Grand Logistics Company - Повний комплекс у сфері вантажоперевезень
Обрати сторінку

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ У СФЕРІ ВАНТАЖОПЕРЕВЕЗЕНЬ 

Гарантуємо безпечну доставку

Про компанію GLC

Grand Logistics Company — это группа компаний (ТОВ » Тек Спецтранс «, ТОВ «Текс Спецтранс», ТОВ «Гранд Лоджистікс Кампані», ТОВ «ГЛК ГРУП») яка працює на ринку транспортно-експедиторських послуг України з 2007 року і надає повний комплекс послуг в сфері вантажоперевезень.

Ми забезпечуємо своїм клієнтам швидкий розрахунок вартості перевезення, оперативну доставку вантажів, індивідуальний підхід та гнучке ціноутворення, якісне митно-брокерське обслуговування, вигідні ставки страхування та допомогу у вирішенні складних ситуацій.

Автотранспорт GLC вже знаходиться там, де Вам потрібно!

Ми спеціалізуємося на доставці вантажів будь-яких розмірів та всіма видами транспорту Україною, країнами СНД та країнами ЄС. Багаторічний досвід роботи з Європейським законодавством, що регулює зовнішньоекономічну діяльність (ЗЕД) та тісне співробітництво з митними брокерами дозволяє забезпечувати митну обробку наших клієнтів оперативно та з мінімальними витратами.

Незалежно від виду перевезення, наше завдання – забезпечити збереження вашого вантажу в процесі транспортування та знизити до мінімуму всі ризики.

Ваш запит — наше рішення!

Grand Logistics Company - автоперевезення
Grand Logistics Company - залізничні перевезення
Grand Logistics Company - Морські перевезення
Grand Logistics Company - Авіаперевезення
Замовити безкоштовний прорахунок маршруту

11 + 1 =

Інші послуги нашої компанії

Оренда Спецтехники в Україні.

Оренда спецтехніки

Компанія "GLC" здає в оренду спецтехніку на будь-який термін: від однієї робочої зміни до виконання разових робіт до кількох місяців або років. Під час контракту з оренди та послуг спецтехніки Вам буде гарантовано весь сервіс для орендованого обладнання.

Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Митний представник Grand Logistics Company є колективом кваліфікованих фахівців, який сформувався та зарекомендував себе як надійний партнер у сфері надання митно-брокерських послуг. Митні послуги, що надаються компанією Grand Logistics Company, відрізняються низкою конкурентних переваг.

СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ - перевізники

Співпраця з перевізниками

На постійній або тимчасовій основі ми відкриті до співпраці з власниками вантажних автомобілів. Ми здійснюємо завантаження автотранспорту у всіх обласних центрах та регіональних центрах.

Страхування вантажів

Страхування вантажів

Grand Logistics Company пропонує якісне та доступне страхування вантажів під час транспортування в будь-яку точку планети. Оперативне врегулювання страхової події, багаторічний досвід роботи на ринку та як результат довіра клієнтів.

Відгуки про роботу нашої компанії

 Торговий дім "Лакмар"

ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" є нашим партнером у галузі вантажоперевезень 5 років. За цю годину ТОВ “Гранд Лоджістікс Кампані” показало свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно.

 ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш"

ТОВ "Гранд Лоджістікс Кампані" надає нашій компанії ТОВ "Амкодор-Укрспецмаш" послуги з організації вантажоперевезень з 2011 року. Аналізуючи результати спільної діяльності, можна з упевненістю сказати, що принцип роботи компанії ґрунтується на якісному наданні послуг.

 ТОВ «АЛЬТУРА»
Рекомендаційний лист: Компанія «Гранд Лоджистик Кампані» надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування ТОВ «АЛЬТУРА» по Україні, СНД та Європі протягом тривалого періоду. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень обладнання, опалубки, будівельних риштувань.
 ТОВ «ХІМ ТОРГ»
Рекомендаційний лист: Цим листом керівництво компанії ТОВ "ХІМ ТОРГ" висловлює подяку ТОВ "Гранд Лоджистик Кампані" в особі генерального директора Гасюка В.З. за професійне виконання зобов'язань у сфері транспортно-експедиторських послуг.
 компанія «Біопрепарат»
Компанія ТОВ «Гранд Лоджістікс Кампані» надає послуги з транспортно-експедиційного обслуговування з 2014 року. Ми успішно співпрацюємо в організації перевезень сої та насіння сої та кукурудзи.
 Телко Україна
ТОВ «Гранд Лоджистик Кампані» є нашим партнером у сфері організації вантажних перевезень протягом 4 років. За цей час компанія показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботи якісно та вчасно

Grand Logistics Company - Ваша логістична компанія

Доставити вантаж по Україні чи ближньому зарубіжжі? Здійснити вантажоперевезення у найкоротші терміни? Запропонувати кращі тарифи на транспортування стандартного та негабаритного, сипкого, небезпечного вантажу, що швидко псується? Grand Logistics Company виконує перевезення вантажів Україною та країнами Європи, СНГ на вигідних умовах. Ми готові запропонувати вам найкращі ціни, індивідуальне опрацювання маршруту, вибір автотранспорту з урахуванням особливостей та обсягів вантажу. Послуги надаються за договором, що є страховкою від затримок у дорозі, розтрат та втрат вантажу.

Grand Logistics Company - будь-які види вантажоперевезень по Україні і світу

Наша транспортна компанія надає комплексне обслуговування клієнтів. У нас ви можете надіслати свій вантаж такими видами транспорту:

 • Автомобільний.
 • Залізничний.
 • Авіалінії.
 • Морський.

Ми співпрацюємо з провідними логістичними компаніями всього світу, що дозволяє організувати мультимодальні перевезення, щоб доставити будь-який вантаж у найкоротший термін найзручнішим способом.

Grand Logistics Company: ми дотримуємося правил доставки вантажів

Доставка вантажів здійснюється відповідно до вітчизняних і міжнародних правил і норм. Зокрема, ми враховуємо:

 • Допустимі навантаження на автомагістралі.
 • Прохідність траси у певний час.
 • Екологічні норми.
 • Правила маркування вантажів.
 • Вибір транспорту відповідно до виду вантажу.
 • Забезпечення безпечного транспортування.
 • Норми упаковки вантажів різних видів.
 • Сумісність вантажів в одному кузові, контейнері.
 • Правила оформлення супровідних документів.

Облік цих затверджених норм дозволяє доставити будь-який вантаж в терміни, обумовлені в договорі без пошкоджень і втрат.

Наші гарантії

Ми є відповідальним вантажоперевізником, який гарантує:

 • Чесні ціни. З нашими тарифами ви можете ознайомитися на сайті в калькуляторі.
 • Безпечне транспортування. Забезпечуємо упаковку, кріплення вантажу на кузові, розробку безпечного маршруту, професійне навантаження та розвантаження.
 • Страхування вантажу. Послуги надаються за договором, який передбачає страхування вантажу.
 • Розробку найкоротшого маршруту. Логістика компанії побудована таким чином, що кожна доставка здійснюється по індивідуально розробленому маршруту.
 • Моніторинг доставки. Ми готові в будь-який момент надати інформацію про місцезнаходження вашого вантажу.
 • Зберігання вантажу на спеціалізованому складі. При необхідності консолідації вантажу і в процесі мультимодальних перевезень ми готові надати послуги спеціалізованого складу на шляху проходження машини.

Grand Logistics Company: нам довіряють

Нам довіряють наші клієнти та партнери-вантажоперевізники. Це дозволяє побудувати роботу на взаємовигідних умовах. Ми готові доставити вантаж одноразовий або підписати договір на постійній основі. З усіх питань замовлення транспортування або укладання партнерського договору, зв'яжіться з нами або залиште заявку на сайті під необхідні вантажні перевезення.

Останні статті блогу

Особливості транспортування алкоголю

Перевозка спиртных напитков отличается от транспортировки других товаров. В соответствии с законодательством, перевозчик и получатель должны обладать лицензиями на доставку и реализацию этих товаров. Транспортировка алкоголя регулируется особыми правилами, которые мы...

читати більше

Особливості вантажних автоперевезень у Європі

Автомобільний транспорт і його особливості Ефективне переміщення товарів є основою будь-якої економіки. Благодаря можливості швидкої і безпечної перевезення вантажів, виробничі процеси не зупиняються, а споживачі мають доступ до широкого асортименту продукції. Серед...

читати більше

Чому так важливо перевіряти контрагентів?

Логистический рынок Украины начал активно развиваться относительно недавно. Низкая степень освоенности сделала логистику привлекательной и малоконкурентной отраслью, что привлекло множество новых предпринимателей. С ростом конкуренции возникла необходимость в...

читати більше