Де орендувати зерновіз: вибір транспортної компанії - блог GLC
Обрати сторінку

Попит на послуги зерновозу зростає з настанням пори збору врожаю, а також заготівлі кормів на зиму. Перевезення зерна повинне здійснюватися з дотриманням певних норм, що пояснюється специфічними властивостями вантажу, а також вимог санітарно-гігієнічних норм. Компанія Grand Logistics Company надає повний комплекс послуг з оренди зерновозів, а також транспортування пшениці, соняшнику, гороху, сої, ячменю, нуту, кукурудзи, сочевиці, льону, комбікормів, солоду та інших сільськогосподарських культур, по території України і в країни ближнього і далекого зарубіжжя.

Який транспорт використовується

Вантажоперевезення зерновозами - це єдиний легальний спосіб доставити зібрану продукцію до місця її переробки або споживачеві з дотриманням всіх технологічних стандартів і споживчих норм. Тут важливо враховувати, що зерно характеризується наступними властивостями:

  • Сипучість;
  • Невелика питома вага;
  • Дрібна фракція;
  • Гігроскопічність.

Перераховані вище якості роблять даний тип вантажу специфічним, і вимагаючим використання спеціалізованих транспортних засобів, які адаптовані для його транспортування. Звернувшись в «GLC» можна замовити зерновіз різних типів. Ось основні з них.

  1. Самоскид - це вантажна машина, причіп або напівпричіп, зазвичай бункерного типу, з функцією перекидання назад або убік для вивантаження зерна, або з примусовим розвантаженням за допомогою шнека.
  2. Бортовий напівпричіп - це транспортний засіб, що використовується з автомобілем-тягачем, і оснащене спеціальною платформою (бортовою). Задній край спирається на власні колеса, а передній на сідельний тягач.
  3. Автопоїзд. Являє собою зчеплення вантажного авто та причепа, обладнаних спеціальним бункером або самоскидними кузовами.

Компанія має власний автопарк спецтехніки, а також співпрацює з приватними перевізниками та іншими транспортними агентствами, і готова надати зерновіз необхідного обсягу і в будь-який куточок країни в найкоротші терміни.

Що потрібно враховувати при організації вантажоперевезень зерновозами

Багато фермерів, та й великі сільськогосподарські підприємства вважають за краще сезонно замовляти послуги зерновозу, ніж купувати власну техніку, так як вважають це нерентабельним. По-перше - це висока вартість таких машин. По-друге, потрібно місце для її зберігання. По-третє, витрати на обслуговування і додатковий персонал.

При виборі зерновозу потрібно обов'язково брати до уваги такі фактори.

1) Умови експлуатації і стан доріг. Наприклад, якщо доставка буде здійснюватися з поля на елеватор в основному по грунтових дорогах, то краще вибрати автопоїзд, а якщо зерно буде поставлятися відразу в морський порт або ж / д станцію для подальшого перевантаження, то оптимальним варіантом буде напівпричіп-самоскид в зчепленні з тягачем .

2) Максимальна вантажопідйомність і обсяг кузова. Важливо враховувати, що навіть при великої місткості і вантажопідйомності - до 50 тонн, правилами дорожнього руху встановлені обмеження на максимально допустиму масу, вантажів, що перевозяться, включаючи і вагу транспортного засобу. Тому при розрахунку важливо знати питому вагу вантажу, що перевозиться (зерно, насіння і так далі).

3) Як буде здійснюватися розвантаження. Це може бути спеціальна рампа, зберігання на підлозі, висипання в підготовлену яму, захищену від атмосферних опадів. У деяких випадках обмежень по вивантаженню немає, а в інших можливо тільки певним способом наприклад, перекиданням назад або тільки на лівий або правий бік.

Ще один важливий момент - це час роботи техніки. Дуже часто послуги зерновозу замовляють в нічний час. Обумовлено необхідністю раннього надання техніки на поле або навіть для роботи в нічний час, коли потрібно терміново зібрати врожай перед різким погіршенням погодних умов.

Чому вигідно і зручно співпрацювати з Grand Logistics Company

Логісти компанії мають великий досвід у вирішенні найскладніших і нестандартних завдань в сфері перевезення різних вантажів, у тому числі і організації вантажоперевезень зерновозами по Україні та за межами країни. Наявність ліцензії міжнародного зразка дає можливість доставляти вантажі в країни ЄС, а також Азії, Африки, Америки.

До цього слід додати власний парк вантажних транспортних засобів, широкий спектр додаткових послуг, повний документальний супровід, допомога в підбір відповідного автотранспорту і розробка оптимального маршруту, комплексний підхід до вирішення поставлених завдань, а також можливість завчасно замовити послуги зерновозу, на найвигідніших умовах.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру