Доставка вантажів з Європи – процес у нинішніх реаліях – GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Міжнародні вантажоперевезення – це невід'ємна складова економіки будь-якої країни. Після початку війни в Україні, у зв'язку з нападом російських військ, логістичні ланцюжки, які формувалися та відпрацьовувалися протягом багатьох років і навіть десятиліть зазнали суттєвих змін. Grand Logistics Company продовжує працювати, здійснюючи доставку будь-яких вантажів з Європи в Україну. Співробітники транспортно-експедиторської компанії мають багаторічний (з 2007 р) досвід, і чітко розуміють, що від забезпечення безперебійного постачання різних вантажів, в умовах бойових дій, залежить практично все, починаючи від боєздатності військових підрозділів та стійкості економіки країни, і закінчуючи гуманітарною ситуацією в тилу та прифронтових територіях.

Особливості вантажоперевезень у воєнний час та як здійснюється доставка вантажів з Європи в Україну

В умовах війни, питання логістики набуває масштабів національної безпеки. Тому зараз на урядовому рівні наголошують на необхідності створення гнучкої логістичної системи, здатної максимально оперативно та ефективно реагувати на зовнішні загрози. Співробітники GLC, розуміючи всю важливість та складність поточної ситуації, намагаються адаптувати свою роботу, щоб була можливість забезпечувати безперебійне постачання вантажів з Європи в Україну, а також здійснювати евакуацію людей, промислових підприємств та інших комерційних структур із зон бойових дій у безпечніші області.

 

При цьому слід враховувати, що у зв'язку з регулярним обстрілом і ракетними ударами практично по всіх населених пунктах України, а також блокадою російським флотом морських портів, вантажоперевезення з Європейських країн можливі лише залізницею та автомобільним транспортом. Ще один важливий момент – це практично повне припинення транспортування різних вантажів з Європи через транспортні магістралі, що проходять територією Республіки Білорусь. До цього слід додати обсяг вантажів, що значно збільшився, в основному військових і гуманітарних, що призводить до утворення черг на місцях пропуску на кордоні. Завдяки спрощеній системі митного оформлення та мінімізації бюрократичних моментів, в більшості випадків доставка вантажів з Європи здійснюється в оптимальні терміни, але в деяких випадках все-таки бувають збої.

Основні напрямки доставки вантажів з Європи

 

На даний момент найбільше вантажів в Україну доставляється з таких країн:

 • Великобританія;
 • Німеччина;
 • Нідерланди;
 • Австрія;
 • Польща;
 • Словаччина;
 • Чехія;
 • Швеція;
 • Швейцарія;
 • Фінляндія;
 • Латвія;
 • Литва;
 • Естонія.

 

Також в Україну надходить велика кількість товарів, необхідних як для військових структур, мирного населення та в цілому для економіки країни зі США, Ізраїлю, Канади, Японії, Австралії, Нової Зеландії та багатьох інших держав, які надають підтримку українському народу у боротьбі проти російського агресора. . Доставка таких вантажів у більшості випадків здійснюється через країни ЄС.

 

«Grand Logistics Company» має у своєму розпорядженні різноманітний власний парк вантажних автомобілів різного типу та спецтехніки, що дозволяє здійснювати доставку всіх видів вантажів з Європи в Україну — великогабаритних, насипних, нестандартних, наливних, великовагових, небезпечних у контейнерах. При цьому особлива увага приділяється транспортуванню палива, нафтопродуктів та паливно-мастильних матеріалів.

 

Незважаючи на те, що логістика під час війни - це завдання з безліччю змінних, співробітникам GLC вдається ефективно працювати, і з кожним днем наближати довгоочікувану та повну перемогу над російським агресором. Це досягається завдяки гнучкому підходу до організації логістичних процесів, грамотного планування та використання передових технологій.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру