Білорусь і Україна обговорили новий "Шовковий шлях" - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Білорусь і Україна обговорили новий "Шовковий шлях"

03 березня 2016р

Глави митних відомств Білорусі та України обговорили питання взаємодії в роботі з транспортними засобами та вантажами, які будуть слідувати по Шовковому шляху.

Зустріч голови Державного митного комітету Білорусі Юрія Сенько і голови Державної фіскальної служби України Романа Насирова проходила в пункті пропуску "Нова Гута".

За словами Юрія Сенько, у обох країн є інтерес до спілкування з даної теми. "Тому ми обговорили варіанти можливого руху транспортних засобів, готовність прикордонної та транспортної інфраструктури до обробки можливих потоків вантажів, а також домовилися продовжити обмін думками в подальшому", - сказав він.

В цілому робоча зустріч, на його думку, виявилася дуже продуктивною за кількістю домовленостей в питаннях, які необхідно вирішувати на ділянках кордону. Зокрема, дано доручення експертам відпрацювати положення про взаємне визнання операцій митного контролю, що дозволить зменшити час перебування транспортних засобів у пунктах пропуску.

Наприклад, мова йде про такі операції, як сканування транспортних засобів за допомогою рентген-контролю, а також їх зважуванні. "Результатами такого контролю можна цілком нормально обмінюватися, а надані дані будуть прийматися суміжної стороною з користю для митного контролю", - вважає Юрій Сенько.

Обговорено і інші питання по інформаційному обміну. Зокрема, дана висока оцінка роботи системи ПРІНЕКС, яка введена в 2015 році в лад на білорусько-українському кордоні. З її допомогою планується будувати програмні комплекси, що дозволяють вести інформаційний обмін.

Сторони домовилися створити експертні групи, щоб протягом кварталу опрацювати теми, озвучені на робочій зустрічі, визначити характер і обсяги інформаційних ресурсів і відомостей, обмін якими необхідно налагодити. "Після цього відбудеться ще одна зустріч на рівні керівників відомств, на якій планується підписати відповідні документи", - підкреслив голова Державного митного комітету Білорусі.

Підпишіться на розсилку.

Останні новини

Де знайти надійну транспортну компанію?

Логистика - это важнейшая составляющая деятельности любой компании и в целом бизнеса. Правильная организация грузоперевозок позволяет обеспечивать производственные предприятия необходимым сырьем, запчастями, деталями и другими компонентами, а также осуществлять...

читати більше

Як змінилася вартість вантажного перевезення Україною?

Война, развязанная РФ против Украины, навсегда изменила жизнь всех украинцев, а также затронула абсолютно все сферы деятельности, отрасли промышленности, в том числе и бизнес в сфере внутренних и международных грузоперевозок. Четко налаженные за многие годы...

читати більше

Українська логістична компанія Grand Logistics Company відзначає свій День народження!

За останні 16 років група компаній Grand Logistics Company зробила значний внесок у розвиток глобальної логістики і стала однією з найбільших та найуспішніших компаній у своєму сегменті. Заснована в 2007 році, група компаній Grand Logistics Company швидко розвивалася,...

читати більше