Основні напрямки вантажоперевезень по країнам СНД - блог GLC
Обрати сторінку
Grand Logistics Company - це найбільша логістична компанія на ринку України, яка надає повний спектр послуг в сфері внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень. Одним із пріоритетних напрямків діяльності - є організація доставки різних товарів між країнами колишнього СНД. Обумовлено загальними сировинними, промисловими і науковими базами, а також тісними економічними зв'язками, які розвивалися протягом багатьох десятиліть.

Вантажоперевезення Білорусь-Україна

Доставка продукції між державами здійснюється автомобільним, залізничним і повітряним транспортом. Найбільш популярними і доступними традиційно залишаються перевезення наземним транспортом. При цьому автомобільний вважається більш універсальним і дозволяє перевозити між державами практично будь-які вантажі, у тому числі небезпечні, Великогабаритні, особливо цінні та швидкопсувні. Для цього використовуються ізотермічні будки, рефрижератори, автопоїзда, напівпричепи, бортові автомобілі, зерновози, цистерни, «Jumbo», платформи, автовози.

Для доставки великих партій товарів частіше використовується залізничний транспорт. Але тут є свої обмеження, і більш складний процес оформлення документації. Ключовими містами, між якими здійснюється вантажоперевезення Білорусь-Україна є Мінськ, Брест, Гродно, Гомель, Вітебськ, Могильов (на території республіки Білорусь) і Київ, Волинь, Житомир, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне (на території України). Вантажоперевезення між цими містами та іншими населеними пунктами здійснюється на постійній основі.

Перевезення вантажів з Азербайджану в Україну

В останні роки спостерігається зростання обсягу транспортних послуг між країнами. Це позитивно впливає на розвиток економічних відносин. З огляду на специфіку географічного положення Азербайджану, зокрема велика кількість портів на узбережжі Каспійського моря, і відсутність виходу в світовий океан, вантажні перевезення з Азербайджану в Україну і в зворотному напрямку здійснюються автомобільним і залізничним транспортом.

Можлива також і авіадоставка, але даний варіант, через свою відносно високу вартість користується набагато меншим попитом. В основному повітряний транспорт використовують для транспортування товарів медичного призначення, продукції з обмеженим терміном зберігання і термінові вантажі. Крім цього, логісти компанії часто використовують мультимодальні перевезення, коли задіяні 2 або більше видів транспорту, наприклад, автомобільний і морський.

Вантажоперевезення в Грузію

Між Україною і Грузією давно існують міцні економічні і торговельні зв'язки, про що наочно свідчить зростання товарно-експортних операцій. Основними вантажами, які перевозяться між країнами є:

  • Сільськогосподарські товари;
  • Продукти харчування;
  • Продукція чорної металургії;
  • Верстати;
  • Промислове обладнання;
  • Картон, папір;
  • Жири;
  • Вироби з полімерних матеріалів;
  • Електричні машини;
  • Фармацевтична продукція та багато іншого.
Найбільш пріоритетними варіантами вантажоперевезення в Грузію і назад є використання морського транспорту, залізничного та автомобільного. Термінові посилки і швидкопсувні товари найчастіше доставляються повітрям. Транспортне сполучення добре розвинене між великими промисловими, економічним центрами і портовими містами - Київ, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Дніпро, Чернівці - Тбілісі, Хашурі, Боржомі, Кутаїсі, Поті, Батумі і деякі інші.

Вантажне перевезення в Казахстан

Це ще один досить поширений напрямок, на ринку міжнародних вантажоперевезень по СНД. Казахстан вже впродовж багатьох років є важливим економічним партнером України. Між країнами налагоджено гарне транспортне сполучення. Вантажні перевезення в Казахстан здійснюються усіма видами транспорту:

  • Наземним - автомобільний і залізничний;
  • Водним - морськими судами;
  • Повітряним - вантажні і пасажирські літаки.

Найбільш затребуваними є послуги з доставки таких видів продукції - металопрокат, сільськогосподарська продукція, деревина та вироби з неї, спиртні напої, м'ясо, соняшникова олія, жири тваринного походження, фармацевтичні препарати, електрогенератори, нафтопродукти, риба, необроблений цинк, сірка, тютюнові вироби, нафта і газ.

Замовляючи вантажоперевезення з України по країнах колишнього СНД потрібно враховувати багато факторів, починаючи з географічного положення, особливостей оформлення документації, а також ситуації, геополітичної обстановки, і можливостей транспортного сполучення між державами.
У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру