Доставка вантажів з Німеччини в Україну - як вибрати найоптимальніший тариф? - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Німеччина є важливим стратегічним партнером для України, і вже протягом кількох років займає лідируючі позиції щодо обсягів постачання країн різних товарів. З початком військового вторгнення в Україну російських військ ситуація у сфері міжнародної логістики зазнала суттєвих змін. З перших днів війни Німеччина почала надавати всебічну допомогу українському народу, відправляючи величезну кількість гуманітарних та військових вантажів.

Які важливі зміни відбулися у міжнародній логістиці

Україну та Німеччину вже багато років пов'язують партнерські відносини у багатьох промислових галузях та сферах дії, зокрема, це торгівля автомобілями, мототехнікою, запасними частинами та комплектуючими до них, побутова техніка, промислове обладнання, продукти харчування, альтернативні джерела енергії, сільськогосподарська продукція, електроніка і багато іншого. За рік війни перелік продукції, що постачається з Німеччини в Україну, помітно розширився. При цьому в логістичній сфері як усередині країни, так і в державах ЄС відбулися суттєві зміни.

  1. Збільшились ціни на доставку вантажів.
  2. Кардинальні зміни маршрутів транспортування вантажів. Багато в чому це пов'язано з економічними та політичними санкціями проти країни агресора та Республіки Білорусь, що її підтримує. Це призвело до виключення з індикативних карток TEN-T логістичних шляхів, які зв'язують ці держави з європейськими країнами, а також включення українських логістичних маршрутів.
  3. Збільшення навантаження на морські порти Німеччини — переважно у Гамбурзі, Бремені та Бремерхафені.
  4. Відсутність авіаперевезень до України.
  5. Введення безвізу.
  6. Оновлення правил ADR щодо перевезення небезпечних вантажів — обов'язковий термозахист та автоматичні вогнегасники, призначення консультанта з ADR, контроль маси відходів небезпечних вантажів, що перевозяться.
  7. Необхідність обладнання транспортних засобів тахографами нового покоління.
  8. У Німеччині, з початку поточного року, набрав чинності Закон про нагляд за логістичними ланцюжками поставок.
  9. Підвищення тарифів на проїзд.
  10. В аптечках обов'язково повинні бути 2 маски.
  11. Розширення Мюнхенської екологічної зони.

Це все, що стосується змін у міжнародних вантажоперевезеннях з Німеччини до України, до яких слід додати суттєві зміни і всередині країни. Все це обов'язково потрібно враховувати під час організації доставки будь-яких видів продукції в Україну з Німеччини.

Як вибрати найоптимальніший тариф

Міжнародні вантажоперевезення за умов війни вимагають підвищеної уваги, оскільки є стратегічно важливою галуззю економіки всієї країни. Тому їхню організацію потрібно довіряти лише великим транспортним компаніям, які мають добре розвинену матеріально-технічну базу, відповідний досвід та партнерські відносини із закордонними колегами. В Україні лідером у цьому сегменті ринку є «Grand Logistics Company», співробітники якої, навіть за умов, що склалися, готові організувати доставку будь-яких товарів з Німеччини в Україну за найвигіднішими тарифами, з гарантією їх збереження та в оптимальні терміни.

Домогтися цього можна за рахунок автоматизації більшості технологічних процесів, використання цифрових технологій, що дозволяють підібрати підходящий спосіб доставки та транспортний засіб, скласти маршрут, та за необхідності перевантаження або тимчасове зберігання на складському комплексі. При цьому враховується безліч факторів, включаючи характер вантажу, обсяг постачання та особливі умови, яких необхідно дотримуватись у процесі транспортування, завантаженість морських портів або залізничних станцій, необхідність обробки (консолідації) вантажу, скорочення часу простою, підбір попутного товару та завантаження у зворотному напрямі та багато іншого. Все це впливає на остаточну вартість послуг. Тому професіоналізм співробітників та матеріально-технічні можливості транспортної компанії надають вирішальне значення н формування ціни на доставку продукції з Німеччини в Україну.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру