Основні напрями рефрижераторних перевезень - блог GLC
Обрати сторінку

Перевезення швидкопсувних вантажів (медикаменти, продукти харчування, живі рослини та інші) повинно здійснюватися з дотриманням певних умов. Насамперед це стосується температури та вологості. Grand Logistics Company надає послуги з транспортування всіх видів вантажів, включаючи і швидкопсувні, по Україні та за кордон на найвигідніших умовах та з гарантією дотримання всіх санітарних норм, стандартів та технічних вимог. Фахівці компанії мають великий досвід у організації рефрижераторних перевезень, і готові забезпечити своєчасну доставку продукції, зберігши її товарний вигляд та свіжість.

Рефрижераторні перевезення з GLC, особливості організації процесу

Компанія має великий парк спеціальної техніки, що дозволяє перевозити будь-які партії продукції з обмеженим терміном придатності, і для якої важливе дотримання температурного режиму. Це може бути виконано автомобільним транспортом, зокрема фурами, що підтримують необхідну температуру в межах від +12С до -30С

Крім цього перевезення швидкопсувної продукції, живих рослин і медикаментів може здійснюватися водним транспортом залізниці. Кожен із цих варіантів має свої особливості та нюанси, що продиктовано специфікою вантажів.

  1. Важливе значення має точне дотримання термінів постачання.
  2. Дотримання санітарних норм.
  3. Підтримка необхідного температурного режиму та вологості протягом усього періоду транспортування.
  4. Наявність необхідної документації – санітарний паспорт, дозволи, ліцензії тощо.

Для підтримки потрібного температурного режиму в процесі доставки вантажів, що швидко псуються, транспортні засоби повинні бути оснащені спеціальним обладнанням, що контролює стан продукції, а також датчиками-контролерами температури.

Види транспорту для рефрижераторних перевезень

Залежно від температурного режиму, транспорт поділяють на 3 основні класи:

  • "А" (FRA) - діапазон температур 0С - 12С, застосовується для перевезення свіжої риби, м'яса, молочних продуктів, фармацевтичних препаратів;
  • "В" (FRB) - +12С - -10С використовують для транспортування напівфабрикатів, свіжо-морожених продуктів, у тому числі м'яса, риби, фруктів та овочів, морозива;
  • »С» (FRC) – +12С – 20С – для доставки продуктів глибокого заморожування.

Для вантажоперевезень вантажів, що швидко псуються, залізницею використовують наступні типи вагонів:

  • Льодовики;
  • Термоси;
  • Рефрижератори.

Для транспортування вантажів даної категорії широко використовуються автомобілі-рефрижератори та ізотермічні фури різної вантажопідйомності та обсягу. При організації доставки швидкопсувних продуктів водним транспортом використовуються спеціальні контейнери та морозильні камери.

Основні напрямки рефрижераторних перевезень у середині країни

Компанія GLC надає послуги з організації доставки продукції з обмеженим терміном придатності до всіх міст і населених пунктів України, а також за кордон. Ключовими напрямками є великі портові міста, залізничні станції, переробні комбінати, фермерські та сільськогосподарські підприємства, торговельні об'єкти. Окрім цього, вантажні перевезення фармацевтичних препаратів здійснюються безпосередньо від виробників (більшість заводів розташовані у Києві, Харкові, Полтаві, Тернополі, Вінниці) на аптечні склади у різних регіонах країни.

Транспортування товарів, що швидко псуються, в даний час є дуже затребуваним, і займає досить велику частку в загальному обсязі вантажоперевезень по Україні. При цьому організація процесу вимагає використання спеціалізованої та дорогої техніки та особливої уваги до всіх деталей. Тому довіряти доставку таких вантажів можна лише фахівцям, які мають необхідні знання, досвід та технічні можливості. Такий підхід гарантує точне дотримання термінів та умов транспортування, а це означає, що ваш вантаж буде доставлений у цілісності, та із збереженням товарного вигляду та властивостей.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру