Де знайти надійну транспортну компанію? - GLC - Grand Logistics Company
Обрати сторінку

Логістика - це найважливіша складова діяльності будь-якої компанії та в цілому бізнесу. Правильна організація вантажоперевезень дозволяє забезпечувати виробничі підприємства необхідною сировиною, запчастинами, деталями та іншими компонентами, а також здійснювати доставку готової продукції споживачеві. Військова агресія російських окупаційних військ внесла значні корективи в роботу транспортних компаній України, які були змушені в найкоротші терміни перебудовувати свою діяльність. Тому для багатьох представників українського бізнесу питання, де знайти надійну транспортну компанію, в умовах, що склалися, є дуже актуальним.

Що змінилося у сфері внутрішніх та міжнародних вантажних перевезень в Україні


Буквально з першої години війни, яку Росія розв'язала проти українського народу, логістичні компанії зіткнулися з низкою проблем, які потрібно було вирішувати максимально швидко. Насамперед — це забезпечення постачання гуманітарних та інших найнеобхідніших вантажів до найбільш «гарячих» точок країни. По-друге, забезпечення евакуації промислових підприємств та бізнесу з районів бойових дій углиб країни. По-третє, багато професійних водіїв, логістів і менеджерів транспортних компаній взяли зброю, щоб стати на захист країни, через що виник гострий брак кваліфікованих кадрів. По-четверте, різке підвищення цін та запровадження лімітів на паливо. По-п'яте, багато великих логістичних терміналів і складських комплексів було зруйновано в перші тижні і місяці російської агресії. По-шосте, транспортним компаніям довелося терміново змінювати маршрути доставки вантажів, а разом з цим і відпрацьовані роками та десятиліттями логістичні ланцюжки.

Багато вантажоперевізників, в умовах, що склалися, були змушені припинити свою діяльність або об'єднатися з більшими підприємствами, що зуміли швидко перебудуватися. В основному це вдалося великим представникам української логістичної індустрії, наприклад, «Grand Logistics Company», завдяки добре розвиненій матеріально-технічній базі, високій кваліфікації персоналу та постійному впровадженню передових технологій, змогла налагодити регулярні вантажоперевезення в Україні практично у всіх напрямках, а також у більшість європейських та азіатських країн, США, Канаду, Японію, Австралію та багато інших.

На що слід звертати увагу при виборі транспортної компанії

Експерти рекомендують віддавати перевагу вантажоперевізникам, які вже тривалий час працюють у цій сфері послуг та мають позитивну репутацію. Крім цього, потрібно обов'язково звертати увагу на такі фактори:

Технічне забезпечення - наявність власного парку транспортних засобів дозволяє швидше підібрати підходящий варіант для конкретного вантажу, включаючи небезпечні, негабаритні, великовагові, особливо цінні або швидкопсувні;

Можливі способи доставки вантажів — найкраще, коли компанія може організувати транспортування продукції всіма можливими видами транспорту (звісно, ​​потрібно враховувати, що зараз в Україні діють певні обмеження, зокрема відсутнє авіасполучення, періодично блокуються морські порти);

Досвід роботи та здатність співробітників компанії вирішувати нестандартні завдання, що є особливо актуальним в умовах воєнного часу;

Вартість послуг з транспортування вантажу та прозорість ціноутворення.
Для оптимізації доставки вантажів по Україні та за кордон потрібно правильно підібрати спосіб доставки та транспортний засіб, скласти безпечний маршрут, підготувати вантаж (упаковка, маркування), оформити пакет супровідних документів, забезпечити чітку взаємодію всіх учасників даного процесу. Все це під силу лише професійним логістичним компаніям, які мають певний досвід роботи у цій сфері. Для цього співробітники «GLC» надають широкий спектр додаткових послуг, спрямованих на покращення взаємодії із замовником, підвищення якості вантажоперевезень, дотримання всіх міжнародних норм і стандартів, а також надання гарантії цілісності та збереження матеріальних цінностей, що перевозяться.

У ВАС З'ЯВИЛИСЯ ПИТАННЯ?

задайте їх менеджеру