Як швидко доставити вантаж з Китаю, авіа доставка - блог GLC
Обрати сторінку

Доставка товару з Китаю - це один з найбільш затребуваних напрямків, і попит на послуги постійно зростає. Це обумовлено тим, що економіка країни активно розвивається і на сьогоднішній день тут виробляэться величезна різноманітність товарів, що експортуються по всьому світу, в тому числі і в Україні. Багато вітчизняних підприємств, приватні підприємці, інтернет магазини і приватні особи щодня купують сотні тисяч одиниць всілякої продукції, виробленої в «Піднебесній». Найшвидшим способом доставки вантажу з Китаю в Україну є авіа вантажні перевезення, і одним з лідерів в сфері надання подібних послуг є компанія Grand Logistics Company.

Авіадоставка вантажів, актуальність і особливості послуг

Даний вид вантажоперевезень є найшвидшим, і використовується в основному коли потрібно доставити термінові вантажі. Наприклад, це може бути важлива документація, лікарські препарати, продукція медичного призначення з обмеженим терміном придатності, товари, що швидко псуються, та особливо цінні (ювелірні вироби, дорогоцінні камені і метали) і так далі. Крім цього, авіа вантажні перевезення з Китаю часто замовляють інтернет магазини і приватні особи. Першим буває вигідніше заплатити більше за доставку товару і тут же його реалізувати протягом декількох тижнів або місяців, ніж орендувати склади. Тим більше зараз, все більшою популярністю користуються консолідовані перевезення, що дозволяє значно зменшити вартість послуги.

Митне оформлення

Часто доставка товару з Китаю, вимагає митної очистки. Фахівці GLC мають великий досвід проведення всіх необхідних процедур, відповідно до чинних міжнародних норм. Це дає можливість значно спростити і прискорити процес, що включає в себе наступні етапи:

  • Аналіз пакету документів;
  • Класифікація перевезеної продукції відповідно до митних кодів;
  • Підготовка дозвільних документів;
  • Розрахунок митних платежів;
  • Подача декларації;
  • Оплата необхідних митних платежів від імені учасників ЗЕД.

Все це супроводжується поетапним контролем і 100% документальним супроводом.

Стабільність і безпека авіадоставки з Grand Logistics Company

Зручність авіадоставки вантажу в Україну з Китаю із компанією гарантовано завдяки розвиненій інфраструктурі, індивідуальному підходу до вирішення кожної конкретної задачі, автоматизованому технологічному супроводу всіх процесів, а також високій кваліфікації наших фахівців і 100% страхуванні товару. Сьогодні клієнти Гранд Лоджистикс Компані можуть вибрати для себе найбільш підходящий варіант доставки товару з Китаю повітряним транспортом.

  • Продукція забирається у постачальника на складі, після чого доставляється в найближчий аеропорт, і після перельоту в Україну, в аеропорту передається представнику одержувача або його експедитору.
  • Надання послуги «під ключ» - від складу постачальника до дверей одержувача.
  • Вантаж приймається у постачальника в аеропорту відправлення і після прибуття в країну, в аеропорту передається одержувачу або його експедитору.
  • Прийом вантажу в аеропорту і доставка на склад.

Крім цього авіаперевезення з GLC в залежності від термінів доставки і особливих умов, поділяються ще на 4 категорії - «чартер», «економ», «стандарт», «преміум». Наприклад, вантажоперевезення великогабаритних вантажів і контейнерів здійснюються вантажними літаками, а термінові і особливо цінні, можуть бути доставлені в багажному відділенні пасажирського лайнера. Доставка товару з Китаю повітряним транспортом можлива з аеропортів Пекіна, Гонконгу, Гуанчжоу, Шанхая і деяких інших.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ? задайте їх менеджеру