Десятки автомобілів та автобусів на кордоні з Польщею: де найдовші черги? - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Усіх людей просять взяти до уваги потенційно нестабільну роботу електронних систем надання адміністративних послуг на пунктах пропуску.

Традиційно найдовші черги зафіксовані на польському кордоні:

"Ягодин" - 12 автобусів (електронна черга);
"Устилуг" - 20 л/а, 3 автобуси (електронна черга, пропуск пішоходів не здійснюється);
«Краківець» - 3 автобуси (електронна черга, пропуск пішоходів не здійснюється);
"Шегині" - 8 автобусів (електронна черга), 10 пішоходів.

Словаччина:
"Ужгород" - 9 автобусів (електронна черга, пропуск пішоходів не здійснюється).

Угорщина:
"Тиса" - 5 л/а, 6 автобусів (електронна черга, пропуск пішоходів не здійснюється);
"Дзвінкове" - 5 л/а;
"Косіно" - 5 л/а.

Румунія:
"Порубне" - 3 автобуси (електронна черга).

Молдова:
"Мамалига" - 4 автобуси (електронна черга).

Нагадуємо, що у понеділок, 6 листопада, польські перевізники розпочали страйк на українському кордоні, вимагаючи зупинення дії «українського безвізу» для транзитних перевезень. Дозвіл на блокування пунктів пропуску було надано до 3 січня 2024 року, а це означає, що одна з головних артерій постачання гуманітарної та військової допомоги може бути заблокована до кінця цього року.

Водночас, оскільки автомобільний транспорт є основою українського імпорту та експорту з початку повномасштабної окупації, атака на польському кордоні стане серйозним ударом як у логістиці, так і в економіці.

Польські перевізники вимагають відновити дозвільну систему українських автоперевезень. Вони наголосили, що кількість дозволів має бути такою самою, як і до повномасштабного вторгнення, тобто менше 200 000 на рік.

Вони також вимагають створення окремої електронної черги для польських перевізників, використання системи «ШЛЯХ» та заборони надання польських ліцензій перевізникам із країн, що не входять до ЄС.

Grand Logistics Company регулярно триматиме вас в курсі актуальних новин з польського кордону!

У світі міжнародної логістики однією з ключових частин успішних вантажних перевезень є постійне оновлення та поінформованість про стан на кордонах між країнами. Особливо важливо бути в курсі актуальних подій на польському кордоні, який є важливим транспортним вузлом у Східній Європі. Grand Logistics Company бере на себе зобов'язання тримати вас в курсі всіх актуальних новин та подій на польському кордоні, щоб забезпечити надійне та безпечне перевезення ваших вантажів.

Надійність та поінформованість

Grand Logistics Company розуміє важливість надійності та поінформованості для клієнтів. Ми стежимо за подіями, що відбуваються на польському кордоні, такі як зміни у митних правилах, транспортних перешкодах, політичних подіях та інших аспектах, які можуть вплинути на ваші логістичні потреби.

Актуальна інформація

Наша компанія постійно оновлює інформацію та надає вам актуальні новини з польського кордону. Ми публікуємо огляди, аналізи та рекомендації, які допоможуть вам ефективно планувати та здійснювати ваші вантажоперевезення через цей важливий пункт міжнародного шляху.

Забезпечення Надійності

Ми робимо все можливе, щоб забезпечити надійну та безпечну доставку ваших вантажів через польський кордон. Ваш успіх – це наша мета, і поінформованість – це один із ключів до досягнення цієї мети.

Свяжитель з нами

Якщо вам потрібні послуги з перевезення вантажів через польський кордон, Grand Logistics Company – це ваш надійний партнер. Ми готові тримати вас в курсі всіх актуальних новин та забезпечити найвищу якість обслуговування. Не соромтеся зв'язатися з нами, щоб отримати більше інформації та розгляду ваших потреб у логістиці. Ми завжди готові до співпраці!

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру