ключ»

Найвигідніші тарифи

13 років на ринку транспортних послуг

Міжнародний переїзд офісу з Гранд Лоджистикс Компані

Ваша компанія розширюється або змінює місце розташування офісу, і ви не плануєте розлучатися з обладнанням і меблями? Замовте у нас офісний переїзд і перевозите своє майно з комфортом!

Наші пропозиції

Наша компанія здійснює офісний переїзд під ключ. Це означає, що вам не доведеться турбуватися взагалі ні про що. Єдине, що від вас буде потрібно - це зателефонувати нам, пояснити суть справи, наприклад, до якого числа і куди потрібна машина, в який час вона повинна приїхати. Ми повинен з'ясувати приблизний обсяг вантажу, щоб приїхала та машина, в яку він увійде. Все інше зроблять наші співробітники.

Ми маємо в своєму розпорядженні великий автопарк, тому у нас завжди є відповідні мікроавтобуси або навіть фури, за допомогою яких перевезення офісу не викличе жодних проблем. Наші співробітники приїдуть до вас, розберуть меблі, якщо це потрібно, акуратно упакують всі предмети, завантажуть їх в машину і доставлять на нове місце, де автомобіль буде розвантажений. Меблі будуть занесені в новий офіс, розпаковані і зібрані. Ми можемо перевезти офіс не тільки по місту, за його межі, а й за межі країни. Це досить зручно і вигідно, користуючись такою послугою, ви оціните наступні переваги:
  • Економія часу. Вам не потрібно швидко розпродавати за безцінь обладнання, закуповувати нове.
  • Економія грошей, так як вартість доставки меблів і обладнання нижче, ніж закупівля нової.
  • Якщо у вас в офісі є специфічне дороге обладнання, ви зможете забрати його з собою і відразу почати роботу на новому місці.
З нами можливий і міжнародний офісний переїзд. Наші співробітники мають великий досвід роботи в цій сфері, тому вам не доведеться турбуватися про нюанси такої процедури. Ми візьмемо на себе всі юридичні клопоти, пов'язані з перетином кордону.

Переваги переїзду офісу з Grand Logistics Company

Ми організуємо офісний переїзд меблів під ключ за найвигіднішими розцінками. Звертаючись до нас, ви отримаєте:

  • Можливість вибрати найбільш підходящий автотранспорт. Вам не доведеться переплачувати за велику машину, якщо ваше майно поміщається в мікроавтобус. Якщо ваш офіс дуже великий, і устаткування, меблів, предметів інтер'єру багато, але ви хочете взяти все з собою, ви зможете здійснити бажання, замовивши у нас фуру відповідного розміру.
  • Вигідні розцінки без відсотків посередникам. Ми працюємо в цій сфері не перший рік і маємо міцні партнерські зв'язки по всій Європі, за рахунок цього можемо організувати перевезення в будь-яку країну.
  • Ми надаємо брокерські послуги, тому, замовляючи послуги офісного переїзду в іншу державу, ви можете бути впевнені, що питання, пов'язані з митним оформленням, ми вирішимо самостійно.
  • Ми даємо гарантію якості нашої роботи, але якщо ви сумніваєтеся в цьому, ви можете застрахувати вантаж. Зробити це можна за вигідною ціною. Ми дбаємо про комфорт наших клієнтів. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що ваш вантаж буде доставлений в будь-яку точку світу в цілості, а робота буде виконана в максимально короткі терміни. Зробіть свій переїзд комфортним і безтурботним!
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру