Залізничні перевезення від GLC - Grand Logistic Company
Обрати сторінку

Залізничні перевезення

Перевезення залізничним транспортом по Україні та Міжнародні. За найкращими тарифами в Україні.

Залізничні перевезення від Grand Logistics Company

Найдоступнішим і надійним способом перевезення вантажів є залізничний транспорт. У цій області компанія GLC напрацювала великий досвід і відмінну репутацію.

Наша компанія відрізняється високою надійністю доставки вантажів і помірними тарифами. Широко розвинена інфраструктура дозволяє забезпечити оптимальну доставку Вашого вантажу по всій території України і країн зарубіжжя.

Ми забезпечуємо міжнародні перевезення будь-яких видів виробничого, торгового і промислового призначення. Для того, щоб максимально задовольнити Ваші потреби ми готові надати під завантаження різні типи вантажних вагонів:

 • ізотермічні вагони, Обладнані всім необхідним для транспортування швидкопсувних і об'ємних вантажів
 • криті вагони, Що гарантують безпеку вантажу при несприятливих метеорологічних умовах і захищають від пошкоджень
 • напіввагони, для перевезення контейнерів, навалочних вантажу, що не потребує захисту від метеоумов
 • платформи для перевезення довгомірних, негабаритних та вантажу в контейнерах
 • цистерни, для перевезення наливних вантажів
 • хопери, саморозвантажні бункера для перевезення сипучого вантажу.
 • рефрижераторні вагони для перевезення вантажів з підтриманням температурного режиму

За бажанням замовника надамо різні залізничні контейнери для перевезення вантажів. Ми готові в найкоротші терміни подати на станцію під завантаження необхідну кількість контейнерного обладнання та при необхідності здійснити автодоставку на склад.

Вікторія Борсук, керівник відділу транспортно-експедиційної діяльності Grand Logistics Company.

Марина Ворона

менеджер-логіст

Типи вагонів для залізничних перевезень якими ми возимо

Криті вагони

Криті вагони - використовуються для перевезення вантажів, що вимагають захисту від атмосферних опадів. Кузов вагона являє собою конструкцію, що складається з рами з підлогою, 4-х стін і даху. Завантаження та вивантаження в універсальних критих вагонах здійснюється через двері, розташовані в бічних стінах. Вантажопідйомність 4-х вісного критого вагона в залежності від моделі варіюється від 50 т до 68 т, обсяг від 104 м3 до 140 м3 (усереднено).

Криті вагони

Напіввагони - призначені для перевезення вантажів, які не потребують захисту від атмосферних опадів. Так як напіввагони не мають даху, то це дозволяє повністю механізувати завантаження. Для перевезення сипучих вантажів існують піввагони з люками в підлозі, який дозволяють механізувати вивантаження таких вантажів. Вантажопідйомність 4-х вісного піввагона в залежності від моделі варіюється від 65 т до 69 т, обсяг від 73 м3 до 75 м3 (усереднено).

Криті вагони

Платформи — вагони, що застосовуються для перевезення машин, обладнання, довгомірних вантажів, контейнерів, а також сипучих вантажів, які не потребують захисту від атмосферних опадів. Вантажопідйомність 4-х осной платформи в залежності від моделі варіюється від 60 т до 72 т (усереднено).

Криті вагони

Цистерни - застосовуються для перевезення рідких вантажів, отрутохімікатів, нафтопродуктів, зріджених газів і порошкоподібних матеріалів. Вантажопідйомність 4-х осногй цистерни в залежності від моделі варіюється від 60 т до 67 т, обсяг від 44 м3 до 76 м3 (усереднено).

Криті вагони

Хопери - різновид напіввагона, використовувана для масових перевезень добрив, цементу, зерна та інших сипучих вантажів. Для захисту від атмосферних опадів, застосовуються криті хопери з завантажувальними люками на даху.

Криті вагони

Ізотермічні вагони - відноситься до типу критих вагонів, призначених для транспортування швидкопсувних продуктів. Кузови таких вагонів оснащені спеціальною теплоізоляцією, до складу якої входить полістирол і пінополіуретан. Крім того, для підтримки необхідної температури ізотермічний вагон оснащується системою охолодження і примусової циркуляції повітря.

Криті вагони

Рефрижераторні - універсальний критий вагон для перевезення швидкопсувних вантажів, які тривалий час зберігання яких можливе тільки при знижених температура (часто при нижче 0°C).

Дізнатися вартість перевезення!

ТРАНСПОРТУЄМО БУДЬ-ЯКІ ВИДИ ВАНТАЖІВ

 • Великовагові

  спецтехніка, устаткування

 • Негабаритні

  вантажі, які перевищують розміри транспортного засобу

 • Малогабаритні

  масою від 1 кг, об'ємом до 1 м3

 • Небезпечні (ADR)

  вантажі з 4 по 9 клас небезпеки

 • Складні (збірні)

  консолідація малогабаритних вантажів

 • Комплектні

  займають більшу частину кузова

 • Швидкопсувні

  морожені, охолоджені, свіжі

Митно-брокерські послуги

Наша компанія пропонує послуги митного брокера в Києві за найбільш вигідними цінами. Наші фахівці добре знають законодавство, пов'язане з митним контролем, оформленням вантажів, перевезеннями. Ми підготуємо документи, зробимо так, щоб ваш вантаж пройшов митницю без штрафів, затримок і інших проблем.

Навіщо потрібен митний брокер?

Оформлення та юридичний супровід вантажів вимагає хороших знань певної сфери законодавства, часто не тільки українського, а й зарубіжного. При недотриманні норм вантаж може бути конфіскований, затриманий, власника товару можуть оштрафувати, виникають і інші проблеми: наприклад, якщо товар потрапляє в ризики, буде призначений огляд. Останнє, як правило, є штатною процедурою, але забирає достатньо часу, потрібно бути присутнім на огляді і т.д.

Митний брокер потрібен для того, щоб цих проблем не виникало. Він приготує і подасть всі необхідні документи, отримає дозволу, подасть декларації. Іншими словами, послуги митно-брокерські необхідні для представлення інтересів власника вантажу і юридичного супроводу товару.

Що робить брокер?

Основна послуга митного брокера - це розмитнення вантажу, яка здійснюється в тій країні, в яку товар був доставлений в якості кінцевого пункту. Ми допоможемо виконати цю процедуру в максимально короткі терміни з мінімальними для вас ризиками. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 • Визначення коду товару: для цього застосовуються класифікації ТН ЗЕД ТЗ.
 • Складення та подання митної декларації.
 • Участь у догляді.
 • Надання додаткової інформації про вантаж для митного органу.

З чого складається вартість послуг?

Ціна послуг брокера залежить від виду та обсягу вантажу, обсягу поставок. У нас найвигідніші розцінки, ми працюємо без посередників, йдемо назустріч клієнтам, пропонуючи найбільш вигідні умови.

Наші переваги

Якщо вам потрібен юридично грамотний, досвідчений митний брокер в Києві, звертайтеся в нашу компанію. У нас вас чекають наступні переваги:

 • Найбільш вигідні ціни і зручні умови, які можна обговорити індивідуально.
 • Знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта, можливість коригувати умови угоди.
 • Оперативне виконання будь-якого завдання, пов'язаного з митним оформленням.
 • Професійна консультація, складання декларації без помилок, правильне коригування вартості.
 • Повний супровід вантажу, надання контейнерів для його транспортування.
 • Ніяких прихованих платежів: ми називаємо вартість декларації відразу, в подальшому ціна не змінюватиметься.
 • Наші фахівці можуть вивчити ваші документи попередньо, проконсультувати перед тим, як ви подасте декларацію.

Звернувшись до нас, вам не доведеться займатися оформленням вашого вантажу самостійно. Наші брокери швидко, якісно і за доступними цінами розмитнять ваші товари. Ми даємо гарантію якості виконання робіт.

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда Спецтехники

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни, для виконання разових робіт, до декількох місяців або років. Під час дії контракту з оренди та послуг спецтехніки, Вам буде гарантований весь технічний сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник "Grand Logistics Company" представляє собою сформований колектив кваліфікованих фахівців і зарекомендував себе як надійний партнер в сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією «Grand Logistics Company», відрізняються рядом конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній чи тимчасовій договірній основі ми відкриті для співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах центрах і регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

«Grand Logistics Company» пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку і як результат - довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області вантажоперевезень 5 років. За цей час ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії заснований на якісному наданні послуг

 ТОВ "Альтура"

Рекомендаційний лист: Компанія "Гранд Лоджистикс Компані" надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ "Альтура" по Україні, СНД, Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних лісів.

 ТОВ "ХІМ ТОРГ"

Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань в сфері надання транспортно-експедиторських послуг.

 компанія “Біопрепарат”

Компанія ТОВ "Гранд ЛОДЖИСТІКС Кампані" надає послуги з транспортно-експедіційного обслуговування з 2014 року. Ми успешно співпрацюємо в организации перевезень тостованої сої и насіння сої та кукурудзи.

 Телко Україна

ТОВ "Гранд Лоджистикс Компані" є нашим партнером в області організації вантажоперевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно і в строк

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? задайте їх менеджеру