Зростання попиту на вантажні перевезення Україна-Азербайджан - блог GLC
Обрати сторінку

Торговельно-економічні взаємини між Україною та Азербайджаном останні кілька років помітно зміцнилися. Зараз Україна за обсягом міжнародного товарообігу з Азербайджаном посідає 2-е місце серед країн колишнього СНД (на першому Росія). Зростає також попит і на вантажоперевезення в Азербайджан. Замовити такі послуги на найвигідніших умовах, можна в Grand Logistics Company, що спеціалізується у сфері внутрішньої та міжнародної логістики.

Особливості організації доставки вантажів до Азербайджану

Окрім тісних торговельно-економічних зв'язків між державами, вантажоперевезення в Азербайджан та у зворотному напрямку мають важливе значення, оскільки саме через цю країну проходить найкоротший шлях до Близького Сходу та Центральної Азії з Європи. Компанія GLC організовує доставку різних вантажів у цьому напрямі вже протягом багатьох років за відпрацьованими та добре налагодженими маршрутами. Це дозволяє виконувати стабільні поставки відповідно до міжнародних норм й стандартів та в оптимальні терміни.

Однією з головних рис доставки вантажів з Азербайджану є те, що держава, маючи досить протяжне узбережжя на Каспійському морі, не має виходу до світового океану. Тому основними способами транспортування продукції до країни є залізничний і автомобільний транспорт. Також можливі авіаперевезенняале через високу вартість, вони використовуються не так часто. В основному для доставки термінових вантажів та швидкопсувних товаріва також продукції медичного призначення.

Часто при організації вантажоперевезень в Україну з Азербайджану та назад логісти компанії застосовують комбіновані (мультимодальні) перевезення. Незважаючи на те, що при цьому транспортування проводиться 2-ма або більше видами транспорту, і потрібні додаткові послуги з перевантаження, такий варіант може виявитися набагато вигіднішим, а вантаж одержувачу буде доставлено швидше.

Ще один важливий момент – навесні набули чинності нові правила експорту продуктів харчування до Азербайджану з України.

Організація міжнародних вантажоперевезень вимагає хорошого знання чинних законодавчих актів і правил, що діють у конкретній країні, а також на території держав, якими здійснюватиметься транзит. Окрім цього, важливу роль відіграє вміння організувати чітку взаємодію учасників процесу на всіх етапах. Це досягається завдяки високій кваліфікації та досвіду співробітників GLC, наявності власного парку транспортних засобів та широкому спектру додаткових послуг, плюс співпраця та партнерські відносини з іншими великими транспортно-експедиторськими підприємствами.

Основні напрямки та види вантажів, що перевозяться

Великими промисловими та торговими центрами Азербайджану є: Баку, Степанакерт, Нахічевань, Сумгаїт, Євлах та деякі інші. З України до Азербайджану постійно здійснюються поставки сільськогосподарських товарів, продуктів харчування, промислового обладнання, жирів, текстильних виробів, чорних металів та продукції з них, сільськогосподарської техніки та запчастин до неї, фармацевтичних препаратів, м'яса, молочних продуктів, зерна та багато іншого. Азербайджан є великим постачальником фруктів, овочів, кави, чаю, їстівних плодів, горіхів, напоїв (алкогольних та безалкогольних).

Вантажоперевезення Україна-Азербайджан з Grand Logistics Company — це завжди доступні ціни, гарантія високого рівня сервісу, дотримання термінів поставок та всіх норм та стандартів

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру