Де знайти надійного перевізника для безпечної доставки вантажу по Україні? - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Український ринок вантажоперевезень після початку війни кардинально змінився, і процес ще не закінчився. Це пояснюється тим, що вторгнення російських військ в Україну знищило відпрацьовані маршрути вантажоперевезень та схеми постачання різних видів продукції. Транспортній інфраструктурі було завдано суттєвої шкоди — зруйновано багато мостів, автомагістралей, складських комплексів та логістичних терміналів, заблоковано морські порти, авіасполучення немає. До цього слід додати проблеми з паливом та його подорожчання, дефіцит транспортних засобів та практично повне припинення транспортування комерційних вантажів. Все це призвело до того, що багато транспортних компаній змушені були призупинити або повністю припинити свою діяльність.

Паралельно з цим значно зросли обсяги вантажоперевезень, більшу частину яких становлять гуманітарні вантажі та товари першої потреби. Після кількох місяців війни представники українського бізнесу почали відновлювати свою діяльність, а деякі компанії вже майже вийшли на довоєнні обсяги виробництва. Багато підприємців зіштовхнулися з проблемою пошуку надійного перевізника, який зможе забезпечити безпечну та своєчасну доставку необхідних вантажів Україною, з гарантією збереження та за доступними тарифами.

 

Як знайти надійного вантажоперевізника в Україні під час воєнного стану

 

В умовах війни, та умовах, що склалися, якісні транспортні послуги по Україні та за її межами можуть надавати в основному великі транспортні компанії, що мають у своєму штаті кваліфікованих фахівців, здатних вирішувати найскладніші та неординарні завдання, а також добре розвинену матеріально-технічну базу та партнерські відносини. з іншими вантажоперевізниками. Однією з таких організацій є «Grand Logistics Company», що здійснює вантажні перевезення в Україні в період війни будь-яких вантажів, в оптимальні терміни та за демократичними цінами.

Експерти рекомендують обов'язково звертати увагу, при виборі перевізника, на те, як довго транспортна компанія працює в даному сегменті ринку, на загальні показники, цінову політику, перелік послуг, що надаються, відношення до клієнтів при особистому спілкуванні, і які відгуки вантажоперевізник має в соцмережах і на спеціалізованих інтернет-майданчиках.

Що потрібно враховувати при виборі надійного вантажоперевізника

 

Вибір оптимального способу доставки впливає на вартість послуги. Великі транспортні компанії завжди можуть підібрати підходящий транспорт, залежно від характеру вантажу, маршруту та обсягу поставки. У ситуації, що склалася, все частіше використовуються мультимодальні схеми транспортування, зокрема, це стосується міжнародних вантажоперевезень. Наприклад, товар із Китаю доставляється до аеропорту Польщі чи морського порту Туреччини, а там перевантажується в автотранспорт і перевозиться в Україну. Щоб організувати чітку взаємодію всіх учасників даного процесу, необхідний досвід і наявність певних знань.

Ще один важливий момент — дотримання необхідних умов під час транспортування. Особливо це актуально при організації доставки продуктів харчування, лікарських препаратів і продукції, що швидко псується. Це має здійснюватись спеціалізованим транспортом — зерновозами, рефрижераторами, ізотермічними фургонами тощо. Те саме стосується і вантажних перевезень небезпечних, негабаритних, довгомірних та великовагових вантажів. Тому краще, якщо транспортна компанія має власний парк таких вантажних машин. У такому разі буде забезпечена швидка подача техніки під завантаження та транспортування продукції з дотриманням усіх необхідних умов, норм та стандартів, а замовник отримає свій товар з гарантією збереження та цілісності.

Зміна маршруту, у процесі вантажоперевезення, умовах воєнного часу, трапляється досить часто. Це може бути викликано ракетними ударами по інфраструктурних об'єктах, руйнуванням частини дорожнього полотна або мосту, перекриттям траси та деякими іншими факторами. Тому деякі зміни у термінах доставки у період війни можливі. Але співробітники GLC докладають максимум зусиль, щоб зробити цей процес безпечним, як для життя і здоров'я всіх його учасників, так і для матеріальних цінностей, що перевозяться.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру